Ziaja, Sopot Sun, Żel łagodzący po opalaniu

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Żel łagodzący po opalaniu Ziaja Sopot Sun zapewnia efekt łagodzący dzięki zawartości 3% D - pantenolu, Ca2+ i alantoiny. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia skóry wywołane nadmiernym przebywaniem na słońcu lub opalaniem w solarium. Żel łagodzący po opalaniu Ziaja Sopot Sun skutecznie likwiduje skutki niedostatecznej ochrony skóry.
Efekt chłodzący - działa uspokajająco i osłaniająco na naskórek. Przynosi natychmiastową ulgę podrażnionej skórze.
Efekt bio - odnowy - dzięki witaminie A.

Ulga od cierpienia

Zwykle omijam szerokim łukiem produkty marki ziaja ze względu na ich niepowalające składy, jednak przyszedł taki dzień kiedy przez własną głupotę i nienałożenie na ciało kremu z filtrem okropnie oparzyłam sobie skórę na ramionach. Będąc w ogromnym bólu zaczęłam szukać czegoś, co złagodzi poparzenie słoneczne i przypadkowo natknęłam się na pozytywne recenzje na temat tego produktu. Ze względu na niewielką cenę (około10 zł) skusiłam się na niego i nie żałuję. Jako jedyny przyniósł niemal natychmiastową ulgę już po 1 dniu stosowania. Polecam każdemu

Ulga

Ładna, prosta szata graficzna. Zapach przyjemny, kojarzy mi się z wakacjami. Konsystencja żelu jest rewelacyjna, dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Bardzo przyjemne uczucie chłodu. Rewelacyjnie koi opaloną skórę. Nie klei się i nie roluje. Świetny zakup taki must have na wakacje. Cena bardzo dobra.

Ziaja

Mam bardzo jasną karnacje i przynajmniej raz w roku mleczko od ziaja ratuje mnie podczas poparzenia słonecznego. Ból podczas poparzenia jest okropny, mleczko przyjemnie łagodzi i chłodzi do tego ma bardzo ładny zapach.

Wakacyjny ratunek

Żel łagodzący można dostać bez większych poszukiwań za dobrą cenę jak na tak dobry produkt.

Moja skóra po pierwszym zetknięciu się ze słońcem potrafi się dosyć mocno przypalić i tym samym zaczerwienić. W ciągu wakacji kiedy już nabierze promieni słonecznych jest dużo lepiej aczkolwiek duża ekspozycja na słońcu może ponownie ja spalić. Jestem z natury rudą osobą i wobec tego bladą, jednak do typowych baldziochów na pewno nie należę.

Żel łagodzący spełnia swoje zadanie i faktycznie koi i łagodzi zaczerwieniona skórę. Dzięki niemu skóra szybciej się regeneruje i u mnie to naprawdę działa. Mimo, że nie miałam w ostatnie wakacje takich problemów to muszę być w niego zaopatrzona na sytuacje awaryjne. Muszę wspomnieć, że żel nakładam nawet kilka razy tzn. żel aplikuje kilka razy, jak wyschnie nakładam go ponownie ale to tez zależy od stopnia zaczerwienienia. Na szczęście takich sytuacji było naprawdę mało. Nie należę do osób, które położą się i leżą a słońce w pełni. Stanowczo to nie moja bajka :)

Łagodzi i pomaga

Ziaja w swojej ofercie ma wiele produktów, które uważam za sprawdzone i staram się do nich wracać. Żel łagodzący po opalaniu Ziaja to niezawodny produkt, do którego wracam co wakacje! Zacznę od tego, że produkt zawdzięcza wiele pantenolowi w składzie, który łagodzi oparzenia i działa chłodząco. Konsystencja jest żelowa i mogę szczerze potwierdzić, że jest produkt jest wydajny. Nie trzeba wiele żelu aby go rozprowadzić po zaczerwienionych miejscach. Żel nie powoduje nieprzyjemnego szczypania. Plusem jest bardzo niska cena, łatwa dostępność i poręczny rozmiar (łatwość schowania np. w małej kosmetyczce). Z minusów - średni skład.

