Średnia ocena: 4.61/5

Szampon do skóry głowy Balance On to łagodna, a jednocześnie skuteczna formuła oczyszczająca która sprawdzi się w codziennej pielęgnacji, także u osób z wrażliwą i podrażnioną skórą głowy. Może być stosowany również jako uzupełnienie pielęgnacji skór z problemem nadmiernego przetłuszczania, AZS, ŁZS, łupieżem, łojotokiem. Zawarte w szamponie składniki wygładzają włosy, nadając im jedwabistej miękkości.

Szampon zawiera kompozycję składników, które oczyszczają skórę głowy nie uszkadzając bariery lipidowej oraz nie zaburzając równowagi mikrobioty skóry głowy. Humektanty takie jak trehaloza, fruktoza i gliceryna wraz z aminokwasami, solą PCA (składniki NMF- naturalnego czynnika nawilżającego) oraz hydrolizowanymi proteinami roślinnymi wspomagają utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry głowy oraz działają kondycjonująco na łodygę włosa. Kompleksowe wsparcie bariery lipidowej zapewniają fermentowane oleje zawierające lipid MEL oraz Ceramid NG które poprawiają kondycję skóry głowy, także przy problemie suchości i swędzeniu oraz wzmacniają uszkodzoną łodygę włosa. Prebiotyk inulina i Lactobacillus Ferment kompleksowo wspierają mikrobiotę skóry głowy łagodząc podrażnienia. Po użyciu szamponu skóra głowy pozostaje nawilżona, a podrażnienia złagodzone.

Trychoszampon nawilżający z prebiotykami jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry głowy, w tym skóry problematycznej. Nadaje się do częstego stosowania. Może być stosowany jako uzupełnienie kuracji do skór problematycznych np. w łupieżu, łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry, łojotokowym zapaleniu skóry.

Wybierz, kiedy potrzebujesz:
● łagodnego i skutecznego oczyszczenia skóry głowy
● złagodzenia uczucia suchości i swędzenia skóry głowy
● nawilżenia i wygładzenia włosów
● wygładzenia plączących się i łamliwych włosów pozbawionych blasku

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
łagodzące, nawilżające, oczyszczające

Duże zaskoczenie

Marka Health Labs jest tak promowana i pokazywana przez influenserów, że podchodziłam do niej z dużym dystansem.
To mój pierwszy produkt od tej marki i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami. Nigdy nie czułam, żeby moja skóra głowy była jednocześnie tak oczyszczona i ukojona. Poza tym szampon świetnie się pieni, dobrze rozprowadza, jest mega wydajny i co najlepsze - cudownie unosi włosy u nasady.

Ma specyficzny, trochę dziegciowy zapach, ale można się do niego przyzwyczaić. Produkt świetny, ale nie wiem czy kupię ponownie ze względu na cenę. Chociaż działaniem kusi mocno. Gdyby nie ta cena, na pewno otrzymałby ode mnie oznaczenie HIT.

Health Labs Care, Balance On, Trychoszampon nawilżający z prebiotykami

Świetny produkt dla oczyszczania skóry głowy aby zadbać o włosy już od cebulki. Przywraca włosom siłę i odbudowuje już u nasady, Konsystencja, skład, zapach na wysokim poziomie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wart swojej ceny, a czuć ją na włosach

Szampon o zapachu dentystycznym, delikatnie miętowym, ale nie jest drażniący, a bardziej czuć po zapachu że jest skuteczny, wręcz leczniczy. Wystarczy niewielka ilość szamponu aby skutecznie rozpienić go na długich włosach, przy czym nie sawiera najmniej pożądanego sodium laureth sulfate (składnik powodujący pienienie się produktu to Sodium Coco-Sulfate). Podczas mycia włosy od razu są nawilżone, nie plączą się. Szampon sprawia, że włosy są wygładzone nawilżone. Łuski włosa domknięte. Po umyciu włosy nie wymagają intensywnego rozczesywania. Mocny efekt widać po tym, że moje naturalne włosy blond są przyciemnione, straciły objętość, ale jestem na to gotowa bo jest bardzo pomocny przy problemach skórnych. Zmiany łuszczycowe są wyciszone, szampon jest bardzo łagodny dla skóry głowy, czuję ulgę i komfort. Wart swojej ceny.

