Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Kategoria
Marka

Oddychające, ultracienkie podpaski o wydłużonym kształcie, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami. Unikalne dodatkowe zabezpieczenie SEP (system for extra protection) przebiegające wzdłuż brzegów podpaski, zapobiega przedostawaniu się krwi na bieliznę. Nowe podpaski Bella Perfecta Ultra Maxi Rose są delikatnie aromatyzowane, dzięki czemu skuteczniej neutralizują intymne zapachy. Polecane przy obfitych krwawieniach.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna, wrażliwa, sucha

Nawet na noc

Sama nigdy do końca nie wiem, czego szukam w podpaskach. Najważniejsze żeby były wygodne. Niestety mam bardzo delikatną skórę na całym ciele i skłonną o podrażnień, niejednokrotnie podpaski kupione na chybił trafił powodowały u mnie bolesne odparzenia lub podrażnienia.
Niestety wiele też zależy od bielizny, jeśli pas materiału na którym przykleja się podpaskę był zbyt wąski podpaska załamywała się w połowie i uwierała. Na szczęście zdarzyło mi się to tylko raz.
Podpaski są na tyle długie, że mogę je stosować także na noc. Radzą sobie świetnie nawet z silnym krwawieniem. Świetnie wchłaniają wilgoć, ale nie puchną jak pielucha.
Ogólnie jestem zadowolona, nic się nie przesuwa, nie odkleja, klej nie zostaje na materiale ale też nie trzeba się martwić, że do jakiegoś materiału się nie przyklei. Miałam wrażenie, że moja skóra po prostu oddycha. Polecam.

Można na nich polegać

Podpaski Bella Perfecta Maxi Rose to jeszcze bardziej chłonne podpaski z dodatkową funkcją neutralizowania nieprzyjemnych zapachów. Są pokryte miękką włókniną, dzięki czemu zapewniają wygodnę i uczucie komfortu. Doskonale dopasowują się do bielizny, mają też mocny klej który utrzymuje podpaskę na swoim miejscu. Ich kształt jest lekko wydłużony, doskonale sprawdzą się więc przy obiftych miesiączkach i w nocy. Bella Perfecta to podpaski które stosuję najchętniej, bo zapewniają mi pewność siebie w czasie okresu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mogą być, ale nie będzie to mój ulubiony produkt

Dzięki udziałowi w teście od Wizaż miałam możliwość wrócić do tej marki. Jakoś niespecjalnie dobrze kojarzyła mi się z jakością jeszcze z lat nastoletnich, toteż sięgałam po inne marki tego typu produktu.
Jednak test rozwiał moje stare przemyślenia. Jakość kleju jak i powłoczki przez lata poprawiła się. Podpaska siedzi tam gdzie ją nakleimy aż do momentu wymiany. Posiada też długie, elastyczne skrzydełka, więc czujemy się pewnej. Różowe od niebieskich różnią się tym, że posiadają nieco inny kształt i ...zapach. Jest delikatny, kwiatowo-mydlany, ale dla mnie nieco mdły. Wolę bezzapachowe, ale to kwestia gustu.
Jestem całkiem zadowolona z produktu, zwłaszcza, że jest to polska marka. Nie przeszkadzają mi nawet te fale u góry i dołu produktu. Jedynie niekoniecznie przypadł mi do gustu zapach i forma zamykania produktu. Mam na myśli, że nie są zaklejone żadnym małym zabezpieczeniem, i np. jak wyrzucamy już zużytą podpaskę i zawijamy w tę folię to ona i tak rozwija się w koszu, bo nie mamy czym jej zakleić. Długość podpaski jest całkiem ok, chociaż przeważnie wybieram dłuższe. Z chłonnością również nie miałam problemu.
Całkiem dobry, polski produkt :)

Zapachowe

Te podpaski są dla miłośniczek zapachowych tego typu produktów. Według mnie dla niektórych to minus, dla niektórych plus, ponieważ zapach może nie tylko podrażniać, ale również łączyć się z innymi "okresowymi zapachami" (jak i je uwydatniać), czego nie jestem fanką i wolę stawiać na te bezzapachowe. Poza tym podpaski super się sprawdzają przy obfitych krwawieniach- co mnie zaskoczyło bo ta firma jest raczej jedną z "niższych półek". Wszystko idealnie wchłania się, przy czym nic, nawet podczas snu nie wylewa się z niej bokami- co zawsze było dla mnie dużym problemem.

