Ziaja, Sopot Sun, Żel łagodzący po opalaniu

Ziaja, Sopot Sun, Żel łagodzący po opalaniu

Żel łagodzący po opalaniu Ziaja Sopot Sun zapewnia efekt łagodzący dzięki zawartości 3% D - pantenolu, Ca2+ i alantoiny. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia skóry wywołane nadmiernym przebywaniem na słońcu lub opalaniem w solarium. Żel łagodzący po opalaniu Ziaja Sopot Sun skutecznie likwiduje skutki niedostatecznej ochrony skóry.
Efekt chłodzący - działa uspokajająco i osłaniająco na naskórek. Przynosi natychmiastową ulgę podrażnionej skórze.
Efekt bio - odnowy - dzięki witaminie A.

w butelce
żel
100 – 250ml

Niezbędny na wakacjach

Żel ziaji to produkt łagodzący po opalaniu zawierający D-panthenol , alantoinę oraz wapń. U mnie sprawdza się idealnie gdy zbyt długo przebywam na słońcu . Żel ma działanie łagodzące , zaraz po nałożeniu na skórę odczuwalne jest przyjemne kojące chłodzenie co przynosi natychmiastową ulgę. Uwielbiam jego żelową konsystencję i łatwość w rozprowadzaniu. Jest bardzo wydajny , dostępny w wielu miejscach za niską cenę. Bez zastanowienia mogę polecić każdemu .

Fajny produkt nie tylko po opalaniu

Żel ma fajny skład, pantenol i alantoinę znajdziemy w składzie aptecznych kremów i pianek na oparzenia. Regeneruje skórę. Żelowa, trochę płynna konsystencja od razu przynosi uczucie ulgi. Nie podrażnia i nie szczypie. Kupuję go w sezonie letnim, a resztę zużywam potem jako preparat chłodząco- łagodzący po goleniu i w tym zastosowaniu również sprawdza się doskonale.

Wspomnienie wakacji z ulgą

Słowem wstępu: jak widzę to opakowanie produktu to natychmiast przywodzi moje wspomnienia wakacyjne, na szczęście wspomnienia ulgi... Ze względu na moją delikatną i wrażliwą skórę, taki SOS posłoneczny kosmetyk zawsze musi być w mojej kosmetyczce.

# OPAKOWANIE:
Butelka, nie za miękka, nie za twarda z zamknięciem na klik (nie odrywa się, nie uszkadza z czasem użytkowania), otwór odpowiedni do dozowania produktu.
Design typowy dla Ziai, lubię go, jest prosty, taki trochę apteczny.

# PRODUKT/DZIAŁANIE:
Sam żel dobrze spełniał za każdym razem swoje zadanie łagodzenia słonecznych podrażnień (u mnie są one bardzo częste), delikatnie chłodzi i daje kojące odczucie. Tego właśnie od niego oczekiwałam.
W konsystencji jest dla mnie trochę zbyt lejący, ale mimo wszystko dość wydajny. Gdy nie udało mi się wyzerować opakowania w letnim sezonie, służył mojej skórze również jesienią do pielęgnacji.
Problemem jak zawsze u Ziaji w większości produktów są składy i to jedyny powód dla którego po prostu muszę odjąć 1 gwiazdkę.

Ogólnie żel spełnia swoje zadanie i z tego względu zasługuje na 4.
Nie wiem czy kupię go ponownie, bo szukam po prostu cały czas lepszej alternatywy.

Dobry

Jest to bardzo fajny żel łagodzący jeśli opalony się ciut za bardzo i na czerwono na pewno złagodzi efekt. Kiedy skóra piecze daje przyjemne uczucie ulgi i łagodzi efekt poparzenia nie wiem jak z większym poparzeniem ale na te drobne na pewno się sprawdzi. Jest to mój obowiązkowy kosmetyk podczas wakacji.

Uratował mnie!

Każdy to chyba zna: wakacje, słońce, plaża, opalanie... A potem czerwone plecy i schodząca skóra!
Dostałam ten żel w gratisie do zakupionego kremu do opalania i powiem wam, że od teraz kupuje go zawsze na lato.
Juz nie raz uratował mnie czy kogoś z bliskich przy poparzeniach słonecznych.
Trzymam go w lodowce i nakładam gruba warstwę na zaczerwienione obszary ciała i działa!
Chłodzi, koi, nawilża.
Cienka warstwa wystarczy żeby poczuć ulgę!

Działa

Potrzebny na każdych wakacjach ze słońcem. Moja skóra jest jasna i pierwsze opalanie to zaczerwienienie, które wymaga ukojenia i nawilżenia. Dlatego ten łagodząco chłodzący balsam jest przy mnie na każdych wakacjach. Pachnie latem, jest dość płynny ale szybko się wchłania. Koi, nawilża, chłodzi.