Naprawdę świetny

Szampon dokładnie oczyszcza skórę głowy, nie pieni się jakoś zbyt mocno, aczkolwiek po umyciu włosy są nawilżone, wygładzone. Wyglądają zdrowo i lśniąco. Bardzo przyjemnie się go używa dzięki energomicznemu opakowaniu.

Wspaniały produkt

Bardzo dobrej jakości szampon zamknięty w klasycznej buteleczce. Delikatnie się pieni i ma bardzo miły zapach. Po jego zastosowaniu moje włosy były miękkie i delikatne odżywione. Doskonale poddają się stylizacją oraz bardzo dobrze się rozczesują.

Rewelacyjny dla skóry głowy

Trychoszampon Health Labs Care otrzymałam w ramach testowania na portalu wizaż.
Samo opakowanie bardzo przyjemne dla oka, niekrzykliwe, wygodnie i łatwo dozuje się ilość szamponu.
Szampon ma bezbarwną żelową formułę, która po "rozmasowaniu" w dłoniach dobrze się pieni. Wystarczy niewielka ilość by umyła całe włosy (ja mam dość długie, prawie do pasa). Zgodnie z radą producenta nieco dłużej trzymałam piane i stosowałam podwójne ich mycie.
Niestety zapach jak dla mnie za ostry i ciężko mi z czymś konkretnym porównać . Aczkolwiek z biegiem czasu się przyzwyczaiłam i tak nie drażnił.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z produktu- jest delikatny w działaniu ale bardzo skuteczny, świetnie domywa włosy i nie wysusza skóry głowy. Lekko nawilża i nie mam takiego siana na głowie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ma swoje zalety ale i wady

Jakie mam włosy - bardzo suche ale nie zniszczone, typu wurly, od szamponu oczekuję zrównoważonego działania - oczyszczenia bez przesuszenia włosów na długości ale też samej skóry głowy.
Testowany szampon jest bezbarwny, dość gęsty przez co również wydajny, zapach jest kwestią gustu, mi osobiście się nie podoba o co gorsza jest wyczuwalny na włosach po umyciu.
Dobrze się pieni, ale jeśli spojrzymy w skład, to łatwo to wytłumaczyć, bo zaraz po wodzie mamy dość mocny detergent. I byłby to dla mnie spory minus, bo moja skóra na takie składniki reaguje momentalnym swędzeniem, a po dłuższym czasie łupieżem, ale tutaj nic takiego nie nastąpiło. Tłumaczę to sobie innymi składnikami szamponu, wysoko jest tam nawilżająca gliceryna i trehalosa, ale też fermenty bakteryjne, inulina, betaina, fruktoza, maltodekstryna... No sporo tych łagodzących substancji, widać to głównie po stanie włosów na długości, bo po myciu nie są przesuszone, nie ma tego typowego dla szamponów nawilżających efektu tępych, splątanych włosów, za to spory plus.
Poza tym włosy po myciu są naprawdę bardzo lekkie, myślę że ten efekt spodoba się posiadaczom włosów cienkich i skłonnych do obciążenia.
Ponieważ na codzień zmagam się z wypadaniem włosów i regularnie stosuję produkty przeznaczone tylko do walki z tym problemem, nie zauważyłam wpływu na wypadanie, na pewno jednak szampon go nie wzmógł.
Niestety szampon skraca u mnie czas świeżości włosów, używając moich ulubionych szamponów myję włosy co 3-4 dni, tutaj muszę włosy myć co 2-2,5 dnia, no za to ocena szamponu leci w dół, bo jest to jednak jego podstawową funkcja.
Drugim sporym minusem jest jego cena, przynajmniej dla mnie. Szampon w cenie regularnej kosztuje ok. 80 złotych, znam produkty o połowę tańsze, które mają wszystkie zalety tego szamponu, bez jego wad. W tej półce cenowej oczekiwałabym jednak czegoś więcej, niż ten produkt oferuje.

