Balea, Cremedusche Soft Cookie (Kremowy żel pod prysznic `Miękkie ciasteczko`)

Balea, Cremedusche Soft Cookie (Kremowy żel pod prysznic `Miękkie ciasteczko`)

Formuła bez mikroplastików i rozpuszczalnych w wodzie, czysto syntetycznych polimerów.
Kompatybilność ze skórą zatwierdzona dermatologicznie
PH neutralne dla skóry
Nadaje się do skóry wrażliwe.j

oczyszczające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

American Cookies

To nie do końca moje zapachowe klimaty, ale fani woni ciastek czekoladowych czy kakao w kosmetykach będą zadowoleni.
Aromat jest intensywny, kakaowy, przywodzący na myśl słynne amerykańskie ciasteczka. O ile czekoladę lubię i to bardzo, tak niekoniecznie podobają mi się mazidła o tej właśnie woni (choć to też zależy z czym ta czekolada i w jaki sposób została w danym kosmetyku podana).

Co do właściwości myjących natomiast to żel sprawdza mi się tak samo dobrze,jak wszystkie żele marki z którymi moja skóra miała do czynienia.
Kremowo-zelowa konsystencja kosmetyku bardzo dobrze się pieni. Robi to co ma robić, czyli skutecznie oczyszcza ciało z wszelkich zanieczyszczeń.
Nie podrażnia, nie uczula ,ani nie zapycha mojej skóry. Na temat właściwości wysuszających produktu, o ile takowe są, nie będę się wypowiadać, gdyż zawsze po kąpieli czy prysznicu traktuje ciało jakimś nawilżającym specyfikiem.
Opakowanie ,jak to z Baleą bywa zostało wykonane w sposób solidny , a grafika na jego etykiecie jak zwykle kusi by po nie sięgnąć.