Tarte Cosmetics, Shape Tape, Contour Concealer (Kremowy korektor do twarzy)

Tarte Cosmetics, Shape Tape, Contour Concealer (Kremowy korektor do twarzy)

Kremowy korektor, który koryguje cienie pod oczami, przebarwienia oraz inne niedoskonałości cery.
Odpowiedni również do konturowania rysów twarzy.
Wegański.
Nie zawiera parabenów.

do twarzy, pod oczy
rozświetlające, kryjące
bez parabenów
w pędzelku / w aplikatorze

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Najlepszy korektor do tej pory

Korektor sprawdza się świetnie. Pięknie utrzymuje się na skórze, ukrywa cienie pod oczami. Nie roluje się. Formuła jest świetna do mojej mieszanej cery. Jest jednak minus - opakowanie. Nie wiem, czy trafiłam na trefny egzemplarz, ale kompletnie nie nadaje się do podróży, ponieważ od razu wszystko zaczyna wyciekać spod opakowania gdy korektor jest w pozycji poziomej. Z tego względu będę prawdopodobnie musiała niestety szukać zamiennika, a szkoda, bo to naprawdę bardzo dobry kosmetyk.

Plusy:
- super formuła
- ukrywa cienie pod oczami
- długo trzyma się na skórze
- nie roluje się

Minusy:
- cena - jednak jakość mówi sama za siebie
- opakowanie :(

Wybawienie dla cieni pod oczami

Z racji moich cieni pod oczami przetestowałam już wiele korektorów i od paru lat ten jest na samym szczycie stawki. Jest mocno kryjący, więc radzi sobie z dość dużymi cieniami. Świetnie przykrywa niedoskonałości, czy też hiperpigmentacje. Odpowiednio przypudrowany przy mojej mieszanej cerze, bardzo minimalnie zbiera się w zmarszczkach po całym dniu noszenia makijażu. Jego trwałość jest świetna, wytrzymuje cały dzień bez problemu. Ładnie wtapia się w podkład i nie odznacza się na granicach. Po nałożeniu zastyga, ale nie zbyt szybko, więc można go bez pośpiechu precyzyjnie rozprowadzić, tam gdzie potrzebujemy. Mimo zastygania mam uczucie, że pielęgnuje i nawilża okolicę pod oczami. Jest dość gęsty i bardzo napigmentowany, zatem wydajność to kolejna z jego mocnych cech. Dodatkowo dostępna paleta odcieni tego produktu jest naprawdę imponująca.

Ultra krycie

Najbardziej kryjacy korektor jaki posiadam.
Mega gesty, mega kryjący i mega trwały.
Posiadam 3 sztuki, każdy w innym odcieniu.
Nie wchodzi w zmarszki, nie muszę się spieszyć z pudrowaniem go.

najlepszy

dostałam raz go w zestawie i od tej pory kupuję tylko jego. co prawda, zdarza się to raz na kilka lat, bo produkt jest bardzo wydajny - starsza najmniejsze muśnięcie na pokrycie niedoskonałości na całej twarzy. bardzo mocno kryje, utrzymuje się przez cały dzień, nie jest widoczny na twarzy.

rewelacja, jest warty swojej ceny.

Pięknie zakrywa cienie pod oczami

Korektor kupiłam po wielu pozytywnych opiniach w internecie.
NIE ZAWIODŁAM SIĘ ❤️
Z racji dużych cieni pod oczami szukałam, tego jedynego, który będzie w stanie się z nimi uporać. Ma super kremową konsystencje i dość dużą gamę kolorystyczną. Wystarczy jego niewielka ilość, aby pięknie zakryć cienie pod oczami. Produkt nie zbiera się, nie roluje, super trzyma się przez cały dzień. Okolica oka wygląda na nawilżoną i nie zmęczoną. Zostaje ze mną na dłużej ❤️

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Uwielbiam produkty, które są połączeniem kolorówki i pielęgnacji!

Zacznijmy od konsystencji - jest lekka, dobrze wtapia się w skórę, a sam produkt jest bardzo wydajny. Już mała kropeczka pomogła mi zakryć wszystkie cienie pod oczami. Podobnie było z pozostałymi obszarami na twarzy - mała ilość pomogła mi rozświetlić cerę i ukryć niedoskonałości. Korektor jest matowy, ale dobrze łączy się nawet z rozświetlającym podkładem i dalej wygląda świeżo i delikatnie. Pozostaje matowy i nie zbiera się w załamaniach, co było u mnie kluczowe. Pomimo kryjącej formuły, nie zauważyłam żeby moja skóra pod oczami się przesuszyła, co jest ogromnym plusem.

Aplikator jest duży, co ułatwia szybki makijaż. A co ważne łatwo da się zachować higienę produktu - nie rozlewa się w poza opakowanie.

Kupiony w: U konsultantki

Mój wybawca

Moim odwiecznym problemem są czerwone policzki. Szukałam korektora który mi je przykryje. Testowalam wiele drogeryjnych korektorów aż trafiłam na tarte. Korektor jest rewelacyjny i warty każdej wydanej złotówki. Wystarcza niewielka cienka warstwa by zakryć moje rumieńce. Przy czym skóra nie wygląda ciężko tak jak było to w przypadku korektora z too faced. Zdecydowanie mój faworyt.

Jeden z lepszych korektorów

Jak w tytule, moim zdaniem to jeden z lepszych korektorów, na drugim miejscu polecam korektor born this way od too faced.

