Yope, Naturalny olejek do pielęgnacji włosów `Orientalny ogród`

Yope, Naturalny olejek do pielęgnacji włosów `Orientalny ogród`

Orientalny Ogród Olejek 3w1 do włosów łamliwych i zniszczonych 98% składników naturalnych.

Potrzeba: Wszechstronny produkt dla najbardziej wymagających, zniszczonych włosów. Taki, który jednocześnie pielęgnuje i ułatwia stylizację. W efekcie powstał olejek, który jednak wbrew nazwie nie jest kolejnym zwykłym olejkiem.

Działanie: Intensywnie odżywia, wzmacnia, wygładza i nabłyszcza najbardziej wymagające zniszczone i łamliwe włosy. To niezwykłe: Połączenie najwyższej jakości rzadkich olejków amla, kardamonowego, macadamia i kokosowego i oraz ekstraktów roślinnych z lawendy, kwiatu jaśminu, róży.

Skład: Zawarte w olejku proteiny ryżowe i keratyna roślinna wypełniają i odbudowują uszkodzenia oraz chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kosmetyk można nakładać zarówno przed, jak i po myciu. Na mokro i na sucho, na całe włosy lub końcówki.

Niestety nie dla mnie.

Jestem wielką fanką marki Yope, zużywam całe tony. Żele pod prysznic, mydła w płynie, balsamy, lubię nawet kiepsko oceniane szampony. Dlatego musiałam skusić się na nowy olejek!
Niestety mimo pozytywnych opinii u mnie ten olejek poległ na całej linii. Nawet po 1 pompce mam przetłuszczone włosy, a po kilku godzinach od nałożenia widocznie widać przesuszenie i efekt siana. Na razie leży na półce dla ozdoby...

Cudo !!!

Olejek przepieknie pachnie i ma naprawde fantastyczny sklad, jak wszystkie produkty Yope.

Umieszczony jest w przezroczystym opakowaniu z etykietą, widać ile produktu nam zostało. Jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość na całe wlosy.

Olejek używałam do olejowania wlosow na noc i rano mylam włosy - używałam wtedy większej ilości, kilku pompek na moje długie włosy.

Innym razem używałam produktu zamiast odżywki, juz po umyciu, na suche włosy i sprawdzał sie równie cudownie. Wlosy dobrze się rozczesują, są piękne, pełne blasku, sypkie i mile w dotyku.

Stosowałam produkt przez ponad miesiąc i widzę, że moje koncowki są w dużo lepszym stanie - mniej się rozdwajają, a włosy są gładkie i wyglądają na zdrowsze.

Bye bye łamliwe końcówki!

To co było najgorsze w moich włosach - to końcówki. Zmagam się z tym problemem rozdwojonych końcówek już od bardzo dawna! A tu proszę jaka niespodzianka! Już po kilku użyciach zauważyłam różnicę. Olejek odżywił i dał światełko w tunelu, że moje końcówki są jeszcze do zreperowania. Czekam z niecierpliwością na dalsze efekty.

Olekek to petarda calej serii

Szampon pachnie bardzo orzezwiająco i mam od razu po umyciu uczucie dobrze oczyszczonych wlosów.
Maska ma mniej intensywny zapach ale wazniejsze jest to ze dobrze zmiekcza wlosy. Olejek jest super. Wlosy lsnią jak po wyjsciu od fryzjera po koloryzacji

OLEJKOWY HIT

Dla mnie ten olejek to jest hit.

Jak każdy produkt YOPE, tak i olejek ma niesamowity zapach, włosy po nim pachną przepięknie.

Olejek jest wydajny, ponieważ aplikacja jego jest bardzo przemyślana. Jedna pompka produktu, uwalnia na prawdę bardzo mało olejku. Jest to jak dla mnie bardzo dużym plusem, ponieważ zawsze miałam problem z tym, że nabrałam oleju za dużo i miałam tłuste włosy. Natomiast tego produktu można spokojnie używać na suche włosy. Ja stosowałam nawet 3 pompki na suche włosy i wyglądały one dobrze. Olej nie daje efektu przetłuszczonych włosów, a zdrowych, błyszczących i odżywionych.

Jak dla mnie olejek idealny. Na pewno kupię ponownie.

Zapach cudo

Olejek bardzo fajny o przepięknym zapachu dobrze sprawdza się na moich suchych i rozjasnianych końcówkach bardzo wydajny wystarczy jedno kliknięcie na koncowki trzeba uważać żeby nie nałożyć zbyt dużo bp jest bardzo bogaty w konsystencji i moze wtedy obciążyć wlosy i sprawić wrażenie tlustych

Idealny na codzień

Olejki do włosów są przeze mnie znane lubiane i używane prawie codziennie. Natomiast ten na tle innych wyróżnił się przede wszystkim przepięknym zapachem!!!! i "lekkością".Olejek jest bardzo delikatny i bardzo ładnie wygładza włosy nie obciążając ich. U mnie najlepiej sprawdziło się używanie go na suche włosy jako ostatni element po wysuszeniu. Włosy po nim sie nie puszą, nie plączą i są mięciutkie cały dzień

