Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Pojemność 8 szt

Oddychające, ultracienkie podpaski o wydłużonym kształcie, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami. Unikalne dodatkowe zabezpieczenie SEP (system for extra protection) przebiegające wzdłuż brzegów podpaski, zapobiega przedostawaniu się krwi na bieliznę. Nowe podpaski Bella Perfecta Ultra Maxi Rose są delikatnie aromatyzowane, dzięki czemu skuteczniej neutralizują intymne zapachy. Polecane przy obfitych krwawieniach.

ochronne
pakiet
50 - 100ml

Niezmiennie od kilu lat!

Kupuję od kilku lat i wcale nie zapowiada się, abym miała je zmieniać. Nie ma znaczenia jak intensywny mam okres, one zawsze się super sprawdzają. Jeśli jeszcze któraś z Was nie testowała to serdecznie polecam.

Bardzo dobre na trudne dni

Podpaski są duże, chłonne i wygodne w noszeniu. Czyli idealnie spełniają swoją rolę. Nadają się przy pierwszych dniach, które są szczególnie ciężkie... Na pewno sięgnę po następne opakowanie

Świetny produkt

Podpaski Bella Perfecta Ultra Maxi Rose są bardzo komfortowe w noszeniu, praktycznie niewyczuwalne. Super szybko chłona wilgoć. Bardzo dobrze trzymają się bielizny i są nie widoczne pod ubraniem. Neutralizują nieprzyjemny zapach. Świetny produkt.

Bella maxi rose

Jak zwykle niezawodne podpaski Bella, na pewno jeszcze po nie sięgnę. Wygodne, przyjemne w dotyku. Ładne opakowanie. Dostępne niemal wszędzie. Od kiedy pamietam używam podpasek tej firmy.

Idealne dla mnie

Mając długie i obfite miesiączki potrzebuję podpasek, które zabezpieczą mnie w każdej chwili abym nie musiała martwić się o czerwone plamy. Podpaski Bella Ultra Maxi są na prawdę wygodne w użytkowaniu, chronią przed przeciekaniem, neutralizują nieprzyjemne zapachy, są bardzo długie co jest dla mnie ogromnym plusem. Ładnie pachną, nie powodują podrażnień. Na pewno zostaną ze mną na dłużej ????

Superchłonne

Nowe podpaski od Bella będą zdecydowanie z tych lepszej jakości dostępnych w sklepach i drogeriach. Są bardzo delikatne i wyjątkowo cienkie, a mimo wszystko super chłoną dzięki paskom żelowym, wydłużonemu rozmiarowi i pofalowanym krawędziom. Całość zapewnia komfort, o nic nie trzeba się martwić, produkt nie zawiedzie nawet obficiej krwawiące z Nas. Co prawda znam produkty apteczne z mocniejszym paskiem klejącym do bielizny, ale Bella i tak się nie odklejała i nie ślizgała. Te podpaski nadają się również na noc dzięki swoim rozmiarom, elastyczności, chłonności i oddychającej strukturze.
Podsumowując, największymi zaletami produktów są ich cienkość, dzięki której nie odznaczają się na bardzo obcisłej odzieży oraz niezawodność, żadna wpadka nie grozi nawet przy intensywniejszej aktywności fizycznej. Ja sprawdziłam je przy długich spacerach z psem i wieczornej gimnastpse w domu z racji krajowej kwarantanny :)

Perfecta Ultra Maxi Rose
Każda podpaska zapakowana jest w oddzielne opakowanie, są zapachowe, są długie, w moim przypadku stosuje je na noc albo gdy mam bardzo obfity okres.

Idelanie dopasowywuja się do bielizny, szybko chlonna wilgoć.

Perfecta Ultra Maxi Rose

Tylko kobiety wiedzą, jak ciężko jest znaleźć odpowiedni produkt i dostosować go do rytmu organizmu w czasie menstruacji. Ja zawsze potrzebuje produktu,który zapewni mi poczucie komfortu podczas wyjść i pobytu poza domem. Tutaj spodobał mi się ładny i delikatny zapach podpasek, porządne wykonanie i chłonny materiał. Z tym produktem mogłam na chwilę zapomnieć o złym samopoczuciu i z pewnością stwierdzam,że kupię ponownie te podpaski .

Na specjalne okazje :)

Podpaski dla mnie idealne na noc czy w pierwszym i drugim dniu okresu, kiedy krwawienie jest obfite. Bardzo fajne jest to, ze podpaski są większe rozmiarowo przy tym tekstura i grubość podpaski sprawia, że nie czujesz dyskomfortu. Podpaski idealnie sie dopasowują do bielizny oraz szybko wchłaniają wilgoć. Na pewno wrócę do tego produktu

Świetne

Podpaski okazały się bardzo komfortowe i chłonne. Dzięki powłoczce bawełnianej soft są delikatne dla skóry, na plus zasługuje fakt, że są bardzo cieniutkie i dobrze trzymają się bielizny. Delikatny zapach pozawala czuć się świeżo.

Dobre nocne podpaski

Podpasek używałam na noc i wtedy sprawdziły się bardzo dobrze. Znacznie cieńsze niż starsza wersja, ale tak samo dobrze chłonne, zapewniające ochronę przed przeciekaniem. Świetnie sprawdzą się w przypadku obfitych krwawień.

Skuteczna ochrona

Podpaski Perfecta Ultra Maxi Rose zapewniają bardzo skuteczną ochronę przy obfitych krwawieniach,sprawdzają się świetnie. Dają niezwykle poczucie komfortu i
są niezwykle chłonne, nie musimy obawiać się, że cokolwiek przecieknie i będziemy mieć wielką plamę. Są niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju, obcisłe spodnie lub spódnica to żadnen problem.
Ich wielkim plusem jest to, że neutralizują nieprzyjemny zapach, możemy przez cały dzień czuć się świeżo