Floralys, Kids, Biodegradowalny nawilżany papier toaletowy dla skóry wrażliwej (różne rodzaje)

Papier nawilżany o zapachu owoców leśnych. Skutecznie oczyszcza okolice intymne, pozostawia skórę miękką i gładką. Łagodny dla skóry, pozostawia uczucie odświeżenia i nawilżenia. Miękka chusteczka o przyjemnym zapachu. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.

pielęgnujące, nawilżające
wrażliwa

Gdy kupiliśmy raz, okazało się że jest niezbędny

Papier jest bardzo funkcjonalny, nie tylko w zaciszu domowym, ale przede wszystkim na rodzinnych wyjazdach, zwłaszcza gdy się ma dzieci. Jest miękki, optymalnie nawilżony i ładnie pachnie. Dobrze oczyszcza, nie podraznia i nie wysusza skóry, nie powoduje też uczuleń. Jest tani i łatwo dostępny. Opakowanie przyjemne dla oka. Dobrze spłukuje się w toalecie. U nas jest to już stały "rezydent".

Może być, ale są lepsze.

Kupiony w Lidlu za jakieś 4 zł. Czasem wybieram wersje dziecięce, bo dlaczego nie. Papieru używałam na sobie i na armaturze łazienkowej.

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, a raczej w nos, to bardzo miły owocowy zapach. Podoba mi się nawet bardziej niż w moim papierowym ulubieńcu z biedronki.
Szkoda, że z jakością jest już troszkę gorzej.

A to dlatego, że rwie się bardziej, niż inne papiery, które do tej pory wytestowałam. Nawet nie musiałam go wyszarpywać z opakowania, wystarczyło zwykłe pociągnięcie, żeby zrobiła się dziura albo oderwał kawałeczek. Oczywiście nie działo się tak przy każdym listku, ale wystarczająco często, żeby mnie to irytowało.

Pod względem działania był ok, nie podrażnił skóry, nie mam tutaj nic do zarzucenia. Był nasączony w sam raz. Dobrze się nadawał do drobnego sprzątania łazienki.

Opakowanie standardowe, wesołe, trzymam je zawsze nalepką do spodu, a i tak pod koniec klej zaczął coraz bardziej wysychać.

Podsumowując, zapach jest jego największym atutem i chyba tylko z tego powodu mogłabym kupić go znowu (w końcu to tylko papier toaletowy).
I pewnie tak będzie, może trafiłam na jakąś słabą partię, że tak się rwał. Ale jeśli znowu historia się powtórzy, to więcej wersji kids nie kupię.

Nawilżanych papier jest jednym z moich ulubionych jakie używam. W zasadzie w domu korzystają z niego wszyscy i mali i duzi. Ma przyjemny zapach, nie jest mocno nasączony, wręcz całkiem delikatnie. Nie podrażnia nawet wrażliwej skóry. Jest miękki i delikatny, pomimo, że nie mocno nasączony to bardzo dobrze oczyszcza i pozostawia ładny zapach.

Dobry, lecz czy dla skóry wrażliwej?...

Niezły papier nawilżany, jednak mam kilka zastrzeżeń.
Papier nie jest za mokry; odpowiednie nawilżenie sprawia, że łatwiej się go używa. Nie wysycha za szybko, mimo że opakowanie po jakimś czasie rozrywa się. Trzeba uważać, wyjmując go, bo łatwo o zepsucie opakowania i wtedy praktycznie po produkcie...
Papier dobrze oczyszcza. Ma wyczuwalny słodkawy zapach, jednak nie jest jakoś bardzo perfumowany. Za to plus. Mimo wszystko nie poleciłabym go dla bardzo wrażliwej skóry, bo zdarzało się, że pewne podrażnienia występowały.
Dla skór normalnych czy też dla używania go np. przy wykonywaniu makijażu, czy też zwykłego oczyszczania np. dłoni myślę, że sprawdzi się fajnie.
Papier jest dobrze wykonany, nie rozrywa się, utrzymuje swoją formę. Nie jest też za cienki, ani za gruby — dobrze wyważona grubość to jego plusik. Nie jest też drogi, więc jak najbardziej można spróbować, czy przypadnie do gustu.