Bell, Ms. Perfect, Duo Blush (Podwójny róż do policzków)

Bell, Ms. Perfect, Duo Blush (Podwójny róż do policzków)

Róż w dwóch odcieniach: rozświetlającym i satynowym. Obydwa kolory doskonale się ze sobą łączą i pozwalają nie tylko przyrumienić policzki, ale też delikatnie wymodelować rysy twarzy. Produkt łatwo chwyta się pędzla, nie osypuje się przy aplikacji, równomiernie się rozprowadza i nie tworzy plam. Pozostawia przyjemne, aksamitne uczucie na skórze.

prasowane
Efekt
z drobinkami

Zbyt mocny kolor.

Dla mnie niestety ten kolor był zbyt mocny i mega różowy. Ten odcień bardzo nie ładnie wyglądał na twarzy. Ciężko się rozprowadzał na twarzy, pozostawiając różową plamę. Nie kupię ten produkt ponownie, skusiłam się na niską cenę.

Mój odcień to 02. Nie posiada zapachu i jest miękki w dotyku. Delikatnie się pyli. Na twarzy daje naturalne wykończenie, dzięki czemu nasza cera wygląda świeżo i zdrowo. Posiada matowe wykończenie i z racji tego, że jest podwójny można używać dwóch odcieni osobno lub razem. Ja jednak używałam mieszając obydwa. Ma dobrą pigmentację tzn. nie jest ani zbyt mocno ani zbyt słabo na pigmentowany. Tak w sam raz, dzięki czemu nie da się zrobić nim krzywdy. Nie pozostawia plam i nie podrażnia. Do tego tani, wydajny i posiada poręczne opakowanie, które sprawdzi się w podróży. Polecam jeśli jeszcze gdzieś idzie go dorwać :)

Bardzo miły róż

Zakupu tego produktu dokonałam całkiem bez namysłu oraz przypadkowo, ponieważ byłam na wyjeździe i zapomniałam zabrać ze sobą różu. Zachęciła mnie niska cena, kolor oraz to, że dość lubię kosmetyki oferowane przez Bell.
Zakup okazał się być o dziwo trafiony. Róż nadaje bardzo ładnych, subtelnych i dziewczecych rumieńców. Konsystencja jest delikatna i z łatwością rozprowadza się po policzkach. Kolory są bardzo stonowane dzięki czemu pasuje do wielu typów urody.
Produkt ten jest bardzo wydajny, używam go co prawda na przemian z innym, ale do tej pory go posiadam. Trwałość jest w porządku, na mojej skórze utrzymuje się do kilkunastu godzin.
Jak dla mnie jedynym małym minusem jest brak pędzelka w zestawie, ale kupujac roz w tej cenie nie ma o co tak naprawdę się złościc.
Jak dla mnie super przyjemny róż, który mogę polecić ze szczerym sercem.

Robi plamy

Produkt ma ładne odcienie, ale niestety robi plamy. Pigmentacja jest spora, a produkt się osypuje. Kupiłam bo kosztował niecałe 8zł.Jednak za tę cenę można kupić róż który nie będzie pozostawiać smug. Dostępny w Biedronce. Plus za wygodne opakowanie.

po prostu perfect

Nazwa jest adekwatna do efektu końcowego. Podwójny róż zamknięty w małym zgrabnym pudełeczku, które łatwo się otwiera i nie trzeba się martwić o ewentualnie złamany paznokieć. Obydwa kolory świetnie ze sobą współgrają. Jest uniwersalny - dobry na każdą porę roku. Jest dość trwały i wydajny - nie muszę korygować makijażu do końca dnia. Róż pozwala nawet popróbować zabawę w konturowanie. Ponadto jest dostępny w przyzwoitej cenie.Jednym słowem same plusy. Polecam

Śliczny i trwały

Mocno napigmentowany. Wyglada tak świeżo i dziewczęco na policzkach. Małe opakowanie. Przyjemny dla portfela. Naprawdę z czystym sumieniem mogę go polecić bo naprawdę jest super za taka śmieszna cenę.

Aksamitny róż.

Na ten produkt trafiłam w jednej z szafeczek Bell w okolicznym sklepie. Skuszona niską ceną jak i przyjemnymi kolorami zakupiłam produkt numer 02 i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest naprawdę wspaniały. Przetrwał nawet moją próbę wody. Kosmetyk zdał egzamin celująco. Zresztą zobaczcie sami. Wstawiam zdjęcia przed moją próbą wody i po niej. Więcej informacji poniżej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Podwójny, to jego plus!

Taka podwójna wersja różu, to bardzo fajna sprawa!
Można dowolnie mieszać kolory lub stosować je pojedyńczo.
Są delikatne - idealne do naturalnego makijażu.
Róż łatwo się rozprowadza, jego aplikacja jest bardzo przyjemna.

Dobry, tani produkt

Wydaje mi się, że jest więcej niż jeden odcień różu, ja posiadam odcień 02.
Używam różu mieszając ze sobą obydwa odcienie, napigmentowanie produktu jest średnie, ale według mnie jest to zaleta, nie można zrobić nim sobie krzywdy a na policzkach zostaje delikatny odcień różu. Róż nie osypuje się, nie robi plam, nie trzeba nabierać go dużo na pędzel.
Generalnie dobry produkt w dobrej, niskiej cenie. Ja zdecydowanie polecam.

Wielofunkcyjny i przyjemny

Róż tworzy razem ładny kolor i naprawdę fajnie , naturalnie wygląda to na twarzy. Wszystko zgadza się z opisem producenta- róż za pomocą którego można rozświetlić cerę, przyrumienić, delikatnie wykonturowac a nawet użyć jako pomadki lub cienia do powiek. Wystarczy dobry pędzel i aplikacja tego różu jest bardzo prosta. Niska cena, dobra jakość, wydajność i wielofunkcyjnosc. Świetny produkt.

fajny produkt w niskiej cenie

W tym produkcie zaskoczyła mnie mała gramatura, ale to w sumie dobrze, ponieważ da się go przynajmniej zużyć do końca, niestety nigdzie na opakowaniu nie znalazłam ile go jest. Po lewej stronie mamy zimny, intensywny odcień różu, po prawej ciepły, lekki i satynowy. Możemy nakładać je albo oddzielnie albo połączyć w zależności jakiego efektu potrzebujemy. Róż jest średnio napigmentowany, osoby z niewprawioną ręką nie zrobią sobie nim krzywdy. Mam tylko jedno "ale" do tego produktu... Jestem niestety estetą i zwracam uwagę na takie niedociągnięcia, obie części różu są "nierówne" a linia je dzieląca biegnie jakby nieco po skosie, nie wiem czy wszystkie tak mają czy tylko mi się trafił felerny egzemplarz. Róż dobrze blenduje się z innymi produktami, nie znika w ciągu dnia, naprawdę jest to ciekawy produkt w przystępnej cenie