Toni&Guy, Cleanse, Shampoo for Damaged Hair (Szampon do włosów zniszczonych)

Toni&Guy, Cleanse, Shampoo for Damaged Hair (Szampon do włosów zniszczonych)

Szampon przywraca włosom blask, witalność i zdrowy wygląd. Odbudowuje i zapobiega łamliwości oraz rozdwajaniu się końcówek.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

warto!

Warto zwrócić uwagę na ten produkt jeśli ktoś potrzebuje szamponu na zniszczone włosy farbowaniem lub innymi zabiegami fryzjerskimi. Zgadzam się z poprzedniczkami jeśli chodzi o to, ze szampon utrzymuje dłuższą świeżość włosów, wygładza je i nabłyszcza i ten przyjemny zapach. Nie zgadzam się z tym, ze szampon jest wydajny, to jedyna wada tego produktu! Oj sporo trzeba nałożyć szamponu aby wytworzyć piane i porządnie umyć włosy.

Całkiem niezły

Kupiłam szampon i odżywkę pod wpływem całkiem fajnej promocji i muszę powiedzieć że jest całkiem nieźle. Podczas mycia włosy nie plączą się i to jest super bo tego nie znoszę. Włosy wydają się gładkie i lśniące oraz miłe w dotyku. Wielkim atutem jest piękny zapach. Bardzo dobrze oczyszcza włosy. Ponieważ mam przetłuszczające się zwróciłam uwagę że na drugi dzień nie musiałam ich myć bo nadal wyglądały świeżo.

Idealny do włosów szybko przetłuszczajacych się

Szampon jest przeznaczony dla włosów słabych, zniszczonych i pozbawionych życia. Dlatego też w pierwszej kolejności był testowany przez moją mamę. Niestety mama nie zauważyła żadnej poprawy. Pomyślałam wtedy, że wypróbuję go na swoich włosach.Już po pierwszym użyciu byłam pod ogromnym wrażeniem.Szampon dokładnie oczyszcza skórę głowy. Włosy są odświeżone i lekko uniesione, a co najważniejsze nie przetłuszczają się tak szybko, jak po innych szamponach. Koleją zaletą jest zapach, który utrzymuje się, aż przez dwa dni. Szampon stosuję w połączeniu z odżywką z tej samej linii, razem tworzą zgraną parę. ;) Oba produkty są bardzo wydajne. Ich opakowanie jest bardzo poręczne i praktyczne. Niestety dużym minusem jest cena.

Bardzo dobry

Bardzo dobry (kolejny) produkt toni&guy!
Kupiłam bo był w promocji,poza promocją trochę mi na niego szkoda pieniędzy.
Mam włosy normalne, ale jednak dbamy o ich ciągle nawilzanie bo często je prostuje lub susze na szczotce.
Szampon ten ma zapach charakterystyczny dla tej marki,taki trochę unisex, dość świeży. Pieni sie świetnie, jest mocno skoncentrowany, z wielkości dużego groszku osiagam piane wystarczająca do umycia włosów sięgających lopatek. Dość łatwo sie splukuje. Wymaga jednak odzywki, bez niej włosy są tępe.
W ogóle nie obciąża włosów! Dyscyplinuje je i przygotowuje do suszenia czy stylizacji. Moje włosy są po nim długo świeże i sypkie. Jak pisałam nie mam suchych czy zniszczonych włosów więc nie wiem jak sobie z takowymi radzi, ale na moich nie sprawdza.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

kupie ponownie jak będzie w promocji

kupiłam go na promocji za 26zł, spoglądałam na niego od dawna jednak dopiero promocja mnie skusiła i jestem zadowolona że na niego wpadłam.
Mam długie dość gęste włosy, ale ostatnio borykam się z suchością, łamliwością i wieloma innymi, ten szampon w paru mi pomógł

plusy:

-używam go dopiero niecały miesiąc ale już po pierwszym myciu miałam gładkie miękkie lśniące włosy
-czułam jak u nasady są takie mięciutkie i czyste, jednak nie zawsze zauważam ufekt wow u nasady więc domyślam się ze chodzi o dozowanie ewentualnie odżywke bo używam dwóch innej marki
-włosy wydają się witalniejsze, lśnią, sę elastyczne (nadal mam \'potargane\' od wcześniejszego traktowania szczotką itp jednak ogólny wygląd po szamponie jest fajny)
-fajny dozownik, nic nie wycieka
-duże opakowanie, jest wydajny
-zapach fajny, nie intensywny, przyjemny, konsystencja też

minusy:
-nie mam

do ceny 30zł zdecydowanie się opłaca

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

tak tak tak!!!

