L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Więcej niż szampon

L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Więcej niż szampon

OCZYSZCZA JAK SZAMPON, PIELĘGNUJE JAK MASKA
Odkryj nasz nowy szampon o konsystencji maski wzbogacony skoncentrowaną dawką odżywczych lipidów, które błyskawicznie wnikają w zniszczone partie włosów, zapewniając regenerującą pielęgnację o przedłużonym działaniu - nawet po spłukaniu. Dokładnie oczyszcza i intensywnie regeneruje włosy długie, zniszczone bez ich obciążania.
ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ SZAMPON:
3X Więcej miękkości*
2X Łatwiejsze rozczesywanie*
Mocniejsze włosy aż po same końce
Łatwiejsze układanie

*Testy instrumentalne w porównaniu do zwykłego szamponu.

Warto zainteresowac się tą linią kosmetyków Elseve

Linia cudownie pachnących kosmetyków, jednak szampon niestety znacząco obciąża włosy u nasady. Stosowany na włosy od połowy działał świetnie, natomiast nakładany od nasady powodował momentalne obciążenie i nieświeży wygląd włosów. Po odżywkę i serum na pewno jeszcze sięgnę, szamponu używam z przyjemnością jednak z lenistwa wolę jeden produkt do mycia głowy, a nie dwa szampony( jeden od nasady a drugi na końce). Linia bardzo udana, lecz trzeba nauczyć się ją stosować. Serum przyjemnie dociąża włosy, nie sklejając ich i nie przetłuszczając. Moje włosy choć bardzo gęste są cienkie, niefarbowane, długie do pasa. Szampon używany od ich połowy działał cudownie na łuskę włosa, były gładkie i błyszczące, nie elektryzowały się. Natomiast kłopot pojawił się przy pierwszych 2 użyciach, gdy - jak zalecał producent nałożyłam go od nasady.. No nie ma co kłamać, po wysuszeniu włosy wydawały się od głowy już nieświeże. Opakowanie wygodne i przyjemnie wyciska się z niego produkt. Tylko zawiodłam się na tej obietnicy, nie obciążania, gdyby nie to szampon byłby rewelacyjny.

Dobry ale mocny

Na codzień bym go nie stosowała, ponieważ jest za mocny w moim mniemaniu, natomiast w potrzebie głębszego oczyszczenia sprawdza się świetnie. Konsystencja jest gęsta, ale lejąca. Bardzo fajnie się pieni i jest bardzo przykny w użytkowaniu. Zapach delikatny.
Efekt jaki daje to na pewno mocne oczyszczenie skóry głowy, nie powoduje przykładu, ani szybkiego przetłuszczenia włosów.

Mocno dociążający szampon

Używając tego szamponu byłam w pewnym stopniu zadowolona z jego działania, ponieważ dzięki składnikom odżywczym nie tylko oczyszcza skórę głowy, ale lekko pielęgnuje włosy na długości, co da się zauważyć w postaci miękkich i mocno dociążonych włosów. Ale tutaj muszą uważać osoby z bardzo cienkimi włosami - ja cechuję się włosami cienkimi i szampon spowodował ich mocne dociążenie (pożądane), ale dla włosów bardzo cienkich mógłby spowodować nieodpowiedni wygląd (przeciążenie). Konsystencja szamponu jest baaardzo gęsta (ciężko mi było go wydobyć z opakowana przy pierwszym użyciu), co jest dla mnie minusem. Zapach jest średnio mocny, ładny, kwiatowy. Należy też zwrócić uwagę, że jest to szampon mocny (zawierający SLS), zalecany do używania 1 raz na 1 tydzień/1,5 tygodnia, aby oczyścić włosy z nadbudowanych składników pielęgnacyjnych znajdujących się w odżywkach/maskach/olejach/serum.
Opakowanie tego szamponu może być niewygodne w używaniu i końcowym "wydobyciu", ponieważ ma formę tuby, ale za to może być poręczny w podróży.