Ulubione

Genialna trwałość i jakość. Super chłoną, pięknie pachną a co ważne trzymają cały czas świeżość. Nie odklejają się i są niewyczuwalne przy codziennych czynnościach. Dodatkwo są naprawdę bardzo dyskretne a nie jak wielkie pieluchy. Super, polecam

Świetne podpaski dla aktywnych

Stosowałam je przede wszystkim na noc i podczas większej aktywności: Są bardzo chłonne, a zarazem delikatne. Pomimo większego rozmiaru od serii blue, nie podrażniają okolic pachwin co niestety często zdarzało mi się w podpaskach innych marek. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę stosowała je regularnie. Polecam.

Moje ulubione

Podpaski dostałam do przetestowania dzięki wizaz.pl i jestem zadowolona. Podpaski spełniły moje oczekiwania. Dają uczucie komfortu i są bardzo chłonne. Sprawdzają się przy obfitych krwawieniach, neutralizują nieprzyjemne zapachy, dopasowują się do bielizny i są nie zauważalne. Zdecydowanie kupię je ponownie i polecam osobiście przetestować każdej kobiecie.

Miłe zaskoczenie

Podpaski Bella zawsze kojarzyły mi się z "grubasami", które krępują ruchy i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Po wypróbowaniu Bella Perfecta Ultra moje zdanie zupełnie się zmieniło.

Podpaski są cienkie, nie odklejają się i nie rolują, a skrzydełka zabezpieczają brzegi bielizny. Mają dobry kształt, są długie, aby zapewnić komfort noszenia, dobrze dopasowują się do bielizny. Chłoną wszystko to, co powinny. Wykonane są z materiału przyjaznego skórze, co dla mnie jest bardzo ważne. Mam skłonności do podrażnień miejsc intymnych, podczas użytkowania tych podpasek nic takiego nie wystąpiło, co bardzo mnie cieszy. Mają delikatny, prawie niezauważalny zapach. Dobrze radzą sobie z neutralizacją przykrego zapachu.

Opakowanie zbiorcze jest estetyczne, pojedyncze pakieciki są zwykłe, białe, ale nic więcej nie potrzeba. Zapakowanie każdej podpaski osobno pozwala na wrzucenie zapasowej do torebki. A skoro jesteśmy przy opakowaniu, to tutaj jest jedyny minus, jaki znalazłam podczas stosowania. Lubię, kiedy opakowanie po pojedynczej podpasce mogę wykorzystać do zapakowania tej zużytej. W opakowaniach Bella Perfecta Ultra brakuje mi możliwości zaklejenia pakieciku. Ale jak to mówią, nie można mieć wszystkiego ;)

Zalety:
- cienkie
- odpowiedni kształt i długość
- dobrze się trzymają bielizny
- chłonne
- delikatne
- nie podrażniają
- łatwo dostępne
- przystępne cenowo
- higieniczny, pojedyncze opakowanie
- przyjemny, delikatny zapach

Wady:
- brak możliwości zaklejenie pojedynczego pakieciku

Polecam, polecam!

Gorąco polecam!
Jestem bardzo miło zaskoczona tymi podpaskami.
Długo utrzymują świeżość, zapewniają poczucie komfortu i co ciekawe, można zapomnieć, że je się ma.
Co dla mnie istotne, to fakt, że szybko wchłaniają i niwelują nieprzyjemny zapach, na który zawsze narzekałam.
Z pewnością sięgnę po nie jeszcze nie raz, ponieważ okazały się strzałem w dziesiątkę. :)

Bardzo w porządku

Na pewno uwagę przykuwa ładne opakowanie jak na podpaski, same podpaski również mają ładne wzorki, ale nie o to chodzi (jednak trochę uprzyjemnia użytkowanie!) Same podpaski są w porządku, zwykle podstawowe podpaski, idealne do codziennego stosowania, całkiem chłonne, komfortowe, nie przesuwające się, niemalże niezauważalne

Doskonałe

Podpaski jak najbardziej spełniły moje oczekiwania- doskonale chronią, szybko wchłaniają wilgoć i przykry zapach, są cieniutkie i niewyczuwalne, doskonale trzymają się bielizny i dają poczucie komfortu. Dzięki nim te trudne dni są bardziej znośne i normalne funkcjonowanie jest o wiele łatwiejsze mając świadomość dobrej ochrony. Na pewno będę po nie sięgać :)

Właściwy wybór

Przyjemne testowanie bella perfecta ultra maxi rose podczas nieprzyjemnych dni. Śmiało mogę powiedzieć że stały się moim nr 1 wśród podpasek i napewno do nich wrócę. Spełniły wszystkie moje oczekiwania: posiadają skrzydełka dzięki którym czuje się pewniej i łatwo utrzymać higienę, komfort w noszeniu, cienkie ale chłonne, utrzymują się na miejscu. Nie podrażniają skóry ani nie uczulają. Cena przystepna w sklepie, opakowanie ok. Idealne na noc.