Clavier, LaqUno, One Step Gel (Hybrydowy monofazowy lakier hybrydowy 3w1)

Clavier, LaqUno, One Step Gel (Hybrydowy monofazowy lakier hybrydowy 3w1)

Clavier LaqUno One Step Gel to odpowiedź na Twoje manicure’owe potrzeby. Od teraz 3 produkty: bazę, lakier kolorowy i top zastąpi Ci jeden – LaqUno! Malujesz, utwardzasz, gotowe!

lakiery hybrydowe
nabłyszczające
żelowa
Efekt
strukturalne

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Lakiery miałam okazję przetestować dzięki ambasadorce kosmetycznej,za co ogromnie dziękuję. Otrzymałam dwa kolory 004 Chicle Chic i 018 Cherry Bomb .Jak dla mnie idealne połączenie .Lakiery przeszły test wzorowo i uważam że jak najbardziej są godne polecenia Kolory są dobrze napigmentowane i nałożenie dwóch warstw w zupełności wystarczy. Konsystencja lakierów jak i pędzelek bez zarzutów, łatwo się nimi maluje i nie zalewa skórek.Dobrze utwardzają się w lampie,a kolor na paznokciach wychodzi dokładnie taki sam jak na korku buteleczki.Każdy lakier ma 8ml i jest dostępnych aż 30 kolorów,od białego po czarny.Co najważniejsze te lakiery to produkt 3w1 czyli nie musimy już marnować ani swojego czasu ani pieniędzy, bo Lakier hybrydowy Laquno ma w sobie bazę, kolor i top .Wystarczy pomalować, utwardzić i mamy gotowe paznokcie

Ja jestem z nich jak najbardziej zadowolona i chętnie do kupię więcej kolorów, które są na prawdę piękne. Polecam.

Trwałe kolory

Warto na wstępie wspomnieć, że te lakiery to 3w1 czyli baza, kolor i top.
Marka daję nam spory wybór pięknych kolorów. Ja jestem w posiadaniu Violentine's 009 i jest taki wiosenni.
Lakier jest trwały i bardzo dobrze mi się z nim pracuje. Pędzelek nabiera trochę za dużo lakieru, ale idzie z czasem wypracować ten ideał.
-specyficzny zapach
-trwałe
-duża gama kolorystyczna
-tanie
-wydajne

Lakiery do szybkiej hybrydy

Ostatnio wzbogaciłam moją kolekcję o dwa kolory z marki Clavier. Są to lakiery z linii Laq Uno, które nie wymagają zastosowania osobno bazy i topu. Lakiery utrwala się oczywiście w lampie UV. Ma być 'Quick&Easy' czyli szybko i łatwo. I jest! W stu procentach zgadzam się z tą obietnicą - maluję się tymi produktami łatwo, ominięcie dwóch kroków przy hybrydzie zdecydowanie skraca czas stylizacji a efekt jest fantastyczny.
Lakiery mam dwa. Moje kolory to zielony nr 023 Mowed Grass i czerwony nr 021 Wine Time. Używałam już tych lakierów i mogę się o nich powiedzieć same dobre rzeczy. Kolory na opakowaniu są identyczne z tym co jest w butelce. Oba są bardzo ładne. Lakiery nakłada się bezproblemowo. Utrwalone pięknie się błyszczą ponieważ nie trzeba ich przemywać cleanerem. Dobrze się je nosi, ale również łatwo zmywa.
Nie było chyba wątpliwości, co do tego, że jako pierwszy wypróbuję kolor czerwony. Odcień Wine Time to piękna, żywa i energetyczna czerwień. Kolor super się prezentuje i bardzo błyszczy, mimo braku topu! Ten odcień przyciąga spojrzenia. Chętnie kupię jeszcze jakiś ciemny kolor, bo bardzo polubiłam się z tymi lakierami.

