Redken, Real Control, Nourishing Repair Shampoo (Odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Pojemność 1 000 ml

Szampon delikatnie oczyszcza, nawilża i odżywia suche i uwrażliwione włosy. W efekcie fryzura nabiera blasku i jest wzmocniona. Formuła bogata w w odbudowujące ceramidy oraz nawilżające masło shea dla zdrowia i wzmocnienia struktury uszkodzonych włosów.

Jeden z najlepszych

Postanowiłam wypróbować po przeczytanych pozytywnych ocenach na wizażu, douglas.de i parfumdreams.de
Szampon mało sie pieni, czuć jego pielęgnacyjną moc podczas mycia. Nie placze moich farbowanych od 20 lat włosów. Łatwo je rozczesac. A najważniejsze , co zalicza go do moich faworytów to, ze włosy stają sie mięsiste, podatne na układanie, błyszczą. Jest ich optycznie wiecej. Robi wiecej niż niejeden volumen szampon. Nie chroni farby przed jej wyplukiwaniem- ale producent tego nie obiecuje.
Zapach taki sobie, butelka inna niż na fotce- fioletowa i smukła. Cena ok. 18 euro

Polecam. Używałam chyba wszystkich profesjonalnych szamponów a ten na równi z alterna bamboo- nawilżającym jest najlepszy.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

BOSKI !!!

Kupiłam całą serię Real Control : szampon, maskę, odżywkę, krem i odżywkę w sprayu uaktywniającą się pod wpływem ciepła. Szampon ma kremową konsystencję, wspaniale nabłyszcza włosy, jest wydajny, przepięknie pachnie. Po jego użyciu włosy są delikatne w dotyku, mięsiste, dobrze się rozczesują. Jest dość gęsty dlatego podczas stosowania rozcieńczam go wodą. Używam tego produktu od: 3 miesiące

GENIALNY!

Szampon ten kupilam z polecenia mojego fryzjera , moje wlosy sa mocno zniszczone i wysuszone rozjasnianiem- w ciagu trzech miesiecy ich stan znacznie sie poprawil nie sa juz takie suche, latwo sie rozczesuja i wsaniale blyszcza, szampon bardzo ladnie pachnie, uzywam go razem z odzywka. POLECAM!Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w tarkcie drugiego