Biocura, Radiant Complexiom Strahlender Teint (Krem rozświetlający do twarzy)

Biocura, Radiant Complexiom Strahlender Teint (Krem rozświetlający do twarzy)

Nadaje skórze blask, nawilża i zapewnia świeży i zadbany wygląd, formuła z wartościowym olejkiem babassu pielęgnuje delikatnie skórę.
Potrójnie skuteczny, poprawiający wygląd skóry krem do twarzy na dzień. Dzięki wartościowemu ekstraktowi i odczuwalnie gładkiej teksturze nadaje skórze równomierny wygląd i widocznie zmniejsza pory. Dzięki odbijającym światło mikro pigmentom zapewnia rozjaśnioną i naturalną cerę, ukrywa zaczerwienienia. Dzięki specjalnemu połączeniu filtrów UVB/UVA przy codziennym stosowaniu zapobiega starzeniu się skóry spowodowanym promieniowaniem słonecznym.

Struktura
Cera
normalna
w słoiczku

Krem na dzień

Krem ten zakupiłam kryzysowo podczas codziennych zakupów w markecie Aldi (nie wiem czy gdzieś indziej jest również dostępny). Opakowanie jest wykonane z grubego szkła, zakrętka plastikowa, ogólnie prezentuje się bardzo dobrze i estetycznie. Co do zawartości produktu: Krem jest lekkiej konsystencji w kolorze różowym z mnóstwem mieniących się drobinek które (właściwie niestety) są mocno widoczne na skórze. Krem bardzo szybko się wchłania po czym już nie czuć na skórze tego nawilżenia które zapewnia producent, nie zauważyłam również żeby niwelował pory, ani żeby skóra po jego użyciu była świetlista. Generalnie jakość współgra z ceną, jest wiele lepszych budżetowych kremów które są bardziej godne uwagi.