Wielofunkcyjny produkt o męczącym zapachu

Moje średnioporowate, rozjaśniane pasma chłoną rozmaite oleje jak gąbka - szczególnie upodobały sobie olej migdałowy, którego używam od kilku lat. Miłą odmianą była dla mnie możliwość wypróbowania naturalnego olejku do pielęgnacji włosów "Orientalny Ogród" od Yope :)

Olejek posiada bardzo poręczne opakowanie z wygodnym atomizerem. Wyjątkowa grafika dodaje mu uroku oraz sprawia, że przykuwa uwagę. Skład to prawdziwe dobrodziejstwo: oleje macadamia, z pestek winogron, arganowy, ryżowy i słonecznikowy. Olejek jest dedykowany włosom zniszczonym i zmęczonym. Co ważne, można stosować go na trzy sposoby: na sucho, na mokro oraz jako dodatek do odżywki lub maski.

Olejek podobnie jak maska z tej samej serii, ma dość męczący zapach, któremu daleko do orientu. Ja wyczuwam w nim duszącą, przytłaczającą winogronową nutę. O ile w masce zapach ten był zdecydowanie bardziej intensywny, o tyle w olejku jeszcze można go wytrzymać (nie używa się go bowiem dużo). Niemniej jednak nawet mój mąż zwrócił na to uwagę, że zapach jest zbyt mocny.

Olejek stosowałam głównie na mokro (na pasma poniżej linii ucha) oraz na sucho (na końcówki włosów), sporadycznie zdarzało mi się dodać go do maski lub odżywki. W każdym z tych sposobów widziałam plusy - na mokro było to dociążenie pasm oraz ułatwienie rozczesywania, na sucho wygładzenie i nabłyszczenie (tutaj pełniło rolę odżywczego serum) a jako dodatek do odżywki dodatkowo potęgował , wzmacniał jej działanie. Uwielbiam takie wielofunkcyjne produkty do włosów i muszę przyznać, że ten olejek byłby dla mnie idealny, gdyby nie jego męczący zapach :)

Czy jeszcze po niego wrócę? Szczerze mówiąc nie wiem - mam mieszane odczucia względem zapachu, w dodatku odnoszę wrażenie, że podobny efekt (a nawet nieco mocniejszy) jestem w stanie uzyskać przy pomocy olejku migdałowego. Na plus wydajność - olejku ubywa naprawdę niewiele, nawet przy regularnym stosowaniu. Dla mnie 4/5 gwiazdek.

Olejek marzeń

Olejek przeszedł moje oczekiwania. Pasuje mi do stosowania zarówno na sucho, jak i na mokro. Parę pompek produktu wystarcza na moje długie i gęste włosy, które po zastosowaniu są bardziej wygładzone i opanowane, ale również przyjemnie miękkie w dotyku. Jestem fanką delikatnego zapachu olejku, który jeszcze bardziej zachęca mnie do użytkowania produktu.

bez efektu wow

Rzadko używam olejków w pielęgnacji włosów. Zazwyczaj stosuję sera silikonowe na końcówki bądź olejuję je czystym olejem. Mieszanka od Yope zawiera też suche emolienty, a nie tylko czyste oleje, przez co olejek nie jest tak tłusty i nie skleja włosów. Nie ma efektu jak po silikonach, ale w ramach codziennej pielęgnacji daje radę - zmiękcza włosy i je nabłyszcza. Olejek przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny, ale raczej nie kupię go ponownie ze względu na cenę.

Moc olejków w jednym produkcie

Mam włosy cienkie, przetłuszczające się, suche na końcach, potrzebują dodatkowego nawilżenie, ale muszę uważać żeby ich nie przeciążyć. Olejku używam na kilka godzin przed myciem włosów. Jest to bardzo dobry produkt. Miałam problem z dobraniem odpowiedniego olejku, kilka razy już próbowałam i niestety albo włosy się puszyły, albo przetłuszczały. Kilka olejków w jednym produkcie sprawdza mi się najlepiej. Włosy po nim są nawilżone, wygładzone i pięknie błyszczą. Dodatkowo plus za opakowanie, nic nie rozlewa się po palcach, jeszcze nie widziałam takiego rozwiązania dla tego typu produktu. Jestem na Tak!

Całkiem fajny

Olejek przede wszystkim ma bardzo przyjemny zapach. Można go stosować na trzy sposoby: na włosy suche (żeby je wygładzić, nabłyszczyć i ujarzmić), na mokre jako odżywkę oraz razem z odżywką lub maską jako proteinowy booster.Ja używałam tylko w tej trzeciej formie i włosy po takim duecie wyglądały naprawdę dobrze. Wciąż czekam na obiecaną regenerację rozdwojonych końcówek ale jeszcze chyba zbyt krótko go używam. Małym minusem jest cena ale na szczęście olejek jest baaardzo wydajny więc wystarczy naprawdę na długo.