Jestem zadowolona

Bardzo przyjemnie używało się tego produktu. Nie byłproblematyczny, nie szkodził moim włosom. Zapach był przyjemny, kosmetyczny, ale nie drażniący. Konsystencją przypominał bardziej rzadką odżywkę do włosów niż szampon. Będę dalej testować

Bardzo zawiodłam się na tym produkcie

Szampon jak obiecywał producent miał dawać efekt lejących pięknych włosów, niestety w ogóle zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Produkt jest zamknięty w tubie, przez którą bardzo ciężko wydobyć produkt że względu na jego bardzo zbitą konsystencję, jeszcze nie spotkałam się z takim szamponem do włosów. Zapach jest bardzo przyjemny, daje wrażenie pobytu w salonie fryzjerskim. Niestety, po jego użyciu moje włosy były oklapnięte u nasady włosów oraz dawały efekt tłustości, nie zauważyłam żadnego efektu lśniących i łatwych w rozczesywaniu włosów.

Piękne włosy jak z reklamy

Jestem oczarowana szamponem ! Włosy po umyciu są pięknie lśniące , sypkie , zdyscyplinowane i miękkie . Mam włosy ciężkie do stylizacji i często się puszą. Dużym zdziwieniem było dla mnie jak włosy mimo dużej wilgoci nie spuszyły się i nie podkręciły jak zazwyczaj ma to miejsce . Włosy są miękkie i wyglądają jak po wyjściu od fryzjera !!
Polecam osobom które mają niesforne włosy.
Zapach przypadł mi do gustu włosy pięknie pachną . Opakowanie bardzo mi się podoba i jest poręczne .

Idealny szampon do długich włosów

Stosowałam kosmetyk szampon Dream Long marki Loreal Elseve przez okres 2 tygodni i do tego czasu się odniosę. Przy regularnym stosowaniu tego produktu zauważyłam że moje włosy (a jestem posiadaczką włosów długich kręconych) stały się bardziej miękkie, nawilżone i odżywione. Wreszcie czułam że moje włosy zostały otoczone dobrą opieką. Bardzo spodobał mi się zapach tego produktu, jest boski, uwielbiam :)
Plus też za design opakowania, cenę i dostępność. Dla uzyskania lepszych efektów polecam stosować szampon w połączeniu z serum z tej samej linii. Dzięki temu połączeniu moje włosy przestały się wreszcie tak elektryzować i puszyć a ich rozczesywanie nie jest już aż tak skomplikowane jak wcześniej.

