Eveline Cosmetics, Variete, Foundation in a Powder (Mineralny podkład w pudrze)

Eveline Cosmetics, Variete, Foundation in a Powder (Mineralny podkład w pudrze)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Odkryj nowość z rodziny Variété - mineralny podkład w pudrze, o kryciu od średniego po pełne, dający matowe wykończenie. Zawiera aż 93% MINERALNYCH SKŁADNIKÓW, nie obciąża skóry i nadaje jej zdrowy wygląd. Jedwabista formuła pozwala na budowanie poziomu krycia, wygładza i jednocześnie pozwala skórze swobodnie oddychać. Zawartość kwasu hialuronowego poprawia kondycję skóry i zapobiega jej wysuszeniu. Podkład został zamknięty w eleganckim opakowaniu z lusterkiem i aplikatorem. Formuła oil free, allergen free, paraben free, fragrance free. VEGAN FRIENDLY

w słoiczku
Krycie
lekkie

• Wydajność: 3

Świetny

Świetny puder dodający krycia i wygładzenia, nadaje się również solo do wygładzenia cery i przykrycia niedoskonałości. Nadaje się również jako nałożenie na korektor i podbicie krycia. Jest to taki blur w pudrze.

• Wydajność: 4
  • Trwałość: 4

puder wygładzacz

Uwielbiam ten produkt, nazywam go dosłownie pudrem wygładzaczem, świetnie radzi sobie z zakrywaniem niedoskonałości , używam go na podkład i robi normalnie efektem photoshopa. Co najważniejsze ten produkt mnie nie wysypuje i nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez niego

• Opakowanie: 4

Oh, jakie wygładzenie..

Super puder mineralny, używam zamiast korektora pod oko wtedy moja skora pod oczami wyglada pięknie i nie jest przesuszona.
Nakładam mokrą gąbeczką i efekt jest cudowny.
Cena zadowalająca, puder starcza na długo.

Ulubiony kosmetyk roku 2023

Uwielbiam ten podkład mineralny całym sercem. Nie wiem które opakowanie mam w swojej kosmetyczce ale mam wrażenie że nigdy z niego nie zrezygnuje!!! Pięknie wykańcza makijaż, najlepiej sprawdza mi się gdy nakładam go na podkład puszkiem. Produkt idealny

• Opakowanie: 5

Świetny produkt bez efektu maski

Produkt poleciła mi moja makijażystka, mówiąc, że odpowiada kosmetykowi drogiej marki i jest absolutnie wart swojej ceny!
Używam już trzeciego opakowania. Mam cerę dosyć jasną, jednak najjaśniejszy kolor jest dla mnie za jasny.
Doskonale wygładza, bez efektu maski. Pozostawia fajne jedwabiste wykończenie co powoduje, że cera wygląda naturalnie oraz promiennie.
Z całego serca polecam!

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Drogeria internetowa

Zdecydowanie warto wypróbować

to mój ulubiony produkt do codziennego makijażu! Jego lekka formuła sprawia, że moja skóra wygląda promiennie i zdrowo, a jednocześnie czuję, że nie obciążam jej nadmiernymi warstwami makijażu. Matowe wykończenie jest idealne dla mojej mieszanej cery, utrzymuje się przez cały dzień, nie pozostawiając nieestetycznego efektu przetłuszczania się. :)

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 5

Trzeba znaleźć na niego sposób

To jest produkt, który w zależności od użytej pielęgnacji i techniki aplikacji potrafi wyglądać świetnie lub koszmarnie. Trzeba nakładac go bardzo cienkimi wartwami. Nałożony grubą warstwą wygląda naprawdę źle i podkreśla wszystko to co zazwyczaj staram się ukryć - wchodzi w załamania, podkreśla pory i przesuszone miejsca.
Ja nakładam go pędzlem typu flat top. Jedna cieniutka wartstwa ładnie wyrównuje kolor skóry i wygląda bardzo naturalnie. Nie wysusza skóry. Nie zapycha.
Krycie można stopniować dokładając kolejne warstwy.
Nie z każdym kremem dobrze współpracuje. Najlepiej leży na kremach o matowym lub satynowym wykończeniu. Na spfie o mokrym wykończeniu wyglądał ciężko i nieestetycznie
To bardzo dobry podkład jeśli znajdzie się "sposób" na jego aplikację.
Doceniam solidne opakowanie z lusterkiem w środku.
Bardzo wydajny, opakowanie wystarcza mi na ładnych kilka miesięcy ( ale nie jest to mój jedyny podkład, stosuje go zamiennie z innymi)

