Lirene Dermoprogram, Dezynfekujący płyn antywirusowy do rąk z regenerującym aloesem

Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Zawiera regenerujący aloes.

odświeżające
w butelce
żel
100 – 250ml

Polecam!

Ten produkt mogę polecić. Dla mnie podstawowym kryterium oceny płynów do dezynfekcji jest to, czy wysusza skórę. Jest to niezwykłe istotne zwłaszcza, że żyjemy w czasach, gdy czynność ta jest konieczna i niezbędna. Płyn Lirene jest delikatny dla dłoni. Producent informuje, że zabija 99,9% wirusów i bakterii. Ważnym atutem jest to, że w skład jest wegański i znajduje się w nim aloes, który regeneruje skórę. Alkohol to 70% substancji czynnej. Podoba mi się również eleganckie opakowanie. Sama przelewam produkt do małej buteleczki z atomizerem, co ułatwia zmieszczenie do w każdej kieszeni/torebce. Płyn jest wydajny - jednorazowo wystarczy użyć 3ml. Zapach jest mocny, ale mnie to nie przeszkadza. Polecam! Cena jest proporcjonalna do jakości.