CR Cairuo, Lakier do paznokci brokatowy

CR Cairuo, Lakier do paznokci brokatowy

Brokatowy lakier do paznokci Cairuo
pojemność 18ml (lakier jest bardzo wydajny)
w celu wzmocnienia efektu można na lakier nałożyć top lub dowolny bezbarwny lakier , ale nie jest to konieczne
Lakier tworzy niepowtarzalny efekt na paznokciach - brokat w lakierze jest bardzo drobniutki .

lakiery do paznokci
szybkoschnąca
Efekt
brokatowe

tani

tani i taki na chwilę. Trafiłam na niego w chińskim bo akurat potrzebowałam ładnego lakieru pod kolor dodatków do sukienki. Lakier ma bardzo ładne opakowanie. Zapach taki standard dla lakierów do paznokci czyli trochę śmierdzący ale da się przezyć. Lakier ma dobra konsystencję i dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia. Ogólnie dwie warstwy i kolor jest już ok. Nie jest trwały bo szybko odpryskuje dlatego dobry na jeden raz i jedna imprezę. Co do jego zmycia tak jak większość lakierów brokatowych ciężko jest go zmyć ale mocniejszy zmywacz do paznokci daje spokojnie radę.

Daje radę

Lakier kupiłam w Chińczyku na promocji na dodatek, mimo i tak niskiej ceny jak na taką pojemność, nabyłam go za jedyne 50 groszy.
Sam kolor jest dość oryginalny. Nie są to brokatowe grudki jak w większości takich świecących lakierów. Po wyschnięciu płytka jest gładka.
Dobrze kryje, nie trzeba nakładać kilku warstw. Na początku trzymał wystarczająco długo, mam go już któryś rok i nie wysechł, ale wydaje mi się, że szybciej odpryskuje na paznokciach, niż kiedyś jak go używałam.
Jest bardzo wydajny i tani. Ma dość oryginalne opakowanie - pędzelek wygodny, sama konsystencja tak samo.