Timotei, Precious Oils, Szampon do włosów `Drogocenne olejki`

Timotei, Precious Oils, Szampon do włosów `Drogocenne olejki`

0% parabenów. 0% barwników. Do włosów normalnych lub suchych.
W delikatny sposób nawilża włosy. Bogata, upiększająca formuła z organicznym ekstraktem z jaśminu, drogocennym olejem arganowym oraz olejem migdałowym, która intensywnie nawilży nawet suche włosy aby uszlachetnić ich piękno. Napełnia włosy żywym blaskiem i nadaje subtelny zapach. Pomaga uzyskać jedwabiste w dotyku i lśniące włosy każdego dnia.

barddzo przyjemny

Bardzo fajny szampon. Jestem zadowolona z jego zakupu. Produkt ma fajjną kremową konsystencję, dobrze się pieni, dobrze myje włosy. Ma piękny zapach. Nie przetłuszcza włosów, nie obciąża, nie uczula, nie powoduje łupieżu. Cena jak za taką jakość bardzo niska. Opakowanie poręczne.

Szampon do włosów Drogocenne olejki, Timotei

Szampon kupiłam w jednej z Drogerii Natura
Mam sentyment do szamponów Timotei i czasem do nich wracam tym razem wybrałam szampon "Drogocenne olejki " w składzie którego jest zarówno olejek arganowy jak i olejek migdałowy.
Szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni, skutecznie myje włosy , nie podrażnia skóry głowy.
Włosy po umyciu dobrze się rozczesują.
Włosy po wysuszeniu są nawilżone, gładkie, miękkie i lśniące
Cena szamponu jest bardzo atrakcyjna za opakowanie 400 ml zapłaciłam jedynie 10 zł.
Opakowanie jest praktyczne wygodne, szampon jest w przeźroczystej butelce dzięki czemu widać ile kosmetyku jeszcze pozostało.
Fajny szampon, dobry dla moich cienkich włosów, pewno jeszcze do niego wrócę.

Trzyma poziom

Pięknie pachnie, nie swędzi mnie po nim skóra, nie podrażnia. Opakowanie bardzo wygodne. Moje włosy są gęste więc nie zauważyłam by obciążał włosy. W duecie z odżywką tworzy bardzo fajny duet zapewniający dobrą pielęgnację włosów, a do tego tanią

Fajny ale czasami obciąża

Po ten szampon zdarza mi się sięgać od czasu do czasu ze względu na jego niską cenę.

OPAKOWANIE:
Plastikowa, biała butelka z chowanym zamknięciem w zakrętce. Bardzo wygodna. Grafika prosta nawiązująca do olejków i jaśminu, który jest w składzie szamponu.

KONSYSTENCJA/ZAPACH:
Szampon ma białą i dosyć gęstą konsystencję. Zapach jest słodko kwiatowy.

DZIAŁANIE:
Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy jak i skórę głowy. Tak jak obiecuje producent, włosy po jego użyciu stają się delikatnie nawilżone. Zauważyłam również, że przy regularnym jego użytkowaniu włosy nabierają blasku oraz są bardziej sypkie. Niestety u mnie zdarza się bardzo często przy kremowych szamponach, że lubią obciążać moje włosy u nasady i niestety w przypadku tego szamponu również się to zdarza.

PODSUMOWANIE:
Będę wracać co jakiś czas do tego produktu bo lubię efekty jakie daje oraz ma dobrą cenę. Niestety nie jet to produkt, którego mogę używać regularnie ze względu na to że obciąża włosy u nasady i są niestety oklapnięte.

Dobry do naprawdę przesuszonych włosów

Moja recenzja dotyczy nowszej wersji tego szamponu - taki sam skład, delikatnie zmienione opakowanie i dedykacja - szampon w swojej nowej odsłonie dedykowany jest do włosów suchych i matowych.

Uwielbiam testować przeróżne produkty kosmetyczne, bardzo często zmieniam szampony stąd też w ramach testów sięgnęłam po ten produkt. Mam włosy cienkie, z tendencją do przetłuszczania jednak ostatnimi czasy zaczęły się przesuszać. Doszłam więc do wniosku że kupię szampon dedykowany do suchych włosów. Ten który wpadł mi w ręce na szczęście mnie nie zawiódł :)

Szampon ma wizualnie ciekawe opakowanie, kształt butelki charakterystyczny dla szamponów Timotei, przy czym opakowanie jest bardzo wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Sam zaś produkt ma biały kolor, dość gęstą ale równocześnie przyjemną konsystencję i cudowny słodko - kwiatowy zapach. Dobrze rozprowadza się na włosach i równie dobrze się pieni, już niewielka ilość szamponu wystarczy na pokrycie całych włosów (ja mam włosy długie i w moim przypadku niewielka ilość ok 5ml sprawdza się doskonale). Szampon nie obciąża włosów przy czym doskonale je oczyszcza i pielęgnuje. Nie podrażnia ani nie uczula skóry głowy, nie powoduje swędzenia czy jej przesuszania. Jest delikatny a zarazem skuteczny. Włosy po myciu są delikatne i mięciutkie, przy czym co dla mnie najważniejsze - nie są obciążone ani się szybciej nie przetłuszczają. Mogę śmiało stwierdzić że stan moich włosów poprawił się odkąd stosuję ten szampon. Poprawia nawilżenie włosów i zapobiega ich przesuszaniu - oczywiście nie stało się tak po pierwszym myciu - ja stosuję go już ponad 2 tygodnie. Zapach szamponu utrzymuje się na włosach do kilku godzin, dodatkowo szampon w moim przypadku ułatwi ich rozczesywanie.

