HiPP, Oliwka pielegnacyjna z ekologicznym olejkiem migdałowym Bio (stara wersja)

Zawiera tylko naturalne olejki - w tym olejek migdałowy BIO - co sprawia że jest szczególnie wartościowa. Oliwka służy do pielęgnacji skóry, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych oraz masażu niemowląt. Bez oleju mineralnego, stworzona aby zminimalizować ryzyko alergii.

hit

Używam do demakijażu mocząc lekko płatek wodą a potem dodaję tejże oliwki, wsmarowuję w siebie po kąpieli, nawilżam się nią i tłuszczę wszędzie tam, gdzie potrzebuję bo się wysuszę. Skład ma genialnie prosty a do tego piękny zapach. Czasami jest dla mnie bazą pod inne mocniejsze olejki, jak np. z drzewa herbacianego czy pichtowy, ktore wraz z oliwką wcieram sobie w różne miejsca ;)
Jest tania, uniwersalna, ekologiczna, ma prosty skład i poręczne opakowanie. Dla mnie niezbędna.Używam tego produktu od: ho ho
Ilość zużytych opakowań: ho ho

dam piateczke,nic nie trace ;)

nie zamierzam dlugo i rozwlekle pisac o zaletach tej oliwki, wizazanki zrobily to juz wczesniej :)
jej najwiekszym atutem jest urzekajaco prosty sklad. same oleje. stosuje na wilgotna skore, po kapieli. wchlania sie dosyc szybko, nie tlusci paskudnie skory, tylko ja nawilza i uelastycznia. sprawdza sie do twarzy, ale moja naczynkowa cera niestety reaguje rumieniem. bezproblemowo zmywa za to tusz do rzes.
zapach ladny. "dzieciecy" :) osobiscie dodaje kilka kropli olejku eterycznego.
srednio wydajna, cena w normie. zasluguje na piec gwiazdek, poniewaz jest to moja ulubiona oliwka (mialam juz mozliwosc wyprobowania kiedys bambino i nie przypadla mi do gustu)-nie uczula, pozbawiona parafiny. na pewno bede do niej wracac :)

Używam tego produktu od:grudnia 2009

Boska!

Tak cudowna!!! Zawsze używałam oliwek, ale tę konkretną odkryłam przez Wizaż:)
Jej wielkim atutem jest przede wszystkim zapach! O Boże jaki cudny!:) I do tego długo sie utrzymuje na skórze, na pościeli...mmm:)
Świetnie nawilża, rozprowadza się lepiej niż johnsony i inne. No i te naturalne składniki!
CUDO!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:5-6

Świetna

Oliwkę używam do pielęgnacji mojego synka i doskonale się spisuje. Ma doskonały skład, tylko naturalne olejki. Oliwka jest o wiele lżejsza i mniej tłusta niż jej stara wersja. Bardzo dobrze natłuszcza dzidziusiową skórę, kilka razy ja również jej użyłam do natłuszczenia ciała i byłam bardzo zadowolona z efektu. Pachnie ładnie, nienachalnie jak cała seria. Na pewno będę do niej wracać na zmianę z olejkiem Babydream.

Używam tego produktu od: jakiś dwóch miesięcy

Wspaniały!

Kosmetyk który będę regularnie kupować. Jest idealny. Świetnie nawilża, do tego jest taki naturalny. Nie mam żadnych obaw, że mnie uczuli.
+ jest bardzo uniwersalny, do ciała, dodaję czasem do kremu do twarzy, do maseczki na włosy, zawsze świetnie się sprawdza
+ w porównaniu do innych oliwek dla dzieci bardzo dobrze się wchłania
+ długo utrzymuje na mojej skórze uczucie nawilżenia, stosuję go po prysznicu na noc, a rano wciąż jest na mojej skórze, ale nie w postaci lepkiego filmu, a w uczuciu gładkości i nawilżenia, oraz zapachu
+ piękny zapach!

Jedyny minus to mała wydajność, szybko się kończy :)

Mieszane uczucia

Oliwka ma genialny skład i jest bardzo polecana przez wizażanki. Bardzo chcialam wypróbowac jej działanie, zwłaszcza, że ma naturalne składniki. Mam niestety mieszane uczucia:

- zapach mi się nie podoba. Nie odrzuca mnie ale nie jest rewelacyjny
- oliwka jest bardzo tłusta, toporna. Zupelnie inna niż J&J, ktora jest moją ulubioną olwiką jeśli chodzi i o zapach i o konsystencję
- nie czuję tego supernawilżenia

Jednak robiłm kiedyś podchody do balsamowania się oliwą z oliwek i olejem sezamowym i no cóż... konsystencja podobna a wiem, że Johnsony mają beznadziejny, chemiczny skład poza tym testują na zwierzakach więc...

