Mysterium, Vegan Baobab, Szampon nawilżający

Mysterium, Vegan Baobab, Szampon nawilżający

Mysterium Vegan Baobab, szampon nawilżający. Odżywia dodaje miękkości, przywraca gładkość i blask, nie obciąża.

Baobab bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3,6,9 oraz witaminę A, C, E i D. Chroni i nawilża. Sekret Afryki, remedium na wszystkie problemy włosów, skóry i paznokci.

Nie zawiera parabenów, soli i silikonów.

nabłyszczające, wygładzające, wzmacniające, nawilżające
bez silikonów, bez parabenów, zapachowa, bez SLS i SLES, bez alkoholu
Skóra głowy
sucha i wrażliwa, przetłuszczająca się, normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się, do włosów bez objętości
Włosy
długie, kręcone

Bardzo dobry szampon

Szampon zamknięty w pojemnej buteleczce, z które łatwo się aplikuje produkt - na koniec trochę utrudnione było wydobycie do końca, ale i tak dało radę. Szampon w konsystencji ma bliżej do gęstego niż rzadkiego, ale bardzo ładnie się pienił w rękach oraz bardzo dobrze zmywał się z włosów. Zapach raczej neutralny, może jedynie delikatnie ziołowy, ale na włosach się to nie utrzymywało.
Po jego stosowaniu zauważyłam, że przedłużał o 1 dzień świeżość moich włosów - bardzo na plus, porównując z innymi szamponami, które teraz używałam.
Szampon odżywia, nawilża, przywraca gładkość i blask, a przy tym wszystkim ich nie obciąża. Włosy po zastosowaniu są miękkie, nie są napuszone, dostają wszystko co najlepsze, ich każda wada, która jest na codzień tutaj zostaje w przyjemny sposób tuszowana.
Produkt tani, a wydajny, dobrze działający - cena do jakości ekstra. Polecam jeśli ktoś chcę niską ceną trochę podreperować swoje włosy.

Nie sprawdził się mi

Szampon dostałam w prezencie. Buteleczka jest z ciemnego plastiku, pękata. Zapach szamponu nie jest zbyt przyjemny. Konsystencją jest bardzo wodnista, ucieka przy nakładaniu na włosy. Jeśli chodzi o działanie, to myje i odświeża włosy ale niestety w moim przypadku bardzo źle na nie wpływa. Stały się przesuszone i łamliwe. Zresztą po umyciu są tak splątane, że potrzebuję naprawdę dużo odżywki by nad nimi zapanować. Tak więc może i fajny ale na pewno nie dla mnie.

Kupię ponownie

Ostatnio ze swoją skórą głowy nie mogę dojść do ładu bo nic jej nie pasuje... bo to swędzi, bo łupież, bo sie szybciej przetłuszcza i taka to loteria. Nigdy nie wiem co przyniesie dzień :D
Z tej przyczyny sięgnęłam po nowy, kolejny już szampon na testy - tym razem padło na szampon nawilżający

*szampon zamknięty jest w plastikowej, poręcznej butelce z wygodnym dozownikiem
*konsystencja jest odpowiedniej gęstości, szampon jest przezroczysty
*zapach jest delikatny, naturalny, nie przytłaczający
*bardzo dobrze się pieni, tak jak lubię. Dzięki temu jest wydajny bo wystarcza niewielka ilość.
Podczas mycia nie jest na włosach "tępy" w odczuciu
*skóra jest dobrze oczyszczona
*w przypadku stosowania tego szamponu nie zauważyłam, żadnych niepożądanych sytuacji

Podsumowując chętnie wrócę jeszcze do tego szamponu ale w międzyczasie szukam dalej czegoś o podobnym działaniu ale dodatkowo przedłużającego świeżość włosów

dla mnie świetny

Nie znałam dotychczas marki Mysterium i nigdy na zakupach nie wpadła mi ona w oko. Oceniany tutaj szampon otrzymałam w prezencie od mojej mamy. Ponieważ nie lubię otwierać nowych kosmetyków, kiedy mam otwarte pół tuzina innych, ten specyfik czekał czas jakiś na swoją kolej. Kiedy jednak w końcu po niego sięgnęłam, to pokochałam praktycznie od pierwszego użycia.