Podsumowując, szampon jest naprawdę dobrym produktem i myślę że w przypadku mocniejszego przesuszenia włosów sięgnę po niego ponownie. Jest tani, wydajny i łatwo dostępny, przy czym naprawdę wysoce skuteczny. Myślę że sprawdzi się wielu osobom, nie tylko z bardzo przesuszonymi włosami, zaś zapach na pewno przypadnie każdemu do gustu :)

Lubię go używać

Naprawdę fajny szampon o nieziemskim zapachu. Skład ma całkiem całkiem. Uwielbiam moment, w którym go nakładam. Fajnie orzeźwia skórę głowy i przy okazji dobrze się pieni :) Drogocenne olejki sprawiają, że włosy są nawilżone i pachnące oraz mięciutkie. Bardzo fajnie aplikuje się go.

Nic specjalnego

Pokładałąm duże nadzieję w tym szamponie, ale niestety się zawiodłam. Bardzo wysuszał moje włosy. Mało tego były szorstkie, nie dało się ich rozczesać. Kompletnie mi nie podpasował. Jedyny plus, że dosyć fajnie oczyszczał skórę głowy. Napewno do niego nie wrócę.

bardzo dobry szampon

najlepszy szampon jakiego uzywałam, mam wrażenie ze nie jest taki "sztuczny" i "chemiczny" jak inne drogeryjne szampony, pięknie pachnie, niska cena, włosy po nim się nie puszą, są gładkie

Genialny

Nie skusilabym się na ten szampon gdyby nie to, że dostałam go w prezencie. Nie byłam co do niego przekonana, mimo, że moje włosy lubią tego typu kosmetyki ale użyłam co by nie stał i się marnował.
Nie spodziewałam się ze strony tego szamponu niczego szczególnego, a tu po pierwszym użyciu przeżyłam szok. W tym dniu akurat się spieszyłam więc nie miałam czasu na odżywianie włosów, więc stwierdziłam, że na szybko umyję jedynie włosy a pielęgnację zostawię na powrót do domu. Jak bardzo byłam zaskoczona, gdy moje włosy zamiast być sianem okazały być się porządnie nawilżone. Jak na szampon był to na prawdę spektakularny efekt. Włosy były lśniące i sprężyste a nie tępe i matowe jak się tego spodziewałam. Z chęcią jeszcze go poużywam, bo wystarczy użyć odżywki i moje włosy wyglądają jak po wyjściu od fryzjera. Na plus również zapach, który nie mdli a jest przyjemny i "kremowy"

Warty uwagi

Może skład samego szamponu nie powala, ale lubię go :) Dobrze się pieni, jest wydajny, bardzo ładnie pachnie. Włosy nie plączą się aż tak strasznie po nim ( i tak zawsze nakładam odżywkę). Po umyciu są lekkie i puszyste. Włosy nie swędzą mnie po nim co jest dobrym znakiem, bo zawsze mam z tym problem.
Można powiedzieć, że opakowanie jest wygodne. Butelkę łatwo się zamyka. No i jest w niewysokiej cenie, często można go znaleźć na promocjach.

Lubię go :)

Po ten szampon sięgnęłam ze względu na naturalny skład i olejki. Przy wrażliwej skórze głowy i cienkich włosach istotne jest dla mnie dobranie delikatnego szamponu. Produkt marki Timotei jest umieszczony w ładnej butelce, która umożliwia szybką i wygodną aplikację. Konsystencja jest kremowa, ale nie za gęsta. Szampon dobrze się pieni i delikatnie domywa skórę głowy. Nie miałam po nim podrażnionej skóry głowy, łupież nie wystąpił. Włosy się nie plątały, były gładkie i miękkie. Czasami jednak włosy były bardzo oklapnięte u nasady, nie wiem od czego to zależy. Z racji tego,że przerzuciłam się całkowicie na szampony naturalne bez SLS, parabenów itp. nie wiem czy zakupię go ponownie, jednakże polecam jak najbardziej do wypróbowania.

Ulubiony

Świetny szampon od Timotei. Jestem mu wierna od kilku lat i co jakiś czas do niego wracam, ponieważ szampony i odżywki używam rotacyjnie.
Świetnie myje włosy, nie podrażnia skóry głowy, nie podrażnia, nie wysysza. Włosy po umyciu są miekkie, lśniące, delikatne w dotyku. Szampon nie wysusza włosów i ich nie plącze.
Ma bardzo przyjemny zapach, gęstą konsystencje która nie spływa z włosów i fajnie się pieni.
Bardzo dobry szampon drogeryjny w niskiej cenie.
Zdecydowanie mój ulubieniec.