Działa jak szampon, a przypomina maskę do włosów

Przyznam szczerze, że byłam bardzo zainteresowana tym produktem, ponieważ to dość innowacyjne rozwiązanie kiedy w jednym opakowaniu mamy szampon i maskę do włosów. Producent obiecuje, że jeden kosmetyk ma oczyszczać skórę głowy jak szampon i pielęgnować włosy jak odżywka - brzmi idealnie. Cały czas zastanawiałam się czy połączenie takich właściwości w jednym produkcie daje satysfakcje konsumentowi. Kuszące dla mnie było to, że używając jednego produktu, zamiast dwóch pozwoli mi zaoszczędzić sporo czasu, który poświęcałam na dbanie o dobrą kondycję moich włosów. Niestety po przetestowaniu tego produktu stwierdzam, że moje oczekiwania były zbyt wygórowane. Plusem jest to, że szampon dobrze oczyszcza skórę głowy oraz sprawia, że włosy są mięciutkie. Produkt spełnia rolę szamponu, ale wygląda jak odżywka. To oznacza jedno kosmetyk ma gęstą konsystencję typowej maski i bardzo trudno rozprowadza się go po skórze na głowie. Potrzebuje zmieszać go z naprawdę sporą ilością wody, aby móc nim umyć włosy. Zbita formuła bardzo utrudnia aplikację, a co za tym idzie umycie głowy zajmuje mi znacznie więcej czasu, niż przy użyciu szamponu płynnego. Używanie jednego produktu wcale nie przyspiesza pielęgnacji, ponieważ wolę użyć dwa produkty które łatwo się rozprowadza, niż męczyć się z tak toporną konsystencją. Pierwsze umycie włosów niestety było bardzo niefortunne, ponieważ użyłam zbyt mało wody do spłukania produktu, chociaż zawsze tyle mi wystarczało, ale lepka formuła pozostała w śladowej ilości na skórze i wystąpił u mnie łupież. Przy następnej kąpieli nie popełniłam już tego błędu i nauczyłam się pracować z tym szamponem. Jako maska sprawdza się przeciętnie, słabo regeneruje włosy, nie sprawia aby były mocniejsze, brak także wpływu na łatwiejsze rozczesywanie. Włosy po umyciu dobrze się układają, jednak to trochę za mało atutów, aby ten produkt był moim hitem. Zapach dla tej linii jest dość charakterystyczny, bardzo słodki i intensywny, co nie jest w moim guście. Szampon ma tylko 200ml i nie jest zbyt wydajnym produktem. Kosmetyk ma ładną szatę graficzną i wygodne opakowanie w formie tubki. Kiedy produkt się kończy nieco trudno wydobyć reszki maski z opakowania.

Spodziewałam się czegoś więcej

Produkty otrzymałam z Klubu Recenzentki do przetestowania za co bardzo dziękuję. Z niecierpliwością oczekiwałam na te "cuda". Opakowanie jest ładne, dość przejrzyste i czytelne. Zaskoczyła mnie gęsta konsystencja produktu. Po nałożeniu szamponu na włosy byłam mile zaskoczona, że pomimo iż wydawałoby się, że to maska, szampon jednak się pienił. Nie było również problemu z rozprowadzeniem go na całych włosach oraz ze spłukaniem gęstej masy. Jedyne co mi przeszkadzało podczas mycia to okropny intensywny słodki duszący zapach. Przy porannym myciu włosów wolę świeże, energetyzujące i pobudzające do działania zapachy. Po umyciu używam serum. Produkty z pewnością ułatwiają rozczesywanie. Spodziewałam się czegoś więcej niż to jaki efekt otrzymałam po stosowaniu obydwu produktów. Moje włosy poprostu zwisały, no i zrobiły się lekko matowe. Co do miękkości nie mam zastrzeżeń. Zapach utrzymywał się na włosach do 2h po myciu. Niestety produkty nie trafiły na moją listę KWC.

Dziwny szampon

Szampon mieści się w wygodnej tubce, łatwo będzie wycisnąć wszystko do końca. Bardzo zadziwiła mnie konsystencja, która bardziej przypomina maskę niż szampon. Jest gesty, nie spienia się w dłoniach. Po chwilowym masażu we włosach tworzy się gęsta pianka, która przypomina takie do golenia. Trzeba bardzo dokladnie spłukać. Po pierwszym myciu mialam wrażenie niedomytych włosów. Robią się po nim szybciej nieświeże.
Po za tym wlosy po użyciu sa miekkie, lepiej sie rozczesują. Nie jestem jakoś do końca przekonana do tego produktu. Chyba wolę użyć klasycznego szamponu i maski.

Polecam, produkt zachwyca

Szampon pozostawia niesamowicie miękkie i gładkie włosy. Był wielkim zaskoczeniem. Natomiast serum, ujarzmia puszące się włosy, przy tym nawilżając je. Poza tym pięknie pachnie. Polecam

Swietny szampon

Szampon ma konsystencje odżywki i myślałam, że nie będzie się pienił. O dziwo pienił się bardzo bardzo mocno, dzięki czemu jest wydajny. Moje ciężko rozczesujace się włosy, po umyciu szamponem rozczesywaly się znacznie łatwiej. Piękny zapach!