Świetny podkład w pudrze

Jego lekka formuła nie tylko zapewnia krycie od średniego do pełnego, ale także pozostawia matowe wykończenie, które wygląda naturalnie i trwa przez cały dzień. Jestem pod wrażeniem tego, jak zdrowo i promiennie wygląda moja cera po użyciu tego podkładu :) Opakowanie z lusterkiem i aplikatorem to kolejny atut tego produktu

super

polecam, kosmetyk daje bardzo naturalny efekt wykończenia, nie robi maski, nie wysusza i nie obciąża. Super jest to, ze można samodzielnie, stopniowo budować poziom krycia. Koncze niebawem pierwsze opakowanie i na pewno kupię kolejne.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Bywa różnie z nim

i nigdy nie wiadomo czy akurat dziś bedzie wielkie wow czy jedna wielka klapa.

Kupilam po zachwytach znajomej. U niej wyglądał pieknie i przyciagal wzrok.

U mnie różnie z nim bywa i wcale nie zależy to od pielęgnacji, bo ta jest niezmienna.

W najgorszym przypadku puder daje suche wykonczenie i podkresla rozszedzone pory. Buzia wyglada jak skorka pomarańczy. Wtedy juz w domu decyduje się na zmycie i nakładam inny sprawdzony podkład.
Jednak są dni takie, że calosc wyhlada pieknie, prawie jak z pokazu czy sesji u naklepszego makijażysty. Gladka, satyniwa skora bez najmniejszych niedoskonałości.

Mam z tym produktem niezly irzech do zgryzienia... sle skłaniam się ku temu by już z nim nie eksperymentować.

Opakowanie ladne, praktyczne. Jest lusterko i dodatkowy schowek na gąbeczkę.

Mocny zawodnik

Puder kupiłam dobrych kilka miesięcy temu, skuszona recenzjami na Youtube i nie pożałowałam.
Cera: tłusta, trądzik hormonalny

Solidne, plastikowe opakowanie, z lusterkiem, produktem oraz "kieszonką" na dołączony puszek (meh) lub coś własnego, zamykane na zatrzask. Produkt przetrwał kilka podróży ze mną, więc raczej solidne. Z lusterka nie korzystam, ale do poprawek w ciągu dnia powinno być wystarczające.

Produkt
Jest to puder/podkład o średnim kryciu, w formie kamienia. Dostępny w trzech kolorach.

Odcień
Posiadam najjaśniejszy odcień, czyli 01 Light. Jest on idealnie jasny dla alabastrowej karnacji, a dla innych będzie fajnym rozjaśnieniem punktowym.

Krycie
Określiłabym je jako delikatne, do średniego. Tutaj ma znaczenie czym aplikujemy produkt. Można to robić za pomocą jakiegokolwiek pędzla lub gąbeczki.

Zapach
Wydaje mi się, że ma bardzo delikatny zapach, ale praktycznie niewyczuwalny, zwłaszcza po zaaplikowaniu. Nie podrażnia.

Zastosowanie
Tutaj można użyć go na kilka sposób, praktycznie co tylko przyjdzie do głowy użytkownikowi. Ja osobiście używam go do setowania przykrytych korektorem niedoskonałości, ponieważ wtedy mam jeszcze trochę dodatkowego krycia. Czasem nakładam na całą twarz i dokładam punktowo krycia, kiedy nie czuję się pewnie wyjść bez makijażu i potrzebuję trochę wyrównać koloryt na chwilę. Nadaje się też pod łuk brwiowy lub matowego rozjaśnienia wewnętrznego kącika, czy podczyszczenia cieniowania. Zdarza mi się dobudowywać krycie sińców pod oczami - też się sprawdza.

Wygląd na twarzy
To właśnie jest uwarunkowane od zastosowania. Punktowo na niedoskonałości wygląda nieskazitelnie. Na całą twarz solo może się delikatnie zważyć, ale też zależne jest to od formy aplikacji - delikatniej pędzlem będzie utrzymywać się lepiej niż wtłaczane gąbeczką. Jako puder setujący - może się ważyć z podkładem.

Cena oraz wydajność
Puder na promocji możemy dostać za około 25 złotych. Przy moim użytkowaniu (głównie punktowego, ale częstego) nie wiem, czy jestem chociażby w połowie opakowania.

Podsumowanie
Polecam. Za 25 zł warto spróbować, bo może się okazać świetnym dodatkiem do makijażu. Zastosowań może mieć wiele, więc

sprawdza się :)

często sięgam po kolorówkę z serii Variete od Eveline więc na ten podkład w pudrze też się skusiłam. Jest ok, poręczny, wydajny, dobrze wtapiający się w skórę.