Kallos, Decolor (Rozjaśniacz)

Kallos, Decolor (Rozjaśniacz)

Proszek do całkowitego rozjaśniania włosów lub balejażu. Rozjaśnienie nawet do 8 tonów. Produkt profesjonalny.
Sposób użycia: proszek mieszamy na papkę w naczyniu niemetalowym z 60 ml. 6, 9, 12% utleniaczem w kremie w zależności od typu włosów i stopnia rozjaśnienia. Otrzymaną papkę nakładamy na suche, nieumyte włosy. Spłukujemy po 15-35 minutach.

rozjaśniacze
proszek
Trwałość
długotrwałe

Bardzo dobrze rozjaśnia włosy

Rozjaśniacz bardzo fajnie rozjaśnia włosy blond. Najlepiej go rozrabiać z wodą utleniającą 9%. Trzeba trzymać go na głowie jakąś godzinę, jeśli zależy Wam na jasnym odcieniu, bez żółtych refleksów. minimalnie niszczy włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania wielkie

bez rewelacji

Proszek ma kolor niebieski (niby ten niebieski pigment ma niwelować żółty odcień). Nie ma jakiegoś drażniącego i silnego zapachu jak niektóre rozjaśniacze. Dla mnie raczej neutralny. Nie powoduje podrażnień ( w przypadku rozjaśniacza LEO SILVER dostałam uczulenia , a zapach był tak intensywny - perfumowany - że nie do zniesienia). Ten jest pod tym względem całkiem ok. Ale... Nie rozjaśnił mi włosów tak bardzo jak się tego spodziewałam ( a trzymałam max.czasu jaki zaleca producent + woda utl. 12%). Jak na produkt profesjonalny i silnie działający spodziewałam się trochę lepszych efektów. I znów pozostał efekt lekko żółto - waniliowych włosów. Na szczęście miałam koło ratunkowe w postaci saszetki platynowej, a gdyby i to nie pomogło zaopatrzyłam się też w płukankę srebrną . I takim oto sposobem ochłodziłam odcień włosów , więc teraz może być. Rozjaśniacz włosów mi nie zniszczył , nie wysuszył bardziej niż czynią to inne tego typu produkty ( nie czarujmy się każde rozjaśnienie ma negatywny wpływ na włosy - nawet niektóre te niby-super produkty),włosy są miękkie w dotyku nie błyszczą jakoś extra , ale jest ok. Nie połamały się i nie wypadają. Całkiem znośnie , ale bez zachwytów. Niestety...

Używam tego produktu od:pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań:pierwsze zastosowanie