Clarins, Lotion Energisante Eclat du Jour [Daily Energizer Wake-Up Booster] (Tonik energetyzujący)

Wake-up Booster - poranna ochrona dla młodej skóry, która potrzebuje upiększenia. Ten lotion nawadnia i rewitalizuje skórę. Koktajl z czerwonej porzeczki, zielonej kawy i białej herbaty, pozostawia skórę rozświetloną i świeżą.

w butelce
płyn
>100ml

Przyjemny

Wspominam ten produkt bardzo dobrze. Miał delikatny zapach, przyjemnie odświeżał cerę i redukował uczucie napięcia po myciu twarzy. Wydajność całkiem dobra, starczył mi na około 3 miesiące codziennego stosowania rano i wieczorem. Odnosiłam też wrażenie lekkiego nawilżania twarzy po użyciu tego produktu (jednak nie oszukujmy się, to przecież wciąż tylko tonik i serum + krem by się przydały). Ja byłam zadowolona i powtórzyłabym zakup, chociaż rozumiem, że cena dla niektórych może być porażająca i można dostać tańszy produkt o podobnym działaniu.

Co on robi???

Nie wiem właściwie po co jest ten lotion... Szczerze powiem, że absolutnie nie jestem rannym ptaszkiem, zwykle budzę się w kiepskiej formie i moja twarz rano też nie wygląda za dobrze - opuchnięta, przetłuszczona po nocy, wymęczona. Liczyłam na to, że ten lotion jakoś ją pobudzi, a tak naprawdę mam wrażenie, że nie robi nic za bardzo.

Odrobinę nawilża, ale raczej za mało, żeby nie nałożyć już kremu i to chyba tyle. Dziewczyny piszą coś o super zapachu - ja ledwo wyczuwam cokolwiek. Konsystencja jest bardzo lekka, lotion jest tylko odrobinę bardziej gęsty niż woda, producent zaleca nakładać go na twarz palcami lub wacikiem. Lotion błyskawicznie się wchłania i właściwie nic nie zostawia na twarzy - nie ma lepkości czy tłustej warstwy (to na plus oczywiście).

Stosuję lotion codziennie od 1,5-2 miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczona jego wydajnością, bo mam go jeszcze sporo ponad połowę, ale poza tym zastanawiam się czy on coś/cokolwiek robi....? Może działa długofalowo, ale takiego doraźnego efektu brak. Niezależnie czy użyję lotionu czy nie, skóra wygląda i "czuje się" identycznie. Trudno mu cokolwiek zarzucić, ale to jeden z tych kosmetyków, którego można używać dla przyjemności, ale nie dla efektu. Jak na swoją cenę mógłby jednak robić więcej.

Plusy:
+odrobinę nawilża
+bardzo lekka konsystencja
+błyskawicznie się wchłania
+nie pozostawia uczucia lepkości czy tłustej warstwy
+zdecydowanie można stosować pod makijaż
+wydajność

Minusy:
-właściwie nic nie robi
-cena

Porządny tonik.

Miałam trzy miniatury toniku, obie o pojemności 30 ml. Wchodziły w skład zestawów z kremem i żelem do mycia twarzy.

Tonik bardzo ładnie pachnie, podobnie jak pozostałe produkty z serii. Używałam go najpierw rano, później również wieczorem. Poranne stosowanie było najbardziej przyjemne ze względu na pobudzający zapach.

Produkt robił to, co do niego należało. Dobrze tonizował i lekko oczyszczał skórę, zostawiając ją rozjaśnioną i przyjemną w dotyku. Delikatnie koił, kiedy w okresie zimowym była lekko podrażniona. Odświeżał, kiedy używałam go po ćwiczeniach (oczywiście nie miałam na buzi makijażu). Dodam, że mam cerę tłustą, ale nieco wrażliwą.

Generalnie polecam ten produkt, ale właściwie poza zapachem i oczywiście ceną, nie różni się wiele od mojego ulubionego toniku Garnier (zielona wersja). Wydajność jest standardowa. Jeśli zdecydujecie się na jego zakup, na pewno nie pożałujecie swojej decyzji. Jeśli o mnie chodzi, nie kupię pełnowymiarowej wersji, bo wyżej wspomniany tonik spełnia moje oczekiwania w stu procentach, a jego cena jest kilka razy niższa od produktu Clarins.

Świetny produkt.

Pobudza rano poprzez zapach, zdecydowanie. Najlepiej sprawdzi się moim zdaniem wiosną i latem, chociaż jesienią też przydałoby się coś na przebudzenie. Ma zawiesistą konsystencję, niweluje uczucie ściągnięcia, przygotowuje skórę na dalszą pielęgnację. Ma wygodne , plastikowe, ale trwałe opakowanie.
Bardzo lubię i kupię na pewno ponownie.

Zmyć się na buraka

Nie wiem czy energetyzuje ale z całą pewnością podrażnia cerę naczynkową. Robię się po nim nieprzyjemnie różowa.
Tą różowość określiłabym jako taką w str świnki Piggy, zdecydowanie nie taką po górskim powietrzu.
Poza tym tonikiem jak tonik.
Oddaje przyjaciółce.

Używam tego produktu od: Kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: 1/8

Pomarańczowa woda..

Tonik Clarins z serii Eclat du Jour wieńczy moje testy całej tej serii. Jednogłośnie stwierdzam, że jest to pomarańczowa sztucznie pachnąca woda nie mająca absolutnie żadnego znaczącego wpływu na poprawę stanu naszej skóry. Owszem przemycie twarzy z rana jest nawet przyjemne, zapach choć sztuczny jest pobudzający. butelka wygodna, dozyje odpowiednią ilość przez co jest całkiem wydajny.Tonik minimalnie zmiękcza skórę, lekko rozjaśnia ale też ściąga przez co cera woła SZYBKO DAJ MI PIĆ..
Tańsze toniki są naprawdę czasami o niebo lepsze niż markowy Clarins. Jeśli ktoś ma za dużo sałaty polecam a jeśli nie kup Lirene i będzie to samo..

