Floralys, Kids, Biodegradowalny nawilżany papier toaletowy dla skóry wrażliwej (różne rodzaje)

Pojemność 60 szt

Papier nawilżany o zapachu owoców leśnych. Skutecznie oczyszcza okolice intymne, pozostawia skórę miękką i gładką. Łagodny dla skóry, pozostawia uczucie odświeżenia i nawilżenia. Miękka chusteczka o przyjemnym zapachu. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.

Dobry, lecz czy dla skóry wrażliwej?...

Niezły papier nawilżany, jednak mam kilka zastrzeżeń.
Papier nie jest za mokry; odpowiednie nawilżenie sprawia, że łatwiej się go używa. Nie wysycha za szybko, mimo że opakowanie po jakimś czasie rozrywa się. Trzeba uważać, wyjmując go, bo łatwo o zepsucie opakowania i wtedy praktycznie po produkcie...
Papier dobrze oczyszcza. Ma wyczuwalny słodkawy zapach, jednak nie jest jakoś bardzo perfumowany. Za to plus. Mimo wszystko nie poleciłabym go dla bardzo wrażliwej skóry, bo zdarzało się, że pewne podrażnienia występowały.
Dla skór normalnych czy też dla używania go np. przy wykonywaniu makijażu, czy też zwykłego oczyszczania np. dłoni myślę, że sprawdzi się fajnie.
Papier jest dobrze wykonany, nie rozrywa się, utrzymuje swoją formę. Nie jest też za cienki, ani za gruby — dobrze wyważona grubość to jego plusik. Nie jest też drogi, więc jak najbardziej można spróbować, czy przypadnie do gustu.