Eveline Cosmetics, Variete, Foundation in a Powder (Mineralny podkład w pudrze)

Eveline Cosmetics, Variete, Foundation in a Powder (Mineralny podkład w pudrze)

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.48/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 38.99

Odkryj nowość z rodziny Variété - mineralny podkład w pudrze, o kryciu od średniego po pełne, dający matowe wykończenie. Zawiera aż 93% MINERALNYCH SKŁADNIKÓW, nie obciąża skóry i nadaje jej zdrowy wygląd. Jedwabista formuła pozwala na budowanie poziomu krycia, wygładza i jednocześnie pozwala skórze swobodnie oddychać. Zawartość kwasu hialuronowego poprawia kondycję skóry i zapobiega jej wysuszeniu. Podkład został zamknięty w eleganckim opakowaniu z lusterkiem i aplikatorem. Formuła oil free, allergen free, paraben free, fragrance free. VEGAN FRIENDLY

mineralne
wrażliwa, normalna, mieszana
kryjące
Krycie
lekkie
w słoiczku

ulubiony

Mój pierwszy i najlepszy od lat puder prasowawy. Idealnie matowi i pięknie wygładza. Miałam już z 7 opakowam, używam codziennie. Jest trwały. Jedynie opakowanie moglobybyć bardziej wytrzymałe bo po dłuższym czasie użytkowania coś mi w nim pęka. Ale jakoś produktu wynagradza to. Jak i cena która jest adekwatna do jakości.

Mineralny podkład w pudrze

W swojej kosmetyczce miałam już gorsze produkty, jednak drugi raz nie sięgnę po ten konkretny podkład w pudrze. Produkt nałożony na twarz załączoną gąbką pozostawia uczucie ściągnięcia i tworzy maskę. Nałożony przy pomocy pędzla wygląda lepiej, ale nadal nie spełnia moich oczekiwań.

Kompaktowy podkład

Mineralny podkład w pudrze Eveline Cosmetics, Variete, to rewelacyjny produkt, który łączy w sobie zalety podkładu i pudru. Jego lekka, jedwabista formuła zapewnia matowe wykończenie, jednocześnie nie obciążając skóry. Podkład świetnie kryje niedoskonałości, wyrównując koloryt cery, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Dodatkowym atutem jest opakowanie z lusterkiem, które ułatwia szybkie poprawki w ciągu dnia.

Efekt photoshopa!

Jestem ogromną fanką kosmetyków Eveline z serii Variete! Ten puder to zdecydowanie moje odkrycie tego roku. Pięknie wygładza skórę, zmniejsza widoczność porów, używam go głównie pod oko i robi totalny efekt photoshopa! Świetnie się również sprawdzi do „oczyszczania” linii bronzera, puder jest kryjący więc działa dosłownie jak gumka do mazania! Ma on matowe wykończenie ale nie tworzy on efektu suchego matu na twarzy, wygląda bardzo ładnie, wręcz satynowo i pięknie odbija światło a dodatkowo jest bardzo trwały. Totalnie nr.1 wśród drogeryjnych pudrów!

Bardzo dobry produkt

Świetny produkt, który spełnia swoje zadania. Puder idealnie wygładza twarz, nie widać żadnych niedoskonałości - krycie jest świetne. Idealnie wtapia się w skórę i dobrze ją matuje. Nadaje naturalny wygląd i nie podrażnia. Opakowanie mieści się idealnie do każdej torebki i posiada lusterko, więc można użyć w każdej chwili.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

super

Mi się bardzo super sprawdził jako puder. Używam zwykły podkład który jest dosyć lekki i nie zakrywa moich niedoskonałości po trądziku, później korektor i na to pędzelkiem albo puszkiem nadkład ten podkład ale dla mnie bardziej puder w kamieniu. I w ten sposób bardzo super mi się sprawdza, idealnie matowi i wygładza skórę, taki Photoshop na żywo. Na długo starcza i jest bardzo wydajny. Polecam

Dla mnie ciężki w stosowaniu

Jest to bardzo dziwny produkt. Nie jest typowym podkładem mineralnym. Jest o wiele bardziej kryjący i ciężko jest go wtopić w skórę. Bardzo ciężko dopasować odpowiedni odcień.
Mam cerę mieszaną i jako typowy podkład jest dla mnie za suchy. Nie wyobrażam sobie go pudrować, bo skóra robi się bardzo ciężka. W postaci pudru nie sprawdza mi się, bo bardzo szybko się wyświeca.
Przez długie lata pracowałam z podkładami mineralnymi, a z tym, pomimo tego że mam go 2-3 lata w kosmetyczce, nie mogę sobie poradzić.
Jak dla mnie wygląda bardzo ciężko i nienaturalnie, gdzie przy codziennym makijażu dążę, żeby wyglądał bardzo świeżo.

Zmatowienie i krycie tak skuteczne, że aż postarzające oraz całkowicie odbierające skórze blask

Mój odcień: 02 Natural

Opakowanie: Eleganckie czarno-złote pudełeczko z oddzielną półeczką na gąbkę, czyli moja ulubiona forma pudru; opakowanie jest higieniczne oraz wygodne w stosowaniu, sama gąbeczka jest stosunkowo cienka i średniej jakości, lecz wystarczająca

Konsystencja: Twarda i sucha, bezzapachowa, w miarę dobrze się rozprowadza

Wydajność: Standardowa

Trwałość i krycie: Daje średnie krycie, skutecznie zakrywa niedoskonałości w połączeniu z korektorem, nie podrażnia wrażliwej skóry i nie uczula, natomiast nadaje twarzy bardzo matowy, ziemisty odcień, po jego nałożeniu skóra wydaje mi się postarzona i pozbawiona blasku

Podsumowanie: Świetna forma podkładu w pudrze w poręcznym opakowaniu, z dodatkiem gąbeczki i w stosunkowo niskiej cenie. Krycie jest wystarczające. Jednak nie podoba mi się efekt, jaki pozostawia na skórze - jest on bardzo ziemisty, nieco podkreślający suche skórki, odbierający cerze życie. Nie zauważyłam tego efektu w innych tego typu produktach. W związku z tym mam wątpliwości, czy zakupię go ponownie.

Świetny

Świetny puder dodający krycia i wygładzenia, nadaje się również solo do wygładzenia cery i przykrycia niedoskonałości. Nadaje się również jako nałożenie na korektor i podbicie krycia. Jest to taki blur w pudrze.

puder wygładzacz

Uwielbiam ten produkt, nazywam go dosłownie pudrem wygładzaczem, świetnie radzi sobie z zakrywaniem niedoskonałości , używam go na podkład i robi normalnie efektem photoshopa. Co najważniejsze ten produkt mnie nie wysypuje i nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez niego

Oh, jakie wygładzenie..

Super puder mineralny, używam zamiast korektora pod oko wtedy moja skora pod oczami wyglada pięknie i nie jest przesuszona.
Nakładam mokrą gąbeczką i efekt jest cudowny.
Cena zadowalająca, puder starcza na długo.

Ulubiony kosmetyk roku 2023

Uwielbiam ten podkład mineralny całym sercem. Nie wiem które opakowanie mam w swojej kosmetyczce ale mam wrażenie że nigdy z niego nie zrezygnuje!!! Pięknie wykańcza makijaż, najlepiej sprawdza mi się gdy nakładam go na podkład puszkiem. Produkt idealny