Mam bardzo długie, gęste włosy, farbuję je co 3-4 tygodnie. Nigdy nie użyuwałam lepszego szamponu dającego od razu tak spektakularny efekt. Nawet jeśli stosuję go bez odżywki z tej samej serii sprawia on, że moje włosy bardzo łatwo się rozczesują (a to niezwykle trudne zadanie :). Są gładkie, błyszczące, proste, nie puszą się, nie plączą. UWEILBIAM.
Jedyny mankament to zbyt wysoka dla mnie cena dlatego poluje na promocje i trochę niewygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe opakowania

Raczej słabo

Kupiłam w promocji w Rossmannie 50 ml za 7.79 zł. Inaczej pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi.

Mam włosy w dobrym stanie, mimo że balejaż noszę od jakichś 18 lat. Nie rozdwajają mi się końcówki. Za to włosy przetłuszczają mi się u nasady. Dbam o włosy, żeby ich tym balejażem nie zniszczyć, więc są w takiej kondycji, w jakiej są. Ten szampon wcale tej kondycji nie polepszył.

- włosy są nadal tłuste u nasady i nadal przesuszone niżej
- po 3 dniach włosy się nadawały do mycia, były totalnie przetłuszczone, nie tylko u nasady
- bardzo obciąża włosy
- słabo się pieni, więc i słabo dociera do skóry i włosów niżej (myję je w pianie, a tej tu prawie nie ma)
- mało wydajny

+ nie podrażnia, nie uczula
+ ma ładny zapach
+ praktyczne opakowanie 50 ml
+ cena w promocji
+ dostępność (Rossmann)

Trochę mało tych plusów, od szamponu wymagam więcej. Raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: już nie używam

zadowolone włosy,zadowolona właścicielka.

Mam długie, kręcone i przy tym bardzo zniszczone włosy.
Nareszcie znalazłam szampon który w połączeniu z odżywką nie obciąża moich włosów. Są lekkie, miękkie i pięknie pachną.
Po prostu cudownie, od razu humor mi się poprawia jeśli moje włosy nie puszą się i dobrze układają.
Co do ceny to uważam, że jest za wysoko jeśli chodzi o szampon, ale już wolę wydać więcej na dobry, niż gorszę na jakieś badziewie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

może być

Szampon ładnie, intensywnie pachnie, jest bardzo wydajny, dość mocno się pieni.
Nie wysusza, ale i nie nawilża. Nie plącze wlosów - za to duży plus.
Odżywienie czy rekonstrukcję między bajki można włożyć...
Cena jest bardzo przesadzona, nie różni się niczym od innych - tych lepszych- szamponów drogeryjnych (których cena jest co najmniej o 60% niższa).
Za kilkanaście złotych można spróbowac, 35 zł ze zgłoszenia wolę zainwestować w szampon "salonowy - fryzjerski".
Nie kupię nawet w promocji, jakoś nie podbił mojego serca...

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Najlepszy!

Zdecydowanie najlepszy jaki kiedykolwiek miałam. Mam bardzo długie, kręcone włosy sięgające za pupę i niestety ich pielęgnacja jest trudna. Ten szampon sprawia, że są delikatne, gładkie i ślicznie się lokują nie pusząc się. Do tego ślicznie pachnie. Cena może nie jest zadowalająca, ale za taki efekt warto zapłacić. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego 25o ml

Rewelacja

Zdecydowanie jeden z najlepszych szamponów odbudowujących włosy..Po użyciu go razem z odżywką z tej serii efekt jest zniewalający! Włosy sa sypkie,intensywnie pachna,sa cudownie oczyszczone i nawilżone.Dodatkowo prostuje on włosy i wygładza.Wart jest swojej ceny.Nie obciąża.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Lekkość

Zazwyczaj nie zatrzymuję się na dłużej przy szamponach do włosów, szukam nowych inspiracji, czegoś co sprawi duże WOW..i co dziwne tak było w przypadku szamponu marki Toni&Guy. Kiedyś mieszkając w Anglii dość często mijałam fryzjera, gdzie marka ta uwidoczniona była w każdej witrynie, kojarzyła mi się z czymś prestiżowym, niekoniecznie na moją kieszeń. A tu się jednak okazuje, że cena jest przystępna, a jakość dla moich włosów jest niczym balsam..dla duszy :) Do szamponu nie używam odżywki, gdyż podczas mycia, jak i spłukiwania, pozostają one gładki. Zapach unosi się w powietrzu, są puszyste i odżywione. Czuję się z nimi lekka. Mam nadzieję, że w przyszłości poeksperymentuję z innymi produktami do włosów marki Toni&Guy

Używam tego produktu od: dwa tygodnie