Ingrid Cosmetics, Satin Touch Blush (Róż do policzków)

Ingrid Cosmetics, Satin Touch Blush (Róż do policzków)

Aksamitny róż do policzków Satin Touch z rozświetlającymi drobinkami doskonale podkreśla kości policzkowe i delikatnie rozświetla cerę. Nadaje jej naturalny, zdrowy koloryt. Zawarte w kosmetyku pigmenty współgrają ze światłem, dopasowywując w ten sposób intensywność koloru. Unikalna formułą soft complex sprawia, że Satin Touch jest jedwabiście gładki i miękki. Aplikacja przy użyciu dołączonego pędzla jest łatwa i szybka, a kolor utrzymuje się przez wiele godzin. Nie zawiera substancji zapachowych.

Efekt
rozświetlające, z drobinkami
prasowane

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Anty łowca niskich cen

Nie spodziewałam się wiele po takiej cenie, ale rzeczywistość jeszcze bardziej sponiewierała moje oczekiwanie.
Mam kolor numer 13 i zwyczajnie ani trochę mnie nie zadowolił.
Róż okropnie się osypuje, a po strzepnięciu z pędzelka nadmiaru produktu, zostaje kompletnie nic. Nie ma intensywnego pigmentu. Według mnie jest to bardziej rozświetlacz niżeli róż, zdecydowanie więcej w nim blasku. Nie chcę kleić się do skóry. Próbowałam go użyć jako cień do powiek i pomijając straszne osypywanie to trzeba go użyć dużo, żeby cokolwiek było widać. I sam kolor szybko znika, może nałożony na bazę dłużej by trzymał, ale już można sobie odpuścić ten kosmetyk zamiast musieć dodatkowo z nim kombinować.
Opakowanie z początku jest bardzo ładne, wiadomo, że z czasem stosowania już takie nie jest, kwiatek namalowany się rozciera. Podejrzewam, że ten plastik nie jest zbyt trwały, ale o dziwo jeszcze mi nie pękł. Małe opakowanie, ale różu nie używamy tak wiele, więc na trochę starczy. Niestety, ja już nie będę z niego korzystać.

Cena kusząca ale jakość słaba

Muszę przyznać że do zakupu namówiła mnie mega niska cena myslam że może jakoś się obrani ale wielkie rozczarowanie

Produkt bardzo się sypie w kontakcie z pędzlem kruszy i szybko się kończy dzięki temu produkt
jest wszędzie tylko nie na pędzlu
Kolor jest bardzo delikatny prawie niewidoczny
Trzeba się mocno napocić żeby coś z tego stworzyć

Opakowanie całkiem ładne i w dobrej cenie
Jeżeli już uda nam się nanieść róż na poliki
To jest mega nie trwały nagle w magiczny sposób znika trwałości jest żadna

Slaby

Róż kupiłam że względu na cenę i kolor produktu.
Nie spełnił on moich oczekiwań.

Kolor jes słabo napigmentowany.

Róż przy kontakcie z pędzlem rozsypuje się na wszystkie strony. To samo przy nakładaniu na twarz. Źle się nim maluje.

Opakowanie jest słabej jakości, szybko urywa się górne wieczko, więc do podręcznej kosmetyczki trzeba kupić inny róż.

Nie uczula i nie zapycha skóry.

Średni produkt

Róż do policzków z opakowania wygladał bardzo zachęcająco choć nie wymagałam za dużo od ceny to jednak nie sprawdził się u mnie albo trafiłam na felerną jednostkę. Pudełeczko okazało sie bardzo mało wytrzymałe i juz po krótkim czasie starł sie napis a plastik mi pękł, poza tym bardzo twardy róz który nie dawał odpowiedniego efetu ani koloru ani wymodelowania odpowiedniej smugi na twarzy, jesli juz cos z niego wykrzewiłam co mnie zadowolało to niezbyt długo mozna sie było tym nacieszyć bo znikała gdzies w otchłani dnia. Jednym słowem średni

