Schmidt`s, Cedarwood & Juniper Natural Deodorant (Naturalny dezodorant `Drzewo cedrowe i jałowiec`)

Szukasz skutecznej ochrony przed przykrym zapachem potu? Dezodorant w sztyfcie Schmidt’s Cedarwood + Juniper zneutralizuje niepożądany zapach i pozostawi na skórze ujmująco drzewny aromat. Roślinny skład dezodorantu nie zawiera aluminium, a jego specjalna formuła zapewnia niezwykłą skuteczność już przy nałożeniu niewielkiej ilości.

Właściwości:

eliminuje nieprzyjemny zapach potu
zapewnia poczucie świeżości i czystości na długi czas
szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiego filmu
ciepły zapach drzewa cedrowego i jałowca

Skład:

nie zawiera soli aluminium
produkt wegański

zapachowe, ochronne
zapachowa
50 - 100ml
Skóra
normalna

Plami ubrania i podrażnia skórę.

Cieszyłam się bardzo, że znalazłam deodorant pod pachy o naturalnym składzie i dający efekt zahamowania wydzielania potu i przykrego zapachu. W przypadku moim i mojej rodziny przyniósł wyżej wspomniany efekt. Nawet wystarczyła aplikacja raz dziennie, gdzie podczas używania innych deodorantów dwa razy dziennie. Niestety po długim czasie użytkowania u całej naszej czteroosobowej rodziny wystąpiły podrażnienia pod pachami w postaci czerwonych plam, swędzących, piekących. Nie pomogło odstawienie deodorantu na jakiś czas. Efekt podrażnień powracał. Naturalny skład, naprawdę dobry skład, niestety oprócz podrażnień źle się go aplikuje, jest twardy, kruszy się, trzeba aplikować go nad zlewem. Ponadto pozostawia tłuste plamy na ubraniach, a białe plamy na ciemnych ubraniach

Schmidt's Cedarwood & Juniper Natural Deodorant

Schmidt's Cedarwood & Juniper Natural Deodorant to naturalny antyperspirant w sztyfcie o zapachu drewna cedrowego oraz jalowca.
Zapach jest dosc intensywny, z czym jeszcze sie nie spotkalam jezeli chodzi o antyperspiranty. Moze przeszkadzac i konkurowac z innymi zapachami, np. balsamu do ciala.
Won dezodorantu moze wydawac sie bardziej meska, ale przeciez sa kobiety, ktore lubia tez takie zapachy. W kazdym razie nie wszystkim Paniom przypadnie do gustu i z tym trzeba sie liczyc.
Jesli chodzi o ochrone przed potem, jest OK. Na plus.