Aquafresh, Splash Toothpaste, Strawberry & Mint Flavour (Pasta do zębów dla dzieci 3-8 lat `Truskawka i mięta`)

Aquafresh Splash to pasta do zębów w ulubionym truskawkowym smaku Twojego dziecka, która zachęca do szczotkowania i nie szczypie w język. Specjalnie zaprojektowana przez ekspertów dla dzieci w wieku 3-8lat. Jej wspaniały truskawkowo-miętowy smak sprawi, że mycie ząbków stanie się przyjemnością.

ochronne, oczyszczające
w tubie
50 - 100ml

Dobry produkt

Miękkie opakowanie, małe, w sam raz dla dziecka, wygodnie się wyciska do końca. Sam wygląd już ciekawi dziecko i zachęca do mycia zębów. Odpowiednia konsystencja, nie jest zbyt gęsta ani lejąca. Dobrze się pieni (na różowo :) ), dzieci chętnie myły nią zęby. Mam wrażenie, że smak odpowiadał im bardziej niż we większości past.
Minus tylko za skład.
Pasta zawiera substancje słodzące, dwutlenek tytanu, talk i PEG :/ Dawka fluoru odpowiednia do zalecanego przedziału wiekowego.

Ulubiona pasta mojej czterolatki!

Od niedawna jest to nowość produkowana przez markę Aquafresh. Dla mnie jest to tańszy i lepszy zamiennik pasty Glister Kids od Amway, której używaliśmy do tej pory. Dlaczego? Chociażby dla tego, że jest dwa razy tańsza, ma jeszcze ładniejszą szatę graficzną. Tubka jest mniejsza, ale lepiej leży w małych rączkach córki. Jej zapach i smak jest o wiele mniej sztuczny. A do tego pieni się na piękny różowy kolor, czym córka jest zachwycona, jak na maniaczkę różu przystało.

Opakowanie i produkt:
Biało-czerwona pasta zamknięta w poręcznej tubce o pojemności 50ml. Szata graficzna bardzo kolorowa, truskawkowa i zachęcająca dzieci do mycia zębów. Produkt ma bardzo ładny truskawkowy zapach i dobry smak, mięta jest praktycznie niewyczuwalna. Dedykowany jest dzieciom od 3 do 8 lat. Zawiera odpowiednią dawkę fluoru o wartości 1000ppm, co jest adekwatne dla przedziału wiekowego od 2 do 6 lat.

Aplikacja i działanie:
Jest mocno wydajna. Nanosi się jej naprawdę minimalną ilość, a i tak bardzo ładnie się pieni. Kolor piany jest różowy, co jest raczej oczywistym połączeniem czerwono-białej pasty. Dla mojej córki, wielbicielki różu, jest to dodatkowy atut zachęcający ją do mycia zębów. A jak z działaniem? No cóż, z pewnością myje zęby z nalotu po jedzeniu i odświeża całkiem dobrze oddech. Nie podrażnia dziąseł i nie szczypie w język. Ale czy faktycznie chroni zęby przed próchnicą? Tego nie jestem w stanie stwierdzić. Okaże się przy pierwszej wizycie kontrolnej u dentysty, która już niebawem :)

Dostępność i cena:
Dostępna w Rossmannie w cenie regularnej 9,99zł, jednak na promocji można ją dostać 2zł taniej.
O dziwo w Hebe i w Naturze dostępne są tylko te wersje z bohaterami Psiego Patrolu… Ale Rossmann jest chyba prawie wszędzie, więc w zasadzie to nic straconego.

idelana dla malucha

Ta pasta dla dzieci sprawiła, że moje dziecko nareszcie chętnie śmiga do łazienki i myje ząbki. Truskawkowy smak to jego ulubiony, połączenie z miętą daje uczucie świeżości na dłużej. Rewelacja.

ulubiona

moja córka myje nią ząbki od kilk tgodni i chętnie jej to przychodzi zachęcił ją smak zapach i kolor który uwielbia nie ma już problemu z myciem ząbków bardzo chętnie rano i wieczorem myje

Super pasta

Mój synek myje nią zęby i nie narzekam,pasta ma łagodny smak, nie szczypie maleństwa w język, jest w przystępnej cenie i jest wydajna starcza na długo.Jej kolorowy wygląd zachęca dzieci do korzystania z niej.Pasta dobrze chroni zęby, nawet gdy dziecko połknie to nic złego mu się nie stanie.

