Bios Line, BioKap Nutricolor

Bios Line, BioKap Nutricolor

Linia naturalnych farb do włosów BIOKAP, opracowana we włoskich laboratoriach firmy BIOS LINE. Z synergii pomiędzy fito-kosmetyczną tradycją i awangardową technologią, powstały skuteczne oraz bezpieczne kolory nawet dla najwrażliwszej skóry.
BioKap Nutricolor to prawdziwa rewolucja wśród roślinnych farb do włosów: pogłębia urodę każdej kobiety dodając włosom blasku i sprężystości. To unikalna paleta intensywnych i świeżych kolorów, które ukazują naturalne zróżnicowanie odcienia przy każdym ruchu.
Włosy blond, rude, brązowe lub czarne, nigdy nie były tak lśniące i naturalne.
BioKap Nutricolor pokrywa 100% siwych włosów już od pierwszej aplikacji i gwarantuje długo utrzymujący się kolor.
BioKap Nutricolor to naturalne formuły o wysokiej zawartości składników pochodzenia roślinnego, delikatne dla skóry głowy oraz łatwe w użyciu. Nutricolor to produkt o najwyższej jakości kosmetycznej, bardzo dobrze tolerowany nawet przez delikatne włosy i wrażliwszą skórę. Każdy kolor, każdą formułę, przebadano z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, z wykorzystaniem wiedzy na temat morfologicznych, biochemicznych oraz funkcyjnych właściwościach włosów. Każdy produkt poddawany jest rygorystycznym testom mikrobiologicznym, by zagwarantować ciągłą, wysoką jakość produktu końcowego.
Dostępne jedynie w aptekach

Cena: 30zł
/s/

farby
w saszetce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Farba w kremie Aqua/Water, Stearic Acid, Lauramide Mea, Ethanolamine, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Glycerin, Argania Spinosa (Kernel) Oil, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Oats, Myristyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ascorbic Acid, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Tri-C14-15 Alkyl Citrate, C12-13 Alkyl Lactate, Sodium Gluconate, Tridecyl Salicylate, Propylene Glycol, Sodium Hydrosulfite, Parfum/Fragrance, Alfa-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, p-Phenylenediamine, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, p-Aminophenol, 4-Chlororesorcinol, 2-Methylresorcinol, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, 1,5-Naphthalenediol, 1-Naphthol, Oxyquinoline Sulfate, m-Aminophenol. Emulsja aktywująca Nutrifix Aqua/Water, Hydrogen Peroxide. Cetearyl Alcohol, Hexyldecyl Laurate, Hexyldecanol, Ceteareth-20, Laureth-3, Etidronic Acid, Oxyquinoline Sulfate. Szampon odżywczy Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Decyl Glucoside, Glycerin, Behenyl Alcohol, Hydrolyzed Rice Protein, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Di-C12-13 Alkyl Malate, C12-13 Alkyl Lactate, Cetrimonium Chloride, Tridecyl Salicylate, Propylene Glycol, Phenetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Gluconate, Citric Acid, Ceteareth-20, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Polyquaternium-47.

Zadowolona wymagająca

Jestem zadowolona z działania tej farby. Dobrze pokryła moje włosy, chociaż nie są one jakoś łatwe do pofarbowania. Nie pachnie źle, jest dosyć wydajna. Zużyłam 2 opakowania. Dobrze się rozprowadza, nie spływa. Polecam

Moje odkrycie

Jest to jedna z lepszych farb z jakimi miałam do czynienia. Kupiłam ją zupełnie przypadkiem w aptece. Akurat miałam farbować i zobaczyłam stand z tymi farbami, pomyślałam więc, że spróbuję. To był strzał w 10, bo kolor wyszedł piękny i czuję się w nim rewelacyjne, Dodatkowy plus za odżywkę w zestawie, która robi na włosach istny szał. Szkoda, że nie można jej kupić osobno, bo inaczej na pewno byłaby już moja :)

jestem na TAK!

Firmę biokap znam głównie z produktów pielęgnacyjnych, niedawno odkryłam ich farby. Włosy farbuje regularnie i stwierdziłam że spróbuje czegoś nowego. Ku mojemu zdziwieniu farba nie ma chemicznego zapachu, bardzo łatwo się ją rozprowadza, po spłukaniu farby włosy z łatwością można rozczesać, z czym zawsze mam problem. Kolor rewelacyjny, jakbym w nagrodę dostała nowe włosy :) są odżywione i błyszczące. Stosunek ceny do jakości naprawdę na plus.