Spróbuję jeszcze rossmanowskie babydreamy i może tam trafię na coś fajniejszego. Jeśli nie to trudno, bede uzywac tej, bo jednak sładniki są dla mnie ważniejsze niż zapach czy konsystencja. Nie zamierzam płacic za coś co mi szkodzi. Babydream nie zaszkodzi na pwno!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Mistrz

Tej oliwki już nigdy nie zabraknie w moim domu, jest cudowna!
*świetnie pielęgnuje i nawilża skórę, idealna po kąpieli
*zmywa cały makijaż- wszystko i dokładnie!
*nie zapycha!

Używam tego produktu od: długo

Do ciała uczuliła

Do ciała wolę balsam,jest wygodniejszy w stosowaniu. Po tej oliwce swędziała mnie skóra, była przesuszona, więc znalazłam jej inne zastosowanie-do demakijażu.

Plusy:
-cudownie pachnie,
-ma fantastyczny, naturalny skład
-jest wydajna
-skóra po demakijażu jest nawilżona i niepodrażniona
-zmywa bez problemu makijaż oczu

Minusy:
-uczuliła
-mało nawilża
-włazi do oczu, efekt mgły
-wolę mleczka

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

KWC wśród oliwek

Używałam oliwki bambino jak moja córka się urodziła bo taką poleciła położna zużyłam a że lubię zmieniać kosmetyki więc sięgnęłam po tą oliwkę i zostałam przy niej ja i córa.Używamy jej do wszystkiego:
1.dodaje do kapeli lub smaruje zaraz po niej
2.sprawdziła się w mrozy jakie były więc prawdziwy "chrzest bojowy" zdała celująco żadnego zaczerwienia,wysuszenia
3.używam do demakijażu a mam cerę tłusta trądzikową nie zapycha.
4.sprawdza się też do pupy
5.zastępuje mi krem na noc
Plusem jest śliczny zapach i naturalne składniki i nie zamienię jej na żadną inną.Używam tego produktu od:2 lat

Świetna!

Stosuje oliwki wtedy gdy nie mam czasu na czekanie az balsam sie wchlonie. Te kupilam na silownie, aby czyms sie smarować po prysznicu i nie paradowac nago przez 5-10 min. Używałam na wilgotne ciało. Pięknie pachnie, świetnie nawilża, skóra jest mięciutka, nie uczula. Idealna! Właśnie jutro ide kupić kolejne opakowanie.
Duży plus za dobry (naturalny) skład chemiczny.
Fajne poreczne opakowanie, oliwka nie wylewa sie; butelka pozostaje czysta.
Wydajna. 1 opakowanie starczyło na 2 m-ce przy uzywaniu ok. 5 razy w tygodniu.
Polecam :-)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Lubię.

Mam mieszane uczucia co do tej oliwki. Chciałam kupić poprzednią wersję, ale przez pomyłkę kupiłam tą. Myślałam, że będzie mniej wartościowy, bo "olejek słonecznikowy" brzmi gorzej od "olejek sezamowy" ;). Na szczęście ten pierwszy zapycha mniej niż drugi, więc na tym polu zaszła znaczna poprawa. Nie mogę niestety porównać obu wersji bardziej dogłębnie, gdyż nie miałam tej pierwszej :)

Generalnie plus za mało chemiczny skład (dla cery wrażliwej to bardzo ważne) i śliczny zapach dzieciaczka :) Postanowiłam używać jej na twarz. Jest to pierwsza oliwka, która mnie nie zapchała ani troszeczkę! W pierwszych dniach po jego użyciu budziłam się z tłustą strefą T, ale mnie przeszkadzało mi to, bo rano szybciutko to zmyłam. A potem? Szok! Pewnego dnia obudziłam się z matowym czołem (co nigdy się nie zdarzyło!). Zachwyt i radość :) W następnych dniach było niestety gorzej, bo oliwka strasznie wysuszała mi policzki, wręcz schodził z nich naskórek... Dlatego teraz używam ją tylko na nogi i ręce, a tam sprawdza się doskonale, zero minusów :):)Używam tego produktu od: miesiąca

rewelacyjna

Bardzo fajna oliwka, bez oleju mineralnego, sprawdza sie na Malenstwie-od urodzenia ja nia smaruje, oraz na doroslych. Wczesniej (na sobie) testowalam stara wersje- z olejkiem sezamowym, ale zmienili opakowanie i sklad (pewnie na gorszy, bo sa juz polskie napisy, wiec na nasz rynek wprowadzili tanszy zamiennik olejku sezamowego-slonecznikowy), ale i tak ja lubie i nie mam lepszej. Starsza wersja bardziej rozgrzewala, ale akurat za tym efektem nie przepadalam.
Sliczny zapach, nie uczula.

Używam tego produktu od:kiedy sie pojawil
Ilość zużytych opakowań:sporo