Nars, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Nars, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Ekskluzywny lakier z technologią mającą na celu poprawę elastyczności i wytrzymałości. Jego długotrwała formuła sprawia, że lakier jest odporny na odpryskiwanie i ścieranie. Zawiera filtry UV. Nie zawiera szkodliwego toluenu i formaldehydu.

Zawód

Posiadam złoty kolor ze współpracy z 3.1 phillip lim i jestem zawiedziona. Lakier wygląda jak po prostu złota emalia. Przypomina mi złotą farbkę ze sklepu plastycznego, którą babcia używa do poprawiania liter na grobach. Tani wygląd, a w dodatku bardzo szybko odpryskuje, nawet tego samego dnia, nawet po użyciu top coata. Na zaletę zasługuje pędzelek i konsystencja. Lakier szybko się rozprowadza, równo, wystarcza jedna warstwa, nie tworzą się bąbelki i błyskawicznie zasycha. Może kiedyś spróbuję innych kolorów, bo może to ten specyficzny złoty kolor ma inną formułę, ale jak na razie jestem zawiedziona.

Jest ok

Mam dość słabe, rozdwajające się i łamiące paznokcie dlatego od lakieru do paznokci wymagam jedynie kilku dni wytrzymałości. I tak właśnie jest z tym lakierem. Bardzo ładnie pokrywa płytkę paznokcia kolorem, wystarczy jedna warstwa. Ma bardzo wygodny w stosowaniu pędzelek. Utrzymuje się kilka dni w zależności od aktualnego stanu moich paznokci. Jedynym minusem jest jego wysoka cena.

Prawdziwa czerwień z lat 50

Na lakiery Nars czaiłam się od dawna, kusiły nie tylko niebanalne kolory, ale i ciekawe nazwy, pełne filmowych nawiązań (pokażcie mi inną markę która ma odcienie lakierów do paznokci inspirowane filmami Antonioniego - La Notte, L\\\'Avventura i Blow up ;))
Wybór koloru był bardzo trudny (tyle pokus), w końcu zamiast metalicznych szaleństw zdecydowałam się na klasyczną czerwień Dovima i nie żałuję.
Odcień Dovima otrzymał imię po słynnej modelce lat 50 i jest to właśnie czerwień prosto z hollywodzkich produkcji w Technikolorze. Trochę pomidorowa, trochę pomarańczowa. Dla elegantek w płaszczach w panterkę, lodowych księżniczek w typie Grace Kelly i rozmaitych gwiazd i gwiazdeczek. Uniwersalna, ale robiąca wrażenie.

Technicznie lakier też sprawuje się dobrze - wygodny, szeroki pędzelek, krycie po pierwszej warstwie, brak smug. Konsystencja jest minimalnie za gęsta, ale nie zauważyłam by lakier gęstniał. Wykończenie nie jest tak cudownie żelowe jak w lakierach Diora, niemniej jednak dalej efektowne i eleganckie. Trwałość ok 4 dni. Opakowanie - bajerancka prostota.

Podsumowując - dobry, wysokopółkowy lakier, może bez jakichś szczególnych olśnień, ale za to z wartą grzechu paletą kolorów :-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo dobry lakier luksusowy

Mialam odcien Kissmet, jednak oddałam go bo do mojej blacej skóry jednak nie pasował.
Porównuje ten lakier z lakierami Chanel: no wiec ten je zdecydowanie przewyższa jakością i dzielnie się ściga jeśli chodzi o gamę kolorystyczną.
Jest bardzo wydajny i nie zasycha nawet po dwóch latach.
Kolory są bardzo dobrej jakości, co widzimy w buteleczce po dwóch warstwach będziemy miały na paznokciach.
Pędzelek i zakrętka są bardzo funkcjonalne; zakrętka ma taka troszkę gumową powłokę, która bardzo ułatwia trzymanie jej w dłoni i nakładanie.
Jest stosunkowo trwały, wytrzymuje na paznokciach do tygodnia.
Nie zawiera folmaldehydu, itd, jest innymi słowy 3 free.
Ma zazwyczaj oferowany w bardzo ciekawych odcieniach.

Ostatnio kupiłam odcień Follow Me z jednej z ostatnich kolekcji i prawdę mówiąc jestem zakochana.

Jesli ktos gustuje w lakierach luksusowych, to jest zdecydowanie jeden z lepszych.

Rewelacja

Posiadam odcien Orgasm i jestem zachwycona

plusy:
-mozna nałożyć kilka warts i z każdą jest inny odcień
-długo trzyma
-nie odpryskuje
-przepiękny

minusy:
-cena

Ilość zużytych opakowań: jeden

Bez fajerwerków.

Mam w swoich zbiorach lakier w kolorze Orgasm, kupiony zresztą w zestawie z różem o tej samej nazwie. Że niby lakier to odwzorowanie koloru różu.

I tu się rozczarowałam. Kolor Orgasmu w lakierze w niczym nie przypomina koloru Orgasmu z różu. Róż to piękny różo-łosoś ze złotymi drobinkami, lakier to łosoś ze złotym shimmerem.

Sam lakier ma bardzo przyjemną konsystencję, wygodny pędzelek i wygodną trzymałkę ;) Łatwo się nim maluje.
Mój kolor jest bardzo transparentny i potrzeba aż trzech warstw by paznokieć jako tako wyglądał (a i tak nie ma 100% pokrycia płytki po tych trzech warstwach :rolleyes:).

Trwałość przyzwoita (spokojnie wytrzymuje trzy, cztery dni), nie odpryskuje.
Ja jestem rozczarowana kolorem, lakier sam w sobie jest OK.
Nie wiem czy kupię ponownie, może gdy jakiś kolor mnie urzeknie.

Ilość zużytych opakowań: ciągle mam pierwszą buteleczkę