Cosnature, Med, Gesichts-Pfelge, Natursole & Kamille, Gesichtscreme (Naturalny kojący krem do twarzy z solanką i rumiankiem)

Wspiera regenerację skóry, łagodzi podrażnienia, reguluje poziom nawilżenia i chroni przed utratą wilgoci. Przeznaczony do pielęgnacji wymagającej skóry.
Formuła kremu zawiera wysokiej jakości składniki roślinne oraz naturalną solankę i jest przeznaczony do pielęgnacji wymagającej szczególnej pielęgnacji skóry, w tym bardzo suchej, podrażnionej, łuszczącej się i zaczerwienionej.
Zawarty w jego składzie wyciąg z kwiatów organicznego rumianku pochodzącego z kontrolowanych upraw organicznych wspomaga regenerację podrażnionej skóry i chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska. Masło shea wykazuje intensywne działanie odżywcze, a poczwórny kompleks fito-olejów: z wiesiołka, jojoba, z awokado i pestek słonecznika reguluje nawilżenie skóry, poprawia jej kondycję i elastyczność. Kwas hialuronowy zapobiega utracie wody i zmniejsza uczucie napięcia oraz swędzenia skóry, a kluczowy składnik kremu, którym jest naturalna solanka dostarcza skórze szereg substancji odżywczych, łagodzi podrażnienia i pomaga utrzymać ją w naturalnej równowadze.
Krem doskonale nawilża, zapewnia skórze odpowiedni poziom pH i zachowuje jej naturalny płaszcz ochronny. Sprawia, że skóra jest miła i przyjemna w dotyku, ukojona i dobrze nawilżona.
Działanie:
- łagodzi podrażnienia
- nawilża skórę
- chroni przed utratą wilgoci
- poprawia elastyczność
- chroni przed działaniem czynników zewnętrznych
Zalety:
- zawiera starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego
- certyfikat Natrue
- odpowiedni dla wegan
- przeznaczony do pielęgnacji wymagającej skóry, w tym bardzo suchej, wrażliwej, podrażnionej, łuszczącej się i zaczerwienionej
- zawiera dodatek naturalnej solanki
- odpowiedni do stosowania rano i wieczorem
- delikatny dla skóry
- nie zawiera olejów mineralnych, silikonów, parabenów, PEG-ów, syntetycznych barwników, składników modyfikowanych genetycznie
- przebadany dermatologicznie.

Masakra!

Zachęcona dobrymi opiniami kupiłam ten krem. Miałam nadzieję, że to będzie nareszcie odpowiedni kosmetyk dla mojej wrażliwej, zaczerwienionej twarzy, ale niestety z każdym użyciem było tylko gorzej. Cera zamiast nawilżona wyglądała na zmatowioną i w dodatku zaczerwienienia się zwiększyły. Bardzo nieprzyjemne uczucie na skórze ogólnie. Zapach typowy dla kosmetyków na AZS - okropieństwo! Gdyby nie ten zapach zużyłabym ten krem np. do rąk, ale zapach ten utrzymywał się przez kilka godzin. Rozczarowałam się nim ogromnie, podobnie jak żelem z tej serii. Nigdy więcej nie kupię produktów tej firmy!

Wspaniały krem! I w bardzo przystępnej cenie. Certyfikat NaTrue!!! Skład naturalny, bez zbędnych niekorzystnych substancji. Nie jest komedogenny, łatwo się rozprowadza, nawilża, ale nie zostawia tłustego filmu, zapewne dzięki braku pochodnych ropy naftowej, typu: wazelina, parafina. Polecam go w szczególności dla skór młodych, dojrzewających, ze skłonnością do trądziku. Plus za wyciskanie kremu, przez co krem nie traci na wartości poprzez wsadzanie do słoiczka palców.

