KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Dermedic Capilarte, Sebu - Balance, Szampon przywracający równowagę mikrobiomu skóry

4,2 na 56 opinii
flame1 hit!
67% kupi ponownie

Porównaj ceny

cocolita.pl
Dermedic Capilarte Sebu-Balance Szampon do Włosów Przywracjący Równowagę 300ml
38,18  zł
ezebra
DERMEDIC CAPILARTE SEBU-BALANCE SZAMPON PRZYWRACAJĄCY RÓWNOWAGĘ MIKROBIOMU SKÓRY 300ML
50,99  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,2 na 5
Kupi ponownie: 67% osób
    Gosiagos87
    2 lutego 2022 o 3:59
    Rewelacja
    Szampon znajduje się w plastikowej, przezroczysto niebieskiej butelce o pojemności 300 ml. Produkt jest średnio gęstej, lekko żelowej konsytecji, bezbarwny. Posiada bardzo ładny zapach, taki lekko ziołowy, rumiankowy, taki trochę ciężki do opisania co w nim dominuje. Co do działania, jestem bardzo zadowolona. Szampon sprawił, że codziennie mycie włosów odeszło w niepamięć, co prawda zdarza mi się myć je codziennie, ale to nie jest konieczne. Włosy są lśniące, miękke, są wygładzone, odżywione, wyglądają naprawdę zdrowo. Zauważyłam znaczną poprawę również jeżeli chodzi o ich wypadanie. Jest bardzo wydajnym produktem, dobrze się pieni. Warty swojej ceny, jest to szampon, który naprawdę działa. Pokusiłabym się nawet o opinię, że działa leczniczo. Ogromna polecajka.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    agniesiczka2
    12 lutego 2022 o 23:34
    1 / 5
    NIE i jeszcze raz NIE
    Jestem posiadaczką włosów cienkich, niskoporowatych, nie farbowanych z tendencja do przetłuszczania. Włosy myję codziennie dlatego sięgnęłam po ten produkt. Szampon zamknięty jest w niebieskiej plastikowej butelce. Jest lejący i przezroczysty. Bardzo dobrze się pieni. Zapach ma okropnie sztuczny, niby ziołowy albo jakoś mnie drażnił. Niestety byłam w stanie użyć tego szamponu tylko kilka razy ponieważ swędziała mnie po nim skóra głowy. Dodatkowo szampon okropnie płatał mi włosy, po umyciu były jakieś takie tępe. Nawet po odżywce trudno było je rozczesać. Niestety odstawiłam
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Bunny41
    13 lutego 2022 o 15:04
    5 / 5
    Skuteczny szampon na przetłuszczające się włosy
    Szampon Dermedic okazał się rewelacyjny. Miałam dość duży problem z przetłuszczającymi się włosami, pierwszego dnia po umyciu na wieczór były już nieświeże. Testowałam wiele szamponów na tego typu problemy jednak nie było żadnych oczekiwanych efektów. Szampon Dermedic zaproponował mi farmaceuta. Po ok 2 tygodniach zaczęłam zauważać różnice. Pozbyłam się problemu szybkiego przetłuszczania się włosów. Włosy były świeże, miękkie w dotyku.
    Zalety:
    • - wydajny
    • - skuteczny
    • - dobrze pieniący się
    Wady:
    • - cena
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W aptece

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    styl_kaa
    16 stycznia 2023 o 11:29
    5 / 5
    Dermedic, Capilarte, Sebu - Balance, Szampon przywracający równowagę mikrobiomu skóry
    Szampon zawiera niacynamid i sok z brzozy. Ogranicza namnażanie mikroorganizmów odpowiadających za nadprodukcję łoju. Dodatkowo wspiera prawidłowy mikrobiom skóry. Bardzo dobrze sprawdza się przy łojkotowym zapaleniu skóry. Dobrze oczyszcza włosy, eliminuje swędzenie skóry głowy z czym zmagałam się przez długi okres. Łatwo się spłukuje. Jedyna wada to dość wysoka cena szamponu.
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

dudus2102
    22 października 2022 o 16:37
    4 / 5
    nie dla mnie
    Lubię szampon przeciwłupieżowy tej marki a ponieważ na co dzień nie mam z nim problemu postanowiłam wypróbować szampon, który pomoże mi z szybkim przetłuszczaniem się włosów a do tego nie podrażni skóry głowy (mam bardzo wrażliwą) Szampon różni się od poprzednika chociażby kolorem - ten jest przeźroczysty. Zapach trochę ziołowy. Pieni się tak samo dobrze i również nie podrażnia. Dobrze oczyszcza skórę głowy jednak z tym przetłuszczaniem to nie do końca bym się zgodziła. Nie sprawił, że włosy dłużej są "świeże", ale też nie przyspieszył ich przetłuszczania więc uważam go za dobry szampon bez efektu wow
    Zalety:
    • +dobrze oczyszcza
    • +dobrze się pieni
    • +nie podrażnia (co jest u mnie jedną z najważniejszych rzeczy)
    Wady:
    • -nie przedłuża 'świeżości' włosów
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

miss_green
    10 października 2022 o 8:29
    Pierwszy, który działa
    Jak w tytule, jest to chyba pierwszy szampon do włosów przetłuszczających się, który dał u mnie jakikolwiek efekt. Teraz wiem, że szamponu zmniejszającego przetłuszczanie się skóry głowy, będę szukać w aptece i sklepach internetowych. Działa przy podwójnym myciu głowy i pozostawianiu piany na kilka minut przy drugim myciu. Dałabym mu 4,5 gwiazdki bo mógłby bardziej ograniczać przetłuszczanie ale cudów nie ma a ideału będę szukać dalej. Tymczasem on nim będzie i daję mu 5.
    Zalety:
    • -Dobrze się pieni i rozprowadza na włosach
    • -oczyszcza dokładnie skórę głowy
    • -Wydłuża świeżość włosów, u mnie o jeden dzień i uważam to za sukces
    • -Nie podrażnia skóry głowy
    • -Wydajny
    • -Estetyczne i poręczne opakowanie
    Wady:
    • -Dostępność - internet, apteka i Hebe - ceny są zróżnicowane, ale można go kupić w cenie 30 kilku złotych
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

Produkty podobne