Soraya, Lactissima Mama, Żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie

Żel do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i w okresie połogu zawiera specjalistyczną formułę betainy, allantoiny oraz pantenolu, które działają nawilżająco oraz kojąco na strefy intymne. Zawarty kwas mlekowy wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej a fizjologiczne pH wzmacnia barierę ochronną i zmniejsza ryzyko infekcji.

Nie tylko dla kobiet w ciąży

Nie jestem w ciąży, ale też chętnie kupuję ten żel i go używam.

- żel ma ładną, zgrabną przezroczystą buteleczkę, przez którą widać stopień zużycia;
- wygodna pompka ułatwia użytkowanie;
- żel ma łagodną formułę, jest przyjazny dla skóry;
- w czasie jego użytkowania nie miałam problemów intymnych, więc nie mogę stwierdzić, czy łagodzi już istniejące podrażnienia;
- żel dobrze myje i odświeża, daje poczucie czystości;
- jest w miarę tani;
- dostępność: kupiłam w drogerii Super - Pharm.

Ogólnie: dobry żel do codziennego użytku dla wszystkich pań, nie tylko dla tych w ciąży. Polecam wypróbować.

Przyjemne ukojenie

Żel zakupiłam w Kauflandzie w trzecim trymestrze ciąży. Był ze mną przez cały połóg kiedy to używałam go nawet parę razy dziennie. Sprawdził mi się wyśmienicie. Łagodził podrażnienia, nawilżał i koił miejsca intymne dając uczucie świeżości. Nie podrażnił, nie uczulił, nie wysuszył. Delikatnie myje i pielęgnuje. Pompka ułatwia stosowanie a przezroczysty pojemnik pozwala kontrolować ilość produktu. Produkt ma rzeczywiście konsystencję żelową, jest przezroczysty i ma bardzo delikatny zapach. Polecam.