Szybki manicure

Lakiery LaqUno to 3 produkty (baza, lakier, top) w 1.
Dzięki formule 3 w 1 w krótkim czasie można wykonać fajny manicure. Malujesz, utwardzasz i gotowe! Dobry produkt dla zapracowanych, zabieganych osób, które nie chcą poświęcać kilku godzin na stylizację paznokci.

Lakier ma fajną, dosyć gęstą konsystencję, aplikacja jest bardzo łatwa, nic nie spływa, nie zalewa skórek. Dwie cienkie warstwy wystarczą, żeby dobrze pokryć cały paznokieć bez prześwitów. Lakiery ładnie prezentują się na paznokciach, mają ładny połysk bez użycia topu. Bez problemu wytrzymują na paznokciach około 2 tygodni. Bardzo dobry lakier w przystępnej cenie (około 15zł). Duży wybór kolorów. Posiadam kilka odcieni. Polecam!

Osobiście jestem z tych lakierów bardzo zadowolona. Mają piękne kolory, bardzo dobre krycie i świetnie się z nimi współpracuje. Sama konsystencja jest dosyć gęstą ale dzięki precyzyjnemu pędzelkowi malowanie staje się bardzo łatwe. Dodatkowym plusem jest to, iż jako lakiery 3w1 oszczędzają nam sporo czasu. Nasze wymarzone paznokcie możemy zrobić bardzo szybko.

Ciekawy produkt do szybkiego manicure

Nowe lakiery LaqUno to lakier hybrydowy 3 w jednym czyli baza, kolor i top.
Utwardzony lakier jest dość miękki, trochę mi to przeszkadzało, bo moje paznokcie potrzebują większego utwardzenia, ale jeśli ktoś ma naturalnie twardą płytkę, to nie będzie z tym problemu.
Lakiery są bardzo gęste. Zapach dość intensywny.
Lekko się ściąga podczas nakładania, trzeba od razu utwardzać.
Jeśli chodzi o krycie, to zależy od koloru. Ciemniejszych wystarczy jedna warstwa, jaśniejszych dwie/trzy.
Jeśli chodzi o trwałość to po około tygodniu lakier z kilku paznokci delikatnie mi odprysnął na wolnym brzegu. Ale jeszcze delikatnie przypiłowałam i nosiłam około 2 tygodni. Ściąganie jest bardzo proste, frezarka łatwo ściąga, aceton także szybko rozpuszcza.

Fajny lakier

Lakiery marki Clavier poznałam 2 lata temu. Fajnie się sprawdzały. Dlatego też byłam ciekawa tego produktu. Dobrze i łatwo pracowało mi się z tym lakierem. Dzięki szerokiemu pędzelkowi łatwo rozprowadzało mi się go po płytce paznokcia. Lakier na paznokciach utrzymywał się ok. 2 tygodnie.

Hybryda o trwalosci klasycznego lakieru

Lakiery z serii LaqUno sa gestsze, niz tradycyjne lakiery hybrydowe, na ktorych pracowalam.
Sa na tyle geste, ze przywodza na mysl gume, zapach rowniez jest dosc intensywny i gumowy.

Gesta konsystencja sprawia, ze trzeba poswiecic odpiwiedniemu nalozeniu lakieru wiecej uwagi.

Maja dobre krycie-jedna warstwa w zupelnosci wystarcza, by osiagnac oczekiwany efekt.

Efektowna nie jest natomiast trwalosc-pierwsze odpryski pojawiaja sie trzeciego dnia od wykonania manicure, malsymalny czas, w ktorym lakier pozostawal w dobrym stanie to tydzien, co w porownaniu ze „zwykla” hybryda wypada blado.

Aczkolwiek, na ekspresowy manicure jest w porzadku, ale trzeba liczyc sie z tym, ze nie jest to trwale rozwiazanie

Uwielbiam ten lakier

Mega napigmentowany kolor, dzięki formule 3w1 możemy bardzo szybko zrobić stylizację paznokci. Bardzo trwały, polecam mieć dużą moc lampy by się idealnie utwardził