Bardzo kojący kosmetyk

Kremu używam od 4 miesięcy. Bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Goi wszystkie wypryski, świetnie nawilża i super się sprawdza jako baza pod makijaż. Ma naturalny skład co jest dla mnie ogromnym jego plusem, pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Wystarczy dosłownie ociupinka, aby posmarować całą twarz, nie zostawia tłustej lepkiej warstwy. Polecam

Niesamowity krem - ratunek dla bardzo wrażliwej cery

Krem kupiłam pod wpływem impulsu. Szukałam czegoś, co przyniesie mojej skórze ukojenie, ponieważ jest bardzo wrażliwa, wymagająca i skłonna do wyprysków i alergii. Tak się składa, że 90% kosmetyków mnie uczula, nawet żel aloesowy nie każdej marki się nadaje. Zrezygnowana, z cerą podrażnioną i zapchaną udałam się do Hebe i natrafiłam na ten kosmetyk. Zachęciła mnie nazwa serii MED i rumianek. Po dwóch użyciach - jednym w ciągu dnia, drugim na noc, obudziłam się z wyciszoną, nawilżoną i mięciutką skórą. Naprawdę polecam ten krem!

Mój numer jeden

Mam cerę trądzikową, naczynkową, wrażliwą i łatwo można ją zapchać. Używałam wielu kremów, ale tylko ten od Cosnature z rumiankiem łagodzi buzię. Zamówiłam dzisiaj kolejny krem, tym razem z granatem - zobaczymy czy będzie dobrym zamiennikiem.

Uwielbiam!

Krem o bardzo przyjemnym zapachu, lekki ale niesamowicie treściwy. Super nawilża twarz i świetnie leczy podrażnienia. Dzięki niemu pozbyłam się przesuszonej skóry. Zazwyczaj używam na dzień, lecz jeśli mam większy problem z suchością twarzy, kładę go grubszą warstwą na noc. Aktualnie wygląda na skórze w dzień bardzo ładnie, dobrze się wchłania lecz pozostawia delikatny "glow" :) Podejrzewam, że latem zamienię go na coś jeszcze lżejszego bo delikatny "glow" może przestać być delikatny i zacząć oślepiać ;) Na pewno będę go używać za to częściej na noc, gdyż świetnie goi przesuszoną i podrażnioną skórę.

Muszę zaznaczyć, że jestem posiadaczką wrażliwej cery i byle co potrafi mnie nieźle zapchać. Mowa tu o komedogennych składach ale również takich, które mają zbyt silnie działające składniki. Tak było w przypadku różowego kremu Make Me Bio, który po prostu działał na mnie zbyt intensywnie i moja cera również zaczęła się buntować w postaci drobnej kaszki na całej twarzy. Ten kremik absolutnie tego nie robi! Pięknie wygładza skórę, nic mi po nim nie wyskoczyło. Z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że jest to najlepszy krem do twarzy jaki kiedykolwiek stosowałam (a trochę ich było).

Kremik dostępny jest w Hebe i Drogerii LilaRóż (Wrocław). Można go upolować w niezłej promocji :)

Cudowny, lekki, kojący

Krem bardzo przyjemny. Aplikacja jest przyjemnością. Pięknie pachnie - delikatnie i słodko, gładko się rozsmarowuje - łatwo można pokryć całą twarz niewielką ilością, szybko się wchłania. Jest to zdecydowanie krem lekki choć ja używam go na dzień i noc i póki co nie potrzebuję cięższego. Po nałożeniu niewielkiej ilości wchłania się całkowicie i nie zostawia żadnej błyszczącej ani lepkiej warstwy, tylko miękką skórę. Z innymi kremami często miewałam problem pocącego się czoła po aplikacji, tu nie ma o tym mowy. To jest dokładnie to czego oczekiwałabym od kremu do twarzy.
Widzę efekty, po kilku tygodniach stosowania zwróciłam uwagę, że cera mi się uspokoiła. Trądzik jakby się stłumił, a to co wychodzi, jakoś na spokojniej się goi i znika. Czuję, że skóra jest nawilżona i jakby zabezpieczona na dzień.
Tubka bardzo wygodna, pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości kremu. Osobiście uważam, że kolory i grafika są bardzo ładne.
Co do ceny - nie powiedziałabym że kosztuje grosze, ale dalej jest to krem tani. Uważam, że naprawdę warto dać mu szansę i ja myślę, że na dłużej z nim zostanę.
Czuję, że znalazłam swój krem.