Wielkie wow!!!

Moja córka wybrała sobie tą pastę do zębów bo skusiła ją truskawka . Moja córka nie chętnie myje ząbki co nagle to się odmieniło. Prze świetny smak truskawki z mięta! Mówiła że jest to suuuper! Skoro córka mówi że super to oznacza tylko jedno! Suuuper!

Dobry produkt

Te pastę najmniej testowaliśmy ze względu ja to, że mam jedno dziecko a Psi Patrol bardziej atrakcyjny i ulubiony ????
Ładnie pachnie, dobrze myje i tyle na dzień dzisiejszy moge powiedzieć

Dobry wybor

Faworyt naszego dziecka zdecydowanie, polaczenie truskawki i miety wydaje sie byc strzalem w dziesiatke dla dziecka. Corka niekoniecznie chetnie myla zabki ale z ta pasta idzie jej to latwiej i o wiele przyjemniej. Zdarzylo sie tez uzyc nam rodzicom tej pasty za sprawa jej naprawde ladnego zapachu. Zdecydowanie polecam rodzicom zakup pasty swoim dzieciom ssczegolnie jesli sa oporne na wieczorne szczotkowania zabkow :)

Super pasta

Już na samym początku kolorowe opakowanie przyciąga uwagę dziecka i chce ono sprawdzić co to jest :) Dzieci bardzo polubiły smak pasty. Dobrze oczyszcza zęby. Dzięki tej paście dzieciaki chętnie myją zęby.

Dziecięca eksplozja radości :)

Miałam okazję testować razem z dziecmi pastę - Aquafresh, Splash Toothpaste, Strawberry & Mint Flavour Truskawka i mięta,szata graficzna pudełka jak i samej pasty jest bardzo kolorowa-idealna dla oka dziecka która przykuwa ich uwagę od razu i są zainteresowania produktem.Posiada ona same plusy:
- ma bardzo fajny truskawkowo -mietowy smak co bardzo spodobał się dzieciom
- skutecznie czyści i sprawia że mycie zębów jest dla dzieci przyjemnością a nie przymusowym obowiązkiem
- jest bardzo wydajna i na długo starcza
- pięknie pachnie jak soczysta truskawka
- zapewnia długotrwała ochronę
- posiada odpowiednia wartość fluoru idealna dla dzieci -1000 ppm.
Pasta u nas na pewno zagości na dłużej bo dzieci bardzo ja polubiły.

Idealna dla dzieci.

Mój trzylatek uwielbia myć zęby kilka razy dziennie. Uwielbia smakowe pasty. Smak truskawko i mięty jak najbardziej przypadł mu do gustu. Wystarczy odrobina produktu do umycia małych ząbków. Opakowanie malutkie i poręczne. Idealne dla dzieci. Polecam każdemu dzieciakowi.

Jestem na tak

Synek przekonał się do niej od pierwszego zastosowania, a jest w tej kwestii bardzo wybredny.
Pasta zapakowana jest w ładny kartonik kolorystycznie nawiązujący do jej smaku.
Tubka bardzo wygodna w użyciu, łatwo sie wyciska.
Pasta ta przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 8 roku życia.
Ma delikatny zapach oraz truskawkowy "smak" , który na pewno sprawia, że mycie zębów jest czynnością przyjemną.
Pasta jest wydajna. Jej niewielka ilość wystarcza na jedno zastosowanie.
Super czyści ząbki i odświeża oddech.
Polecamy.