Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Hebe
Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

wygładzające, regenerujące, nawilżające
w sztyfcie
balsam do ust

bardzo dobra

Pomadka jest godna polecenia. Ma neutralny zapach, nie barwi ust na żaden kolor. Pozostawia ochronną warstewkę, nie jest za tłusta, ale wręcz idealna na zimę! Może trochę za twarda i kiepsko "ślizga" się na ustch.

Dobra

To pierwsza pomadka Nivei, którą wypróbowałam i do dzisiaj jestem w pełni z niej zadowolona. Używam ją przez całą zimę i nigdy nie mam popękanych ust. Bardzo ładnie je nawilża i nie zostawia żadnego koloru

nie przepadam

ma przyjemny zapach,nie pozostawia koloru na ustachjak dla mnie za tlusta i za twardaznam lepsze balsamy do ust

uwielbiam!

Jestem uzalezniona od tego zapachu :) bardzo dobrze nawilza i chroni przed wiatrem, mrozem itp. wyprobowywalam inne ale wciąz do niej wracam.

Cztery gwiazdki

Pomadka jest bezbarwna, ma zapach wanilii. Miękka, dobrze rozprowadza się ją na ustach. Natłuszcza i pielęgnuje, chroni zarówno przed mrozem jak i szkodliwym słońcem. Zostawia na wargach cienką, ochronną warstwę, przedłuża trwałość pomadek. Nie łamie się, jest łatwo dostępna. Tania i wydajna, nie wysusza. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

jest ok

To juz jest niezly produkt. Nawilza, lekko natluszcza, chroni. Jest bezbarwna i tylko leciutko pachnie. Moze byc.

Może być

Pmadka ślicznie pachnie-wanilią.Ma także przyjemny,delikatny smak.Jes przezroczysta,na ustach jej nie widać.Jest trochę,jak dla mnie,za twarda.No i nienajlepiej ślizga się na ustach.Za to wygładza je i sprawia,że są miękkie.

ok

Miałam ją jakiś czas temu i mam miłe wspomnienia. Dobrze nawilża, długo się trzyma choć jest twarda. Ogólnie mówiąc pomadka jest w porządku.Ilość zużytych opakowań: 2

ok - takze dla faceta

A czemoz taka popularna szminka nie ma jeszcze ocen?:) daje 4 gwiazdki glownie dlatego ze to jedyna pomadka ochronna ktorej czasem zdarzy sie uzyc mojemu ukochanemu (wrogowi wszystkich kosmetykow poza do kapieli i golenia). Jest na tyle neutralna i nie pozostawiajaca widocznych sladow ani smaku ze doskonale nadaje sie dla panow. Dosc tlusta, stosunkowo malo twarda, dobrze sie naklada. Trwala, nie lamie sie i jest ogolnie dostepna (w kazdym sklepiku), a do tego w przystepnej cenie. Nie ma poza tym nadzwyczajnych wlasciwosci, ale tez specjalnej krzywdy nie robi. Glowna zaleta to brak smaku i zapachu co w jej przypadku ma dla mnie duze znaczenie. Ilość zużytych opakowań: napewno kilka