Carex, Żel do rąk antybakteryjny (różne rodzaje)

Carex, Żel do rąk antybakteryjny (różne rodzaje)

Carex żel do rąk antybakteryjny to produkt na bazie alkoholu (etanolu), który skutecznie usuwa większość bakterii takich jak bakterie E. coli, gronkowca, ropy błękitnej i paciorkowca oraz wirusów. Wysoka (70%) zawartość alkoholu w żelu sprawia również, że nasze produkty błyskawicznie wysychają pozostawiając ręce odświeżone. Żele Carex zawierają także znaną ze swoich właściwości pielęgnacyjnych glicerynę, która pomaga utrzymać skórę miękką i nawilżoną.
Substancja czynna: etanol 70g/100g.

Super!

Sprawdzony wielokrotnie w różnych warunkach, tani i zawsze skuteczny a do tego do wyboru, do koloru ;) Te z dozownikami są zdecydowanie łatwiejsze w użyciu niż te w tubce, którą trzeba najpierw odkręcić. Nie zawsze mamy możliwość umycia rąk. W lecie częsciej dłonie się pocą. Po zakupach dobrze dłonie odświeżyć, odkazić bo zarazków wszędzie wiele. Na wycieczce idealnie się też sprawdza. Małe cudo ratujące nas z opresji w momencie braku dostępu do wody, w celu pozbycia się bakterii bądź odświeżenia, "umycia" dłoni. Nie wysusza a koi i nawilża.

Jeden z lepszych żeli antybakteryjnych

W dzisiejszych czasach niezwykle przydatny produkt :) Zamknięty w dość poręcznej buteleczce o pojemności 50ml. W moim przypadku była to wersja z aloesem.

Żel antybakteryjny ma postać dość gęstego żelu, który wylewa się porcjami z opakowania. Przydaje się na dość wiele użyć i mogę śmiało stwierdzić, że jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze nadaje się nawet do niewielkiej torebki, aby mieć zawsze pod ręka. Zapach jest dość przyjemny w porównaniu do pozostałych używanych przeze mnie płynów i żelów. Przede wszystkim nie jest mocno alkoholowy i drażniący. Dodatkowo nie pozostawia tłustej i lepiacej warstwy na skórze ani nie powoduje nadmiernego wysuszenia. Ogólnie polecam

Przydatny!

Żel jest w niedużym opakowaniu dlatego jest idealny do torebki czy plecaka.
Łatwy w użyciu szybko się wchłania nie pozostawia żadnej tłustej warstwy i ręce się po nim nie kleją.
Nie wysusza rąk a wręcz delikatnie je nawet nawilża.
Woń alkoholowa bardzo szybko się ulatnia i wtedy czuć barszo ładny zapach.
Poręczny i przydatny polecam!

Obowiązkowy w każdej torebce

Oceniam wersje Sensitive oraz bubble gum:)
Opakowanie: Niezwykle poręczne, owalne, nic się nie zacina, wypływa idealna ilość produktu do jednokrotnego użycia
Zapach: O ile w wersji sensitive nie zrobił na mnie większego wrażenia, tak wersja gumy balonowej przeciwnie. Zapach bardzo umila nam aplikacje produktu, pachnie naprawdę jak guma balonowa ;)
Zarówno jedna jak i druga wersja sprawdzają się u mnie bardzo dobrze. Ich małe, poręczne opakowanie idealnie mieści się do plecaka czy torebki, piękny zapach, który umila nam aplikacje (nie pachnie alkoholem w przeciwieństwie do innych tego typu produktów). Jest niezastąpiony w tych czasach!

Niezastąpiony podczas pandemii

Podczas panującej pandemii miałam okazję przetestować niezliczoną ilość produktów do dezynfekcji rąk. Zdecydowanie stwierdzam, że Carex jest moim faworytem.

Jest to jedyny żel antybakteryjny, który nawet przy częstym stosowaniu nie wysusza moich dłoni. Kolejnym ogromnym plusem jest to, że nie ma mocno duszącego zapachu alkoholu, a wręcz przeciwnie, w porównaniu do innych kosmetyków tego typu ładnie pachnie. Posiadam wersję z aloesem i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo, zapach alkoholu jest, ale szybko wyparowuje a aloesowa woń znacznie go łagodzi. Nawet mój chłopak prosi mnie o ten żel bo już ma dość typowych alkoholowych produktów do dezynfekcji. Oboje nie lubimy gdy musimy zdezynfekować ręce przed jedzeniem w restauracji a jedyny dostępny płyn śmierdzi jak spirytus i ciągle go czuć podczas spożywania posiłku. W przypadku żelu Carex, można spokojnie delektować się daniem a zapach żelu absolutnie nie przeszkadza.