Bardzo duża gama kolorystyczna, moim zdaniem bardzo uniwersalny jest odcień light sand, polecałam wielu osobom i kolor przypasował :)

Nie należy do lekkich korektorów, ale takie właśnie jest jego zadanie :) dobrze kryje, jest bardzo wydajny, dobrze łączy się z większością podkładów (dużo ich przetestowałam i z każdym łączył się idealnie), warto tylko pamiętać, że trzeba go zapudrować po aplikacji, bo wiadomo oko pracuje i mogą pojawić się ‘dziury’.

Używam go i pod oczy i do konturowania - jest naprawdę uniwersalny.

Uwielbiam go i z czystym sumieniem bardzo polecam :)

Bardzo dobry, ale nie wybitny - nie znalazłam za to lepszego. Uwaga na inne linie tego samego odcienia! Shape Tape oksyduje, wersje Creamy i Radiant już nie.

EDIT: Dodałam zdjęcie z porównania odcieni - widać na nim, jak wyglądają po zastygnięciu na ręce (na suchej skórze). Według mnie krycie jest bardzo dobre (lepsze niż przy wersji Creamy), ale nie ma co oczekiwać cudów co suchości i zmarszczek, na suchej skórze nadal będą widoczne).

Uwaga na inne linie tego samego odcienia! Shape Tape oksyduje, wersje Creamy i Radiant już nie - porównanie tego samego oznaczenia koloru różnych korektorów na zdjęciach.

---
Używam go głównie jako korektora pod oczy, ale na niedoskonałości też jest dobry.
Krycie jest najlepsze, jakie znam, ale nie maskuje 100% moich cieni pod oczami. Dobra formuła jak na ten poziom krycia, ale trzeba go dość szybko wklepywać, bo zstyga.

Niestety potrafi i wchodzić w zmarszczki mimo zbieraniu go gąbeczką po dłuższym czasie, ale wybaczam mu to ze względu na formułę i krycie. Możliwe, że to wina słabego nawilżenia skóry pod oczami, no i to też wg mnie typowe dla produktów z tak mocnym kryciem.

Mam problem z kolorem - nie wtapia się ani odrobinę w skórę, więc musi być idealnie dobrany (typowe dla produktów z takim poziomem krycia, więc to wybaczam). Polecam przetestować w Sephorze na skórze bez makijażu i z nim pochodzić chwilę, bo po kilku minutach oksyduje.
Kupiłam 20B, jak używałam tylko korektora i kremu BB, odznaczał się, był za jasny. Na promocji kupiłam potem 22B - on z kolei, jak się okazało po kilku użyciach, jest za ciemny. Dlatego używam mieszanki 2 korektorów - i ten kolor jest idealny. Za taką cenę korektora z taką ilością odcieni to dla mnie jednak absurdalne, że muszę je mieszać :D Dlatego pewnie nie kupię kolejnego, kiedy oba się skończą, chyba że znajdę jednak inny kolor, który będzie mi pasował.

Mógłby mieć trochę więcej kolorów w wersji mini, bo jest naprawdę turbo wydajny. Jeśli ktoś ma do wydania dużo pieniędzy, to polecam zamawiać bezpośrednio ze strony tarte, tam opłaca się duże zamówienie do PL. :)

Bardzo dobry korektor

Tarte Cosmetics Shape Tape Contour Concealer jest jednym z najbardziej popularnych korektorów na rynku.

Doskonałe krycie: Produkt jest znany ze swojego silnego krycia, co sprawia, że jest skuteczny w zakrywaniu niedoskonałości, cieni pod oczami i innych nierówności skóry.

Trwałość: Pozostaje na skórze przez długi czas, co jest istotne dla osób, które szukają produktu o długotrwałym efekcie.

Łatwość aplikacji: Produkt jest łatwy do nakładania i rozprowadzania. Aplikator w formie pędzelka ułatwia precyzyjne dozowanie i nakładanie produktu.

Bogata gama kolorystyczna: Tarte oferuje szeroką gamę odcieni, co pozwala użytkownikom znaleźć odpowiedni kolor dopasowany do ich tonu skóry.

Składniki dobre dla skóry: W formule Shape Tape znajdują się składniki nawilżające, które pomagają utrzymać elastyczność skóry.

Opakowanie: Estetyczne i praktyczne opakowanie przyciąga uwagę wielu konsumentów.

Minusem jest wysoka cena, ale myślę że produkt jest wart swojej ceny.

swietnie kryje

Korektor idealnie kryje, mam duze cienie pod oczami, idealnie zakamuflowal mi cienie ale tez po pewnym czasie zauwazylam bardzo wysuszona okolice oka pomimo stosowania najlepszych kremow pod oczy niestety sińce pod oczami po krotkim czasie byly widoczne.
Moze po nieprzespanej nocy jednorazowo do polecenia, duza gama kolorystyczna, formula korektora lekka i przyjemna w dotyku do rozprowadzania, duza gama kolorystyczna, kazdy dobierze kolor.

Świetnie kryje

Jesli ktos zmaga sie z mocnymi cieniami pod oczami, to ten produkt jest wlasnie dla niego.
Korektor jest wart kazdej ceny, poniewaz ma super mocne krycie. Jest dostepny w tylu kolorach, ze na bank kazdy znajdzie cos dla siebie.
Jego wydajnosc jest wrecz niesamowita, poniewaz wystarczy odrobina by uzyskac 100% krycia.