Kosmetyk ma postać bezbarwnego, gęstego żelu o przyjemnym zapachu z delikatną malinową nutą. Nie przelewa się więc przez palce i jest wydajny. Najważniejsze jest jednak, jak działa - według mnie działa super. Mam skrajnie suchą, skłonną do podrażnień i łupieżu skórę głowy ( pamiątka po przebytej w dzieciństwie ospie) i wysokoporowate włosy, przypominające w dotyku słomę. I ten oto szampon nie tylko nie wysusza i nie podrażnia skóry głowy, ale wręcz ją dogłębnie nawilża, sprawia, że przestaje ona swędzieć, łupieżu nie ma ani śladu, po prostu mój skrajnie suchy skalp odczuwa wyraźną różnicę. Włosy też mniej się plączą, są miękkie i nawilżone, choć oczywiście i tak raczę je po każdym myciu odżywką.
Jest to perełka, którą pokochałam całym serduchem. I z całego serducha ją polecam.

Koniec przetłuszczających się włosów!

Miałam problem jak zapewne większość z kobiet z przetłuszczającymi się włosami. Ten szampon okazał się wybawieniem - przedłuża świeżość skóry głowy i sprawia, że włosy wolniej się przetłuszczają. Kiedyś musiałam je myć codziennie, teraz myję raz na 3 czy nawet 4 dni! Mój ulubieniec!

Przyjemniaczek

Bardzo dobry szampon, który zastąpił mi szampon z biotyną od Mysterium. A zastąpił z tego powodu, że zmienili skład tego szamponu i zaczął mi obciążać czuprynę. Baobab jest jak stara biotyna - przezroczysty, przyjemny, nie plączący i nie wysuszający włosów. A jednocześnie nie obciążający ich przesadnie.

Jeśli chodzi o utrzymanie świeżości to w moim przypadku jest to 1.5 dnia czyli mniej więcej tyle co po szamponach dedykowanych mojej przetłuszczającej się skórze głowy.

Skład fajny, szampon jest delikatny. Idealny do codziennego mycia. Co go wyróżnia to zdecydowanie ładne, miękkie włosy po myciu. Polecam.

dla mnie ogromne TAK

Będąc na zakupach w drogerii natknęłam się na promocję marki Mysterium. Jak zwykle szukałam nowego łagodnego szamponu. Wybrałam opcję z baobabem.
Szampon jest łagodny dla skóry głowy, a przy tym świetnie ją oczyszcza. Dobrze się pieni. Nie ma koloru ani intensywnego zapachu. Plątania włosów nie zauważyłam, ale i tak zawsze używam odżywki, która ułatwia rozczesywanie.
Produkt jest wydajny i łatwo do dozować z mojego ulubionego typu butelki - takie "na klik".

Warty uwagi

Skuszona baobabem w składzie oraz promocyjną ceną zakupiłam ten produkt. do testowania. Spodobał się, bo to już moja 3 buteleczka. Szampon jest delikatny, ma dobry skład i przeźroczystą konsystencję oraz piękny zapach. Mam mocno puszące się włosy, które produkt stara się stabilizować (nie jest idealnie gładko, ale widać małą różnicę).Po wysuszeniu ( suszarką) włosy są miękkie, odżywione, pełne blasku, a zapach na włosach długo się utrzymuje. Produkt wystarcza na długo, bo już niewielka ilość dobrze pieni się na włosach. Niestety cena bez promocji jest wysoka.

Dobry, ale nie idealny

Szampon pienił się dosyć dobrze, nie była to piana taka jak w przypadku produktów z SLS, ale nadal było jej dużo. Konsystencja typowa dla szamponu, za to kolor jest inny niż zazwyczaj, a właściwie to go nie ma, bo produkt jest przezroczysty, co było miłą odmianą od zwykle perłowych szamponów.

Średni

Skład niby dobry, ale zawiera składniki które powodują u mnie straszne swędzenie skóry głowy. Łatwo myje się nim włosy przy metodzie kubeczkowej, dobrze się pieni i domywa włosy, ale ja musiałam przestać go używać. Nie zauważyłam nawilżenia

Są lepsze.

Szampon nie spełnił moich oczekiwań - włosy się puszą, wydaje mi się, że nie oczyszcza jakoś super skóry głowy. Za cenę tego produktu można kupić niejeden dobry szampon, dzięki któremu nasze włosy będą choć trochę nawilżone i nie będą sterczeć w każdą stronę :)

Do codziennego mycia

Jeśli komuś nie przeszkadzają itchy m'sy, to jest to produkt idealny. Nadaje się do codziennego mycia przez delikatny detergent. Raz w tygodniu myję tylko włosy oczyszczającym szamponem.
Włosy po myciu są miekkie, lejące i przede wszystkim nie plączą się. Wystarcza niewielka ilość, aby domyć włosy z codziennych zanieczyszczeń.