Farbę kupiłam z ciekawości, a jest świetna :)

Farbę kupiłam z ciekawości, bo znam inne produkty tej firmy i byłam zwyczajnie ciekawa, jak sprawdzi się tego rodzaju produkt na moich włosach. Jestem naprawde pozytywnie zaskoczona, bo farba doskonale kryje, a jednocześnie nie przesusza włosów. Nie zauważyłam też, żeby bardziej wypadały po jej zastosowaniu, a często mi się to zdarza. Na pewno do niej wrócę.

Kremowa konsystencja farby bardzo mi odpowiada, bo dzieki temu jest łatwa w aplikacji. Farba nie podrażnia a jeśli chodzi o krycie to dobrze pokrywa moje pierwsze pojawiające się siwe włoski. wybieram kolor 7.0 bo jest najbardziej zbliżony do mojego naturalnego. Po nałożeniu farby nawet nie znac ze włosy były farbowane, za to kolor jest odświeżony i lśniący, a co najwazniejsze nie widac siwulców :)

Moje odkrycie!

Farby te poznałam stosunkowo niedawno. O marce nie słyszałam w ogole zbyt wiele, dopiero gdy szampon z tej firmy znalazłam w kosmetycznym boxie, zainteresowałam się jej asortymentem. Kiedy zobaczyłam, że w ofercie mają farby do włosów, zaczełam szukać opinii na ich temat. Większośc była pozytywna, więc postanowiłam sprawdzić na własnej skórze, a raczej włosach, o co tyle hałasu. Po farbowaniu mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona. Kolor jest piękny (użyłam odcienia 6.4), a włosy szybko wróciły do formy. Zazwyczaj po farbowaniu, tydzien lub 2 mam problem z tym, że są sztywne. Tutaj w ogóle nie miałam takiego wrażenia. Myślę, że w dużej mierze przyczyniła się do tego załączona do opakowania odżywka, która nie tylko przepięknie pachnie, ale także cudownie zadziałała na moje włosy :)

Super :D

Latem moje włosy są często wysuszone i kolor jest pozbawiony blasku, a że lubię eksperymentować postanowiłam kupić w aptece farby biokapu. Słyszałam o nich dużo dobrego !wybrałam kolor 1.0 nero. Efekt końcowy bardzo mi się podoba, a włosy są lśniące i miękkie w dotyku.

Efekt fenomenalny :)

Zalety:
Naturalne składniki,
Nie podrażnia skóry głowy,
Brak chemicznego zapachu,
Dobrze się rozprowadza,
Trwały, naturalny efekt
Włosy są lśniące i gładkie.
Wady:
Brak <3

Jestem zadowolona z efektu końcowego :)

Potrzebowałam odświeżenia koloru moich włosów, ale ze względu na wrażliwą skóre głowy, długo szukałam farby która nie będzie powodowała podrażnień. Koleżanka poleciła mi farby biokapu o naturalnym składzie, szczerze przyznam że nie sądziłam że takie farby w ogóle istnieją :D bez większego namysłu postanowiłam spróbować. Efekt jest naprawdę piękny, kolor jest odświeżony, włosy lśniące a skóra głowa ma się świetnie :)

Najlepsze

Farby znam już od dawna, bo koloryzuję nimi włosy od ładnych kilku lat. Nigdy mnie nie zawiodły. Włosy zawsze są po nich równo pokryte i błyszczące. Nie mam też zastrzeżeń do utrzymywania się koloru, nie blaknie jakoś specjalnie, kolejnym razem wystarcza zrobić sam odrost i na kilka minut przeciągnąć farbę na długość pod koniec farbowania, żeby je odświeżyć.

Odkrycie

Zwykle nie farbuje włosów, ale ostatnio zauważyłam że straciły swój kolor i blask. We wrześniu idę na wesele przyjaciółki i przeraził mnie fakt że mogłabym się pokazać w takich włosach :D ze względu na to że mam problematyczną skórę głowy, skłonną do podrażnień szukałam farby, która nie zaszkodzi mojej skórze. Całkiem przypadkiem trafiłam na farby biokapu i okazały się one dla mnie strzałem w dziesiątkę. Wybrałam kolor zbliżony do mojego naturalnego (9.0) i jestem zachwycona. Włosy są miękkie i lśniące! <3

Wieloletni ulubieniec

Farby używam od kilku lat i niezmiennie jestem jej fanką. Wychodzę z założenia, że jeśli coś jest dobre, to nie ma sensu tego zmieniać i tak jest z tą farbą. Moim włosom bardzo służy, kolor jest piękny i głęboki, czego więc chcieć więcej? :)
Ja jestem na tak, choć ostatnio zdradziłam ją z wersją rapid, która sprawdziła się również bardzo dobrze. Jednak ta ze względu na odcień u mnie wygrywa :)