Koi skórę jak żaden produkt

Przyznam, że nie jestem wielką fanką marki Ziaja głównie przez składy ich produktów. W tym wypadku skład również nie jest najlepszy, ale nie żałuję, że skusiłam się na ten produktbw drogerii Rossmann, kiedy moja skóra była mocno podrażniona przez pierwsze słońce po majówce. Żel szybko poradził sobie z ukojeniem mojej skóry i z nawilżeniem. Zaczerwienie również minęło dość szybko po tym produkcie. Opakowanie nie zachwyca co prawda grafiką, ale tutaj najważniejsza jest zawartość. Zabrałam go ze sobą również na urlop w razie ekstremalnych sytuacji, które na szczęście się nie zdarzyły.

Nie, dziękuję.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Długotrwałe nawilżenie skóry, łagodzenie podrażnień słonecznych.

Opakowanie: Plastikowa butelka zamykana na zatrzask. U góry logo marki, krótki opis. Z tyłu czytelnie zamieszczony skład. Ciężko kontrolować zużycie produktu. Dość poręczna. Pojemność to 200 ml. Łatwo zużyć kosmetyk do samego końca – można położyć go na zakrętce, można odkręcić zakrętkę i wydobyć resztę produktu.

Wrażenia: Forma żelu dobrze się nakłada i rozprowadza. Pachnie bardzo ładnie, delikatnie i nie drażniąco. Nie nawilża spalonej skóry, nie łagodzi podrażnień słonecznych. Jest stosunkowo wydajny – wchłania się dość długo, co dla jednych może być wadą, a dla innych zaletą. Pozostawia na skórze lepką warstwę, dość charakterystyczne dla tego typu produktów. Ja nie lubię tego uczucia, latem czuję się po prostu klejąca, brudna. Nie podrażnia i nie uczula. Plus za niewygórowaną cenę, łatwą dostępność – apteki, drogerie czy hipermarkety. Minus za skład – jest beznadziejny i należy go omijać szerokim łukiem. Nie zaszkodził i nie pomógł. Niestety nie urzekł mnie, dodatkowo fatalny skład sprawia, że jestem zniechęcona kupnem kolejnych opakowań.

Zawiera niebezpieczne substancje

Mleczko to nie powinno byc sprzedawane w aptece. Zawiera ono parabeny , silkikony, donr formaldehydu..bardzo szkodliwy skład. Kupił je ktos z moich domowników. Nie polecam!

Nie chłodzi, ale daje pierwsze nawilżenie zaraz po opalaniu

Ziaja Sopot Sun to dobry i wydajny produkt - sprawdził się podczas 2-tygodniowych wakacji. Niestety nie jest w mojej opinii produktem chłodzącym skórę. Daje uczucie natychmiastowego nawilżenie, ale nie utrzymuje się ono długo, już następnego dnia rano czułam potrzebę konieczności posmarowania się balsamem. Bardzo ładnie pachnie i podkreśla opaleniznę, niweluje lekkie zaczerwienienia. Polecam - dobra jakość jak na tę cenę.

Daje ulgę

Bezpieczny produkt, który daje ulgę skórze nadmiernie przegrzanej na słońcu.
Fajnie się wchłania.
Po posmarowaniu sprawia wrażenie ulgi na skórze, poczucie błogości i odpoczynku.
Podrażnień słonecznych raczej nie łagodzi.
Lekko chłodzi. Ma optymalną konsystencję i niedrażniący zapach.
Nie uczula.

Bardzo dobry żel jako pierwsze nawilżenie

Bardzo lubię ten żel, jego konsystencja jest super, daję ulgę i lekkie nawilżenie spalonej skóry. Pachnie kosmetycznie i delikatnie więc nie jest to męczące.
Jego dostępność, cena i wydajność jest bardzo dobra.
Na wakacjach trzymam go w chłodnym miejscu, wtedy przy nakładaniu czuję jeszcze większą radość i ulgę, gdy moja podpalona skóra cierpi i dostaję taki chłodny kompres.

Niezastąpiony

Ten żel kupuję wiernie już od paru lat. Latem używa go też cała moja rodzina. Pięknie pachnie i faktycznie łagodzi podrażnienia wywołane nadmierną ekspozycją na słońce. Sprawdza się także na mojej skórze, która ma tendencje do fotoalergii. Żel jest w bardzo dobrej cenie i jest wydajny. Nie opalam się dużo więc zwykle jedna butelka starczy na cały sezon. Na wyjazd biorę osobne opakowanie, które łatwo mieści się w kosmetyczce.