Opakowanie jest małe i bardzo poręczne. Idealne do małej torebki. Buteleczka jest przeźroczysta więc dokładnie wiemy ile produktu jeszcze nam zostało.

Jestem bardzo ciekawa innych wersji zapachowych wiec na pewno sięgnę po kolejne opakowania.

Bakteria nie siada

Mój zdecydowanie ulubiony żel do dezynfekcji rąk. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu zmieści się w torebce. Idealny towarzysz podróży, zwłaszcza, że nie zawsze ma się możliwość umycia rąk w danym momencie. Ma odpowiednia konsystencję - nie spływa z rąk. Używam wersji, która jest bezzapachowa. Jedynie tuż po użyciu czuć mocno alkohol, ale szybko wietrzeje.

Zawsze pod ręką

Żel miałam przy sobie zawsze, jeszcze przed okresem pandemii. Ciężko trafić na inny żel o tak przyjemnym zapachu. Opakowanie jest idealne do każdej torebki. Konsystencja szybko się wchłania i czuć jak odświeża ręce. Bardzo wygodnie się go aplikuje. Must have! :)

must have w każdej torebce

Żele antybakteryjne teraz to po prostu must have na rynku jest ich bardzo dużo i prawie wszystkie je przetestowałam , lecz zawsze wracam do carexa.
Żel zamknięty jest w świetnym poręcznym i kompaktowym opakowaniu dzięki czemu szybko mogę po niego sięgnąć .
W drogeriach znajdziemy różne rodzaaje tego świetnego żelu głównie różnią się zapachami i opakowaniami konsystencja we wszystkich pozostaje bez zmian
Żel działa świetnie a jego użycie zajmuje nie całą minute jak dla mnie faworyt

Koronawirusowy must have

Przez ostatnie tygodnie zużyłam ich kilka opakowań. Leży na dnie każdej torebki i czeka aż dotknę czegokolwiek w miejscu publicznym :D Specyficznie pachnie, szybko wyparowuje, ale przede wszystkim wierzę, że naprawdę działa. Wiadomo, że nie ma kompletnie naturalnego składu, jednak od produktu antybakteryjnego totalnie nie powinniśmy tego oczekiwać. Na pewno kupię jeszcze nie jedno opakowanie :)

Obecnie niezbędnik

Produkt kupiłam przy w zeszłym roku przy okazji zakupów w Dealz z myślą o wyjazdach, ale jak się przydał w tym roku! Doskonale odkaża, nie pozostawiając mocnego przesuszenia rąk czy zapachu alkoholu. Wersja original ma zapach, który dla mnie pachnie jak męskie perfumy z lat 90, trochę zapach nostalgii. Bardzo poręczne opakowanie, które pozwala odpowiednio dozować produkt i które nie otworzy się przypadkiem w torebce. Produkt jest naprawdę wydajny!

Dzisiaj obowiązkowy!

Żele są małe można bez kłopotu wrzucić do każdej kieszeni, czy torebki. Łatwo otwierają się na klik i szczelnie zamykają. Konsystencja półpłynna. Zapach w zależności od wariantu- ja używałam niebieskiego i zielonego. Oba pachniały delikatnie, były pozbawione tego nieprzyjemnego charakterystycznego zapachu alkoholu ze środkiem dezynfekującym.
Do jednorazowego użycia wystarczy niewielka ilość- są bardzo wydajne. Żel na dłoni zamienia się w rzadką płynną substancję. Skóra nie jest zanadto wysuszona. Nie podrażnia i nie uczula.

Mój ulubiony

Posiadam zapach bubble gum, kupując go nie spodziewałam się ładnego zapachu, ale tylko taki był
Jednak zostałam pozytywnie zaskoczona bo pachnie on na dłoniach naprawdę ładnie.
Używa się go dużo przyjemniej niż innych żeli ponieważ alkohol nie jest tak mocno wyczuwalny.
Skład tez ma lepszy od innych produktów antybakteryjnych.
Mała pojemność ale jest dosyć wydajny, wygodnie się zamyka i otwiera.
Cena jest wyższa od większości takich małych żeli, jednak jest on wydajniejszy od innych, które stosowalam
Polecam!