Tulua, Fresh & Cushion, Krem mocno nawilżający `Victoria Falls`

Tulua, Fresh & Cushion, Krem mocno nawilżający `Victoria Falls`

Victoria Falls” to krem mocno nawilżający o bardzo dużej wchłanialności, odżywiający, bogaty w specyficzne lekkie oleje. Przeznaczony dla cery bardzo suchej, dojrzałej, wrażliwej, alergicznej, odwodnionej. Dodatkowo działa przeciwzmarszczkowo oraz intensywnie nawadnia. Mieszanka naturalnych składników, którą cera chętnie wchłonie, by uzyskać długotrwałe nawilżenie.

Nie jest to krem prosty i lekki. Jest dość bogaty, ale wchłania się łatwo, jednocześnie zapewniając nawilżenie. Krem na dzień lub na noc, pod podkład i w każdej chwili gdy Ci się przypomni, żeby dać skórze ulgę i nawilżenie. “Victoria Falls” to oczywiście krem świeży, bez sztucznych konserwantów, wykonany z wysokiej jakości składników naturalnych. Bazę kremu stanowi sezonowy hydrolat z linii Tulua Mist – róża damasceńska, dostępna również jako osobny produkt.

Głównym zadaniem kremu jest długotrwałe nawilżenie. Zawarliśmy w nim kilka ważnych, współpracujących ściśle ze sobą składników naturalnych takich jak mleczan sodu, mocznik, lekkie oleje (m. in. makadamia, babassu, z pestek moreli), skwalan. Wszystko po to, aby woda oraz kwas hialuronowy i inne dobra wnikały głęboko w skórę właściwą i pozostawiały ją nawilżoną. Efekt wzmocnisz prostym działaniem: pamiętaj o regularnym piciu wody. Skóra rąk oraz twarzy najwyraźniej pokazuje jak bardzo potrzebujesz nawilżenia, więc wzbogać rytuał smarowania twarzy kremem o wypicie szklanki wody, a efekt odżywienia będzie trwalszy. Najlepiej wchłonie się poprzez delikatne wklepywanie.

Zima bez suchych skórek ;)

Jestem posiadaczką skóry suchej i to jest naprawdę dobry krem! Świetnie nawilża i chroni. Używałam go głównie wieczorem, ale zimą sprawdzi się również na dzień. Dosyć szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze ochronną, aksamitną warstwę. Nie lepi się! Jego brat Morning in Manila ma do tego tendencję, tutaj ten problem nie występuje.
Rano skóra jest w bardzo dobrej kondycji, niczego jej nie brakuje :).
Powtórzę się, ale z kremami Tulua, tej zimy nie miałam na buzi ani jednej suchej skórki!