Choćbyś go skrobała, koloru nie wydobędziesz

Ogromna kosmetyczna pomyłka! Kolor wydawał się być piękny w opakowaniu, dodatkowo to śliczne tłoczenie i cena jak za wodę... Cóż jednak z tego, jak w praktyce wykorzystanie tego produktu jest zerowe. Początkowo myślałam, że to tylko wierzchnia warstwa, a jak się dokopię głębiej, to wydobędę z tego produktu jakiś kolor. Nic jednak z tego, choćbym go zeskrobała i nałożyła na glitter primer, to nie będzie zauważalny na policzku. Może i kosztuje parę groszy, ale totalnie wyrzucone w błoto

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

może być

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Po pierwsze trzeba bardzo uważać, by nie wyleciał z rąk, ułamała mi się pokrywka, przez co noszony w torebce narobił bałaganu ;)
Szybko ścierał się napis.. Ale to najmniejszy problem. Słaba pigmentacja, po jakimś czasie róż znikał z policzków, zostawiając sam połysk, jakieś drobinki...
Słabej jakości produkt.

Świetny dla początkujących.

Róż zakupiłam w drogerii hebe podczas w promocji za około 4-5zł.
Miałam dwa odcienie tego produktu.
Zacznę od opakowania. Małe i łatwe w przechowywaniu, ale bardzo nietrwałe. Szybko ścierają się napisy, przez co nie wiadomo jakiego odcienia używamy, wystarczy drobny upadek a opakowanie rozpada się na części.
Odcienie, które posiadałam były satynowe, ładnie podkreślały urodę.
Róż mocno się pyli i jest słabo napigmentowany, ale dzięki temu nie można sobie zrobić nim krzywdy.
Jest łatwy i przyjemny w pracy, nie robi plam, dobrze się utrzymuje.

Zdecydowanym minusem jest trwałość opakowania i pylenie się produktu, ale ogólnie bardzo lubię te róże i chętnie używam ich w swoim codziennym makijażu.

Róż do policzków

Kupiłam ze względu na niską cenę oraz ładny kolor. Róż długo się utrzymuje, jednak traci swój połysk pozastawiając sam kolor (w moim przypadku złote drobiny). Trzeba uważać, ponieważ jest mocniej napigmentowany. Polecam, cena niska a produkt jak najbardziej spełnia swoje zadanie.

wspaniały!

Róż spisuje się na piątkę. To już moje trzecie opakowanie. Uwielbiam jego delikatny odcień na skórze. Róż nie rzuca się tak bardzo w oczy, policzki nie wyglądają po nim na przerysowane, Cały makijaż wygląda idealnie na twarzy razem z tym pudrem. Testowałam już parę róży innych firm i ten jest bezdyskusyjnie najlepszy.

Świetny róż!

Róż ma numerek 10. Jest to ciemny odcień różu - idealnie pasujący do mojego typu urody. Fajnie się go nakłada, nie kruszy się i nie osypuje. Świetnie wygląda na policzkach! Idealnie podkreśla kości policzkowe i modeluje kontur twarzy. Wygląda to przy tym subtelnie, naturalnie i kobieco. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, bo dzięki niemu moja twarz jest rozświetlona, a każdy mój makijaż wygląda naturalnie.

OK

Mój jeden z pierwszych różów do policzków. Bardzo lubię kolorki, są różnorakie - każdy znajdzie sobie coś dla siebie. Kolorek trwały, wydajny. Jakoś nie jest problematyczny - współpracuje z pędzelkiem i nie tworzy tzw. placków.

Mój pierwszy róż do którego chętnie powrócę

Kupiłam ten róż wiele lat temu. Strasznie spodobał mi się kolor i zachęciła cena. Z produktem da się przesadzić dlatego należy otrzepać pędzelek. Produkt strasznie wydajny, starczył mi na ponad półtorej roku i gdyby nie to, że użyłam go do zrobienia pomadki diy z kolorem starczyłby na kolejne pół roku. Utrzymywał się na twarzy bardzo dobrze, pozostawał na swoim miejscu, jest często na przecenie w hebe, szczerze polecam.