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 250ml

przyjemny tonik ;D

Miło wspominam ten tonik byc moze jeszcze kiedys do niego wroce :) Jest to napewno cos innego od zwykłych toników:) Wyróżnia go po pierwsze konsystencja-nie wodnista jak u wiekszosci tonikow,a bardziej zelowa:) Przyjemnie sie go używa,nie można z iloscia przesadzic co sprawia ze jest duzo bardziej wydajny :) Sam tonik działa zdecydowanie nawilzajaco,dodaje skórze energii i blasku :) Jest po nim zdecydowanie milsza gładsza w dotyku i przygotowana na przyjecie kremu :) Tonik ma przyjemny zapach i kolor co wplywa na radosc z jego uzytkowania.Mysle ze jest fajna opcja dla osob bez wiekszych problemow skornych,potrzebujacych nawilzenia i dodania skórze poweru:D Minusem moze byc cena choc jest dosyc wydajny wiec sie zwroci;) Polecam!

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

koktajl dla cery? czy moze swietna reklama?

Tonik energetyzujacy? Koktajl dla skory? Hmm.. brzmi swietnie, ale czy dziala? W koncu to tylko tonik.
Nie uratuje cery. Nie wygladzi zmarszczek, nie zamknie porow, nie wyleczy tradziku, nie nawilzy, nie znormalizuje sebum, nie zamknie porow, nie rozjasni skory.
Nie nalezy od niego oczekiwac cudow. Jednak przy sporej cenie i swietnej reklamie, oczekujemy tego czegos. Zmiany.

NIE WYSUSZA SKORY
Uzywam go zarowno po wstaniu rano z lozka, jak i bezposrednio po demakijazu i nigdy nie mam po jego uzyciu sciagietej cery, jest bardzo delikatny.

OCZYSZCZA/TONIZUJE
Domywa pozostalosci makijazu, ktorych poprzednio uzywany produkt sie nie pozbyl.

NAWILZA
Nie na dlugo. To nie krem, a wiec efekt nawilzenia utrzymuje sie kilka minut.

ZAPACH
Moim zdaniem wyjatkowo przyjemny, spokojny, lekko orzezwiajacy.

OPAKOWANIE
Po prostu praktyczne, a do tego w miare ladne.

CENA
Za wbrew pozorom zwykly tonik, ciut wysoka.

DOBRY DO CERY WRAZLIWEJ
Nie podraznia, nie piecze, jest delikatny w uzyciu.

Wydajnosc to kwestia wzgledna, zalezy ile kto leje na wacik i jak czesto uzywa.

Podsumowujac:
Swietny tonik energetyzujaco-relaksujacy. Ma ladny zapach, nie podraznia, skutecznie odswieza.
Zadnych szczegolnych wlasciwosci nie zauwazylam.
Mozliwe, ze do niego wroce.

Używam tego produktu od: maja 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Skóra jest promienna,odświeżona

Używam całej tej serii i zdecydowanie to mój faworyt delikatny,przyjemny relaksuję skórę nadaje jej zdrowego koloru szybciutko i przyjemnie się wchłania nie pozostawia klejącej buzi,wart swojej ceny na pewno będę używać całej serii a moim ulubionym elementem jest lotion ;)

*Wklepuje kosmetyk po oczyszczeniu,żelu przed kremem nawilżającym. Mam cerę mieszaną fajnie matuję i rozświetla nie zapycha porów co jest bardzo istotne dla mojej buzi,kosmetyk musi być delikatny.

bardzo dobry produkt

Tonik jest rewelacyjny. Ma przepiekny zapach, taki dodajacy energii. Co mnie w nim urzekło to fakt, że skóra po nim jest rozświetlona, dobrze nawilżona, nie świeci się jak po innych tego typu produktach. Cena jest do przyjęcia. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Fajny , gdy sie nie ma problemow z cera

Gdy w douglasie zobaczylam zestaw zel do mycia twarzy , tonik i krem na dzien , zestaw miniaturek od razu kupilam 2 opakowania bez testownia . Jakos mnie olsnilo , ze te produkty sa super . I sie nie mylilam .
Tonik bardzo fajnie odswieza cere , pozostawia delikatna powloczke jakby nawilzenia . Nie uczula , pieknie pachnie tak orzezwiajaco . Na lato jest idealny . Zawsze stosowalam go rano . Cera byla delikatnie rozswietlona i zadbana . Jednak , nie zbiera nadmiaru sebum , mam cere mieszana swiecaca w strefie t i do tego uzywalam toniku z clinique . Jednak , gdy cera jest w dobrym stanie to polecam ten tonik i krem z tej samej serii . Naprawde warto .

Używam tego produktu od: od czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: dwie miniaturki 50 ml

zapach pobudza,tonik nie bardzo

Tonik jest przeznaczony dla kobiet ponizej 30-ki,co oznacza,ze nie mieszczę sie w kategorii lat(39)ale ,że wygladam na te nascie mniej:)Do rzeczy..Konsystencja płynno-zelowa,zapach ładny,apilkacja przyjemna tylko to przebudzenie chciałoby sie uzyskac nie dla nosa ,a dla cery..A moja na przebudzoną,nie wyglądała po nim:)wolę zdecdowanie La prairie tonik,Thalgo,Kanebo..Clarins faktycznie w tej wersji koktaju,niechaj dla 20-tek pozostanie..I tej grupie wielowej powinien sie podobac:)

Używam tego produktu od: 3 mce