Londa Professional, Color Blend (Odcienie brązu i czerwieni)

Londa Professional, Color Blend (Odcienie brązu i czerwieni)

Multitonalny kolor do 8 tygodni w 100% pokrywający siwe włosy - to właśnie nowa Londa z technologią Color Blend.
Nowe farby Londa z technologią Color Blend dostępne są w 25 intensywnych, lśniących, wielotonowych odcieniach, spośród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Odcienie brązu i czerwieni:

fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Jasny brąz. Polecam!

Mam krótkie niskoporowate włosy. Farbuję je od wielu już lat.
Farba do włosów Londa jest świetna. Kolor jest intensywny i długotrwały. Co najważniejsze nie wychodzi czarny, co zdarza się przy brązach z drogerii. Pokrywa włosy i wypłukuje się bardzo równomiernie.

Myślałam, że będzie lepiej.

Mój odcień to 52 Kolor Oberżyny, czyli coś co nosiłam w liceum, wspominam ten kolor z sentymentem i dlatego po latach po niego sięgnęłam.
Samą farbę aplikuje się łatwo, przy odpowiednim zabezpieczeniu skóry nie pozostają plamy. Spłukuje się bez problemu, ręczniki i poduszki pozostają czyste. Nie jest droga i łatwo dostępna. To tyle plusów.
Minusem niewątpliwie jest jej trwałość. Po miesiącu kolor zaczął blaknąć, fryzura nie miała już tego połysku. Gdyby nie było mi szkoda włosów to po tym czasie ponownie nałożyłabym farbę, ale wstrzymywałam się z tym drugi miesiąc. Rzadko zdarza mi się farbować włosy w dwumiesięcznym odstępie, tutaj jednak dla poczucia własnego komfortu tak zrobiłam.

MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI, A KONIEC...

PRZEDE WSZYSTKIM zaznaczam, że farbę nakładała mi fryzjerka w salonie oraz dodaję, iż u tej samej osoby farbuję włosy już od ładnych paru lat i nigdy nie odwaliła fuszerki.

OCENIAM odcień 42 - ciemny kasztan.

Farbę nabyłam na promocji w Rossmannie po refleksji, iż moim włosom przyda się odmiana, bo do poprzedniej farby na tyle się już przyzwyczaiły, że przestały pozytywnie reagować i kolor bardzo szybko znikał.

Pierwszy tydzień po farbowaniu wygląd i stan włosów był idealny. Może trochę zbyt ciemny, jak na mój gust, ale pocieszałam się, że gdy zacznie się spierać, to przynajmniej będę mniej narzekać:D

Minął miesiąc i co się okazało? Włosy stały się matowe, łamliwe, zaczęły garściami wypadać, a gdyby tego było mało, farba miejscami całkowicie się spłukała, odsłaniając siwe pasma. Przewiduję, że najdalej za miesiąc czeka mnie kolejna wizyta u fryzjerki i kolejne farbowanie(pod warunkiem, że do tego czasu nie stracę wszystkich włosów), podczas gdy dotąd nakładałam farbę średnio raz na 5 miesięcy:(

ZALETY:
+ spory wybór odcieni,
+ dostępność,
+ niska cena.

WADY:
- przykry, duszący zapach przy nakładaniu,
- mało ergonomiczne opakowanie(jedno na osobę wystarcza TYLKO pod tym warunkiem, że ktoś ma krótkie włosy; moje sięgają nieco za ramiona i fryzjerka musiała zużyć 2 pudełka),
- kolor wypłukuje się tragicznie szybko odsłaniając wszystkie siwe włosy,
- NISZCZY WŁOSY(miesiąc po zabiegu, moje kosmyki stały się przesuszone, łamliwe i wychodzą garściami, MIMO, iż stosowałam produkty do pielęgnacji włosów farbowanych).

REASUMUJĄC: cokolwiek zaoszczędziłam na farbie, wydaję teraz na preparaty odbudowujące, odżywiające i powstrzymujące wypadanie włosów. ABSOLUTNIE NIE WARTO SIĘ NA TO NARAŻAĆ KORZYSTAJĄC Z TEGO PRODUKTU!!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 - całe

Kolor mi bardzo odpowiada

Opisuje kolor 52 (kolor oberżyny)
Więc zacznę od plusów :
+cena
+Dostępność
+dużo kolorów w tym ten mój <3

minusy:
-ciężko się miesza emulsję z kremem koloryzującym
-po trzecim myciu od farbowania nadal leci mocno zabarwiona woda, co mnie niepokoi ponieważ nie chciałabym aby kolor szybko zniknął :(