Ziaja żel łagodzący po opalaniu

Ziaja Sopot Sun żel łagodzący po opalaniu. Uważam ze uratował nie jednej osobie skore :P bardzo przydatny kosmetyk latem, a dla kobiet opalających się na solarium to nawet cały rok. Łagodzi oparzenia słoneczne

Bardzo dobry produkt

Doskonale radzi sobie z łagodzeniem oparzeń słonecznych każdego stopnia. Szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, ma przyjemny neutralny zapach. Bardzo często towarzyszy mi na wakacjach jak i po nich:)

Żel łagodzący po opalaniu

Dobrze się go nakłada na ciało.Szybko wchłania,plus też za to że nie brudzi ubrań i nie zostawia jakiegoś tłustego filtru na skórze.

Dobrze radzi sobie z opalenizną a dokładnie z oparzeniami słonecznymi.

Sopot Sun rządzi!

Kolejny produkt z serii Sopot Sun, który towarzyszy Mi na każdych wakacjach! Niebieskie, ładne opakowanie, kojarzące się z morzem zawiera solidną dawkę chłodzącego i przynoszącego ulgę żelu po nadmiernym opalaniu. Już nieraz uratował skórę mojej rodziny przed łuszczeniem...
Żel naprawdę szybko się wchłania- opalona skóra chłonie go jak wodę. Często smaruję się nim zatem kilka razy. .Po jego zastosowaniu czuję ukojenie.Żel nie brudzi ubrań i ma przyjemny zapach.
Za tą cenę nie ma się co zastanawiać nad kupnem- jest wart każdej wydanej złotówki.

Mój ulubiony krem po opalaniu

Kupiony przypadkowo stał się moim ulubionym kosmetykiem w okresie wakacyjnym. Jak dla mnie jest idealny. Dobrze koi i chłodzi skórę, do tego doskonale ją nawilża nie zostawiając tłustej warstwy na ciele.

Bardzo go lubię. Koi, nawilża oraz chłodzi. Niezbędnik na lato

Moja skóra jest bardzo podatna na poparzenia słoneczne – mam jaśniutką karnację, której wystarczy kilkanaście minut na słońcu, by się zaognić. A niestety jestem wrodzoną gapą, więc zdarza mi się czasem przez nieuwagę tego doświadczyć. Żel chłodzący Ziaji znam już od lat, nie raz i nie dwa mnie uratował.

Zacznijmy od tego, że ma bardzo dobre opakowanie. Pojemność to 200 ml, jak dla mnie w sam raz na jedno lato. Buteleczka z produktem jest bardzo poręczna, wygodnie leży w dłoni, nie wyślizguje się z niej. Dozowanie przebiega bez najmniejszych problemów. Dozownik to cieniutkie ujście, które nie brudzi się produktem. Łatwo całość utrzymać w czystości. Bardzo lubię formę otwierania na klik, samo z siebie się nie otwiera, a jednocześnie nie ma ryzyka, że połamię sobie o nie moje kruche paznokcie. Pod koniec opakowania możemy je odwrócić do góry dnem, żeby resztki produktu spłynęły. Jest też opcja odkręcenia wieczka, także super. Jedyna moja uwaga – szkoda, że nie ma przezroczystej, chociażby niewielkiej przestrzeni, przez którą byłoby widać zużycie produktu.

Produkt ma postać bezbarwnego żelu, który przyjemnie pachnie. Konsystencja jest zwarta, bardzo grzecznie zachowuje się podczas aplikacji. Nie trzeba długo go wsmarowywać, co jest mega ważne, kiedy skóra jest podrażniona i boli sama z siebie, a co dopiero przy dotyku. Produkt sprawnie się wchłania. Wydajność jak najbardziej na plus. Tak samo dostępność, no i cena.

A co do samego działania – to wisienka na torcie. Przede wszystkim produkt naprawdę chłodzi! Jest to super przyjemne i pomocne w sytuacji, kiedy nasza skóra piecze. Naprawdę przynosi ulgę i łagodzi podrażnienia, i to już od pierwszego użycia. Wydaje mi się, że przyspiesza proces regeneracji naskórka. Wyczuwalnie nawilża skórę, przy jednoczesnym piciu wody zwykle udaje mi się uniknąć schodzenia skóry płatami. Od lat w okresie wakacyjnym do niego wracam i coś czuję, że nieprędko się rozstaniemy :) Zdecydowanie warto go znać, spełnia wszystkie obietnice producenta.