Yope, Naturalny olejek do pielęgnacji włosów `Orientalny ogród`

Yope, Naturalny olejek do pielęgnacji włosów `Orientalny ogród`

Orientalny Ogród Olejek 3w1 do włosów łamliwych i zniszczonych 98% składników naturalnych.

Potrzeba: Wszechstronny produkt dla najbardziej wymagających, zniszczonych włosów. Taki, który jednocześnie pielęgnuje i ułatwia stylizację. W efekcie powstał olejek, który jednak wbrew nazwie nie jest kolejnym zwykłym olejkiem.

Działanie: Intensywnie odżywia, wzmacnia, wygładza i nabłyszcza najbardziej wymagające zniszczone i łamliwe włosy. To niezwykłe: Połączenie najwyższej jakości rzadkich olejków amla, kardamonowego, macadamia i kokosowego i oraz ekstraktów roślinnych z lawendy, kwiatu jaśminu, róży.

Skład: Zawarte w olejku proteiny ryżowe i keratyna roślinna wypełniają i odbudowują uszkodzenia oraz chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kosmetyk można nakładać zarówno przed, jak i po myciu. Na mokro i na sucho, na całe włosy lub końcówki.

olejek
wygładzające, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, odżywiające
z pompką

Fajnie pielęgnuje suche końcówki

Bardzo lubię ten olejek. Fajnie pielęgnuje suche końcówki, sprawia, że włosy są nawilżone i odżywione. Lubię również dodać olejku do maski z tej samej serii i nałożyć na włosy, a po kilku godzinach spłukać... wtedy włosy są nieziemsko miękkie, nawilżone i odżywione!

Olejek ma śliczny zapach. Lubię go używać również po umyciu i spryskać końcówki, wtedy włosy są miłe w dotyku. Jednak trzeba uważać z ilością, żeby włosy się nie przetłuściły. Ogólnie szczerze polecam w codziennej pielęgnacji.

Fajnie odżywia i wygładza włosy

Lubię ten suchy olejek. Fajnie działa na moje suche włosy. Nakładam po każdym umyciu, sprawia, że włosy są odżywione i nawilżone, dodatkowo są pełne blasku. Po dłuższym stosowaniu włosy stają się o niebo piękniejsze. Moje włosy już nie są suche, a fajnie odżywione. Jednak, trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością, 2-3 pompki to optymalna ilość, więcej może obciążyć włosy.

Przyjemny zapach i dobra cena. Kupiłam w Rossmann, duża dostępność. Wygodne opakowanie w sprayu.

Świetny produkt

Wybór tego produktu uskuteczniła (jak to głównie u mnie bywa) promocyjna cena. Buteleczka niewielka, cena dość wysoka. Obawiałam się, czy będzie warto. Jakie było moje zaskoczenie! Olejek cudownie pachnie, ma szeroki wachlarz zastosowań i jest bardzo wydajny. Atomizer bezbłędnie spełnia swoją funkcję, wystarczy jedno psiknięcie by pokryć olejkiem końcówki (przy gęstych włosach), dwa psiknięcia to już w moim przypadku pokrycie włosów do 1/3 długości. Stosuję go głównie w ciągu tygodnia do wygładzenia i ujarzmiania kosmyków. Sporadycznie nakładam na całą długość włosów, zamiast odżywki po myciu. Stosowanie tego produktu daje widoczne efekty niemal natychmiast. Pasma są lśniące, miękkie. Po wyprostowaniu i spryskaniu olejkiem wyglądają jak prosto od fryzjera. Nadmiar oczywiście obciąża włosy i natłuszcza skórę głowy, jednak rozsądne stosowanie przyniesie oczekiwane efekty z pewnością. Polecam wszystkim niezdecydowanym

Uwielbiam go!

Tak samo jak odżywka z tej samej serii, olejek 'Orientalny Ogród' totalnie mnie uwiódł! Dobrze zabezpiecza suche włosy, z mokrymi również daje radę (trzeba jednak uważać, żeby nie dać go za dużo bo poskleja włosy). Zapach tego kosmetyku to obłęd! Zdecydowanie jeden z moich ulubionych ;) Jedyny minus olejku to opakowanie, z którego 'wycieka' produkt oraz fakt, że jest z plastiku PET...

Fajny olejek :)

Lubię całą serię Orientalny ogród. Najfajniejsza jest odżywka, dlatego kupiłam tez olejek. Ciekawie się zachowuje, na mokro nie można przesadzić bo przeciąża, a na sucho dobrze działa na końcówki. Zapach jest ok, ale mniej intensywny niż w reszcie produktów z tej serii.