Zawód...

Nie wiem skad te och i ach, ale mam wrazenie ze to czysty marketing. Szampon nie warty swojej ceny o kiepskim skladzie.. Kupilam go z ciekawosci bo lubie testowac nowosci i niestety ale zawiodlam sie. Co mnie zniechecilo? Po pierwsze sklad, po drugie uczucie szorstkosci na skorze glowy i na wlosach - z trudem moglam je rozczesac, nawet po duzej ilosci mojej ulubionej odzywki innej marki. Producent obiecuje nawilzenie, obiecuje ze to szampon trychologiczny - niestety ale jest to zwykle haslo reklamowe - od wlosow jest tak na prawde dermatolog a nie trycholog bez medycznego wyksztalcenia. Dlatego szampon oprocz obietnic nie ma w sobie nic nowego, ani dobrego. Wlosy sa w gorszej kondycji po uzyciu niz po innych, nawet tych tanich oczyszczajacych z Rossmana. Bardzo sie zawiodlam... Nie moge polecic.. Duzo pieniedzy wywalonych w bloto.

Wspaniały produkt.

Trychoszampon rewelacyjnie oczyszcza skórę głowy zostawiając ją idealnie czystą, do tego jest łagodny , nie podrażnią mojej delikatnej skóry głowy. Coś czego jeszcze n rynku nie było . Polecam, z pewnością kupie ponownie.

Dobry na uporczywe swędzenie

Szampon dostałam do testów w ramach Klubu Recenzentki za co bardzo dziękuję.
Szampon ma dość gęsta, wydajną konsystencję,która nie wylewa się nadmiernie i dobrze dozuje,dzięki poręcznej butelce. Szampon jest przezroczysty, lekko żółtawy kolor. Zapach ma apteczny, niczym lekarstwo, co może sugerować lecznicze działanie.
Nie zawiodłam się na nim - bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Moja swędząca skóra w końcu przestała swędzieć. Wlosy po jego użyciu były miękkie,puszyste, sypkie. Natomiast mój problem z przetluszczaniem nie został tutaj rozwiązany. Moje włosy potrzebują następnego mycia już na drugi dzień, czyli jak po standardowym szamponie każdej innej marki.
Szamponu używałam dwukrotnie myjąc głowę. Pozostawiałam go również na kilka minut na głowie, tak jak zalecał producent.
Biorąc pod uwagę jego cenę, mogę stwierdzić, że niestety nie jest wart swojej ceny. Są inne szampony z takim samym działaniem o niższej cenie. Natomiast bardzo miło testowało się ten kosmetyk, gdyż włosy po nim na prawdę wyglądały zdrowo i były lśniące.

Health Labs Care, Balance On, Trychoszampon nawilżający z prebiotykami

Trychoszampon nawilżający z prebiotykami świetnie sprawdził się w pielęgnacji moich włosów. Włosy są nawilżone, a skóra głowy jest oczyszczona i zniknęło uczucie swędzenia. Duzy plus z konsystencję - gęstość, zapach i piękną szatę graficzną.

Wyższy poziom pielegnacji

Trychologiczny szampon Health Labs Care to odkrycie w mojej codziennej pielęgnacji włosów.
Moja skóra głowy jest wrażliwa i często jest podrażniona i swędzącą. Szampon Balance On stał się dla mnie idealnym rozwiązaniem.
Opakowanie jest bardzo minimalistyczne czyli takie które najbardziej lubię. Pomimo tego że szampon ma pojemność 250ml i tak jest wydajny. Ma przezroczystą żelową konsystencję która dobrze się pieni. Zapach jest bardzo przyjemny i przypomina mi kosmetyki profesjonalne do włosów.
Oprócz działania łagodzącego dla skóry głowy świetnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i kosmetyków do włosów np.lakieru.
Po umyciu włosy są odbite od nasady, lśniące i świetnie się układają. Szampon Balance On zwiększa rownież objętość moich włosów. Pomimo dosyć wysokiej ceny jest wart zakupu .