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: dwa

Taka sobie

plusy :

+ cena
+ nie smierdzi az tak mocno
+ ladny naturalny kolor

Minusy :

- kolor szybko sie wyplukuje

Jest duzo innych zapewne lepszych farb do wyprobowania :)

Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Nie wiem za co ale ją lubie ;)

Opisuje odcień Złoty Brąz 34
Wyszedł mi bardzo ładny brązowy kolor który jak na razie bardzo fajnie się utrzymuje, już kilka razy miałam tą farbe w różnych odcieniach lubie ją i wracam do niej ;)

Plusy
+ładny kolor
+niska cena
+łątwo dostępny
+już kilka razy myłam włosy a kolor się nie spłukał

Minusy
-konsystęcja tej farby jest dziwna ale daje rade
-odżywka jest całkiem całkiem ale mogło by byc jej więcej

Nie polecam

Użyłam odcienia Ciemny Kasztan. Jestem zawiedziona, oczekiwałam czegoś innego.Włosy zamiast ciemniejsze zrobiły mi się jaśniejsze, zamiast kasztanu wyszedł mi rudy, płomienny rudy ! :( Do tego nie pokryła równomiernie włosów, odrost mam jaśniejszy, tak właściwie mam różnokolorowe pasemka ;P Jedynym plusem jest to że ta farba nie zniszczyła mi włosów aż tak bardzo.

plusy:
dobra odżywka
nie niszczy aż tak włosów

minusy:
śmierdzi okropnie
nie pokrywa równomiernie włosów
kolor wychodzi zupełnie inny
lekko wysusza włosy

Polecam!

Cena zachęca do kupna. Farba daje fajny kolor, włosy (przynajmniej w moim przypadku) są błyszczące, niezbyt zniszczone, w czym pomaga odżywka, która wygładza włosy. :)

Jedyne co jest dość niefajne to konsystencja, ciężko ją wymieszać.

Ilość zużytych opakowań: ok. 20/2 opakowania na jedno farbowanie

Daje refleksy na włosach

Już kilka razy farbowałam tą farbą włosy i bardzo lubię, jak dzięki niej powstają świetliste refleksy. Jak na swoją cenę, jest bardzo fajny efekt końcowy, a odcienie są ładne.

Czego nie lubię? Konsystencji (kiepsko się miesza, jest farba i woda utleniona w postaci dosłownie wody, trzeba się napracować, by to wszystko zmieszać w MISECZCE (brak butelki). Jest fajna odżywka, wyraźnie poprawia stan włosów. Trwałość farby przyzwoita.

Gdyby nie kolor i refleksy, nie używałabym ze względu na konsystencję, ale że efekt i cena mnie zadowala, to będę do niej wracać.
Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 szt.

Najlepsza!

Jest to moja ukochana farba, wypróbowałam już chyba wszystkie i żadna nie jest tak dobra jak ta. Używam ciemnego brązu, który wychodzi dokładnie jak na opakowaniu, kolor jest cudowny! Farbę łatwo się nakłada, jest bardzo wydajna, nie niszczy włosów, dodana odżywka jest świetna, włosy są po niej delikatne i miękkie. Kolor trzyma się naprawdę bardzo długo, polecam :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Nie użyje więcej tego produktu, nawet nie wiem co mnie pokusiło (chyba to, że spieszyłam się do domu

Kolor nie pokrył się równo,farba śmierdzi....Wyrzucone pieniądze w błoto..skóra głowy szczypie
Plusy
-tania
- łatwo dostępna
Minusy
-śmierdzi
- szczypie
-nie kryje równomiernie

Używam tego produktu od: 1raz
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Super : jasny brąz, aczkolwiek nim nie jest;)

Po raz drugi dodaję Londzie recenzję, wcześniej był to ciemny popielaty blond (brąz?).

Teraz używałam jasnego brązu, żeby uzyskać ciemny brąz. Domyślałam się efektu po modelce na pudełku i na moich ciemnobrązowych, ale rozjaśnianych do bardzo jasnego brązu z żółtymi refleksami, chciałam użyć takiej farby, żeby mieć ciemną czekoladę bez rudości i udało się. Farba mniej śmierdzi niż Syoss czy Joanna, wysusza po jakimś czasie włosy, tego się spodziewam po wcześniejszych doświadczeniach z Londą. Jeśli się nie wypłucze do 3 tyg., będę używać na stałe :)