Tylko na sucho

Olejek jest super do stosowania na suche włosy. Ja stosuje na umyte włosy, ale psikam jeszcze 2 razy w ciągu dnia i nie zauważyłam żeby obciążał włosy. Nawilża je i odżywia,dba o końcówki. Ma przecudowny zapach, który uwielbiam. Czasami też smaruję nim dość obficie włosy przed umyciem. W przypadku mokrych placzę włosy i mam wrażenie że kiepsko się wchłania, dlatego wole na sucho.
Ale ogólnie bardzo go lubię. Super skład.

Olejek na 100%

W 100% zadowala moje oczekiwania. Olejek pachnie dosyć intensywnie i utrzymuje się na włosach. Ma uroczą szatę graficzną i nią mnie urzekł. Szukałam czegoś co mogłoby być stosowane na sucho i na mokro. Potrzebowałam takiego rozwiązania, które poradzi sobie z mocno zniszczonymi włosami i znalazłam. Olejek cudownie wygładza włosy i nadaje im blasku. Świetnie się po nim prezentują. Odżyły też w końcu moje końcówki. Cudowny produkt.

(Y)

Pierwszy w życiu olej(ek) do włosów, który postanowiłem wytestować i jestem bardzo zadowolony z efektów korzystając z produktu jako boostera do odżywki, który spłukuje po 10 minutach - włosy są bardziej miękkie i łatwiejsze w układaniu.
Produkt ma intensywny, słodki zapach, który pozostaje długo na włosach - różni ludzie, różne potrzeby, więc jak to mówią w Londynie - mind the gap!

Nigdy nie używałem produktu osobno bez odżywki, więc nie wiem jak kondycyjnie wypadają włosy, gdy produkt jest pozostawiony do wchłonięcia.

Opakowanie - czysty plastik od góry do dołu, bardzo gruba butelka w charakterystycznym dla marki kolorze - zdecydowanie do optymalizacji.

Wspaniały, ale musiałam lepiej go poznać.

Obecna opinia jest moją drugą dla tego olejku. Na początku przygody tak mnie wkurzył, że wystawiłam mu jedną gwiazdkę. Nakładałam go na mokre włosy i działał tragicznie - sianował, przetłuszczał i ogólnie robił mi na głowie katastrofę. Już miałam oddać go w dobre ręce, ale uznałam, że dam mu jeszcze jedną szansę. Zaczęłam nakładać go od razu po wysuszeniu włosów suszarką. Psikam na rękę 1-2 pompki, rozprowadzam w dłoniach i nakładam na włosy, po czym je rozczesuję.
I dzięki temu z najgorszego kosmetyku ever awansował na mój ulubiony olejek do włosów. Cudownie zmiękcza i wygładza mi włosy. Dodatkowo lekko je nabłyszcza. Pięknie pachnie.
Trzeba jedynie uważać na ilość - zbyt dużo olejku nie wchłonie się i zostawi tłustą warstwę.

Cudo !!!

Olejek przepieknie pachnie i ma naprawde fantastyczny sklad, jak wszystkie produkty Yope.

Umieszczony jest w przezroczystym opakowaniu z etykietą, widać ile produktu nam zostało. Jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość na całe wlosy.

Olejek używałam do olejowania wlosow na noc i rano mylam włosy - używałam wtedy większej ilości, kilku pompek na moje długie włosy.

Innym razem używałam produktu zamiast odżywki, juz po umyciu, na suche włosy i sprawdzał sie równie cudownie. Wlosy dobrze się rozczesują, są piękne, pełne blasku, sypkie i mile w dotyku.

Stosowałam produkt przez ponad miesiąc i widzę, że moje koncowki są w dużo lepszym stanie - mniej się rozdwajają, a włosy są gładkie i wyglądają na zdrowsze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bye bye łamliwe końcówki!

To co było najgorsze w moich włosach - to końcówki. Zmagam się z tym problemem rozdwojonych końcówek już od bardzo dawna! A tu proszę jaka niespodzianka! Już po kilku użyciach zauważyłam różnicę. Olejek odżywił i dał światełko w tunelu, że moje końcówki są jeszcze do zreperowania. Czekam z niecierpliwością na dalsze efekty.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Olekek to petarda calej serii

Szampon pachnie bardzo orzezwiająco i mam od razu po umyciu uczucie dobrze oczyszczonych wlosów.
Maska ma mniej intensywny zapach ale wazniejsze jest to ze dobrze zmiekcza wlosy. Olejek jest super. Wlosy lsnią jak po wyjsciu od fryzjera po koloryzacji