Hakuro, Pędzel do podkładu H50

Hakuro, Pędzel do podkładu H50

Pojemność 1 szt

Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Totalna klasyka

Wróciłam do tego pędzla bardzo niespodziewanie, kiedy moja gąbeczka gdzieś się zawieruszyła. Po tylu latach zapomniałam już jak przyjemnie się go używa. Co prawda robi u mnie delikatne smugi, ale nie jest tak źle. Sama aplikacja jest bardzo komfortowa, włosie niezwykle milutkie, miękkie i łatwo je wyczyścić. Nie zjada zbyt wiele podkładu, wygodnie trzyma się go w dłoni. Hakuro jest dość dobrze dostępne i przystępne cenowo, co jest kolejnym plusem :) Polecam każdemu, kto szuka alternatywy dla gąbeczki.

Niby ok ale..

Pędzel sam w sobie jest bardzo fajny, miękkie włosie, porządne wykonanie..no właśnie czy takie porządne to bym się zastanawiała, bo albo trafiłam na jakąś wadliwą sztukę albo nie wiem. Po jakimś czasie strasznie zaczęły mi wypadać z pędzla włosy, zostawały na buzi i nie było to nic fajnego. Raczej już go więcej nie kupię, a szkoda, bo ma dużo fajnych opinii.

Cudeńko

Na zakup pędzli od Hakuro zdecydowałam się po obejrzeniu wielu recenzji o nich na YT. Nie żałuję zakupu :)

Pędzel wizualnie jest dość prosty i minimalistyczny. Drewniany trzonek w kolorze czarnym i srebrne łączenie. Na trzonku znajdziemy nazwę firmy oraz numer pędzla. Samo włosie jest syntetyczne, ale genialne jakościowo i miłe w dotyku. Jest mocno zbite, spłaszczone od góry i ma okrągły kształt (też od góry).

Pędzel idealnie rozprowadza podkład na twarzy bez żadnych smug. Ja przed użyciem delikatnie moczę włosie wodą, aby nie pochłaniał zbyt dużo produktu - dla uzyskania bardziej naturalnego efektu.

Włosie dobrze się myje i po osuszeniu nie odkształca się. Pędzel jest świetny.

Bardzo dobry!

Bardzo dobry pędzel. Używałam go do podkładów płynnych, mineralnych. Mimo używania regularnie i mycia, jest w świetnym stanie. Wygodnie się go używa, ma poręczną rączkę, nie za długą i nie za krótką. Włosie jest przyjemne w dotyku, nie za ostre. Aczkolwiek zdarza mi się nim porobić plamy od pokładu mineralnego i czasem się trudno rozciera, choć to może być kwestia "tępego" podkładu mineralnego.

gdzie on był całe moje życie ! :)

Z jakiegoś powodu byłam uprzedona do nakładania podkładu pędzlem. Zawsze wydawało mi się, że wymaga to jakichś niesamowitych umiejętności których nie posiadam, dlatego do tej pory używałam jedynie gąbeczki. Postanowiłam jednak przełamać się i sprawdzić... i nie żałuję !
Pędzel prezentuje się bardzo profesjonalnie, a jego włosie jest niezwykle miękkie i przyjemne dla skóry, a do tego mocno zbite. Aplikacja podkładu jest zaskakująco prosta, wystarczy stemplować skórę zwilżonym pędzlem (ja do zwilżenia używam hydrolatu z wody różanej), a produkt zostaje pięknie wtopiony w skórę, wszystkie niedoskonałości zostają pokryte, a wszystko wygląda bardzo swieżo i naturalnie. Mam wrażenie, że ten pędzel wydobywa z podkładu wszystko co najlepsze, szczerze mówiąc żaden podkład nałożony gąbką czy palcami nigdy tak pięknie nie stapiał się z moją skórą. To jest miłość od pierwszej aplikacji, mogę spokojnie wyrzucić wszystkie gąbeczki i wiem, że nie będę za nimi tęsknić :)
Dodam także, ze pędzel prawie wcale nie pochłania produktu, więc jego mycie jest banalnie proste - ja używam do tego pianki do mycia twarzy od Feel free, sprawdza się znakomicie :)
No i cena - za taką jakość mogłabym zapłacić o wiele więcej :)

Ulubiony

To mój pierwszy pędzel z hakuro kupiłam go za poleceniem youtuberek I nie rozczarowałam się. Pędzlem super szybko można się pomalować, delikatne i przyjemne włosie, dobrze zbite, po pomalowaniu daje piękny efekt .

Bezpieczna opcja

Bardzo lubię ten pędzel i często do niego wracam.
Rączka jest wykonana solidnie, włoski nie wypadają, dobrze trzyma się w ręce.
Włosie jest bardzo miękkie więc dla mojej bardzo wrażliwej i poddatnej na podrażnienia skóry to jest ważne. Nie zbiera w środku produktu i bardzo łatwo nim się podkłady rozprowadza na twarzy, bez plam czy też jak niektóre pędzle mają, że zostawiają włosie z podkładem na skórze. Nie zostawia też smug więc nawet jak ktoś nie jest wprawiony w używanie pędzli do podkładów a do tej pory tylko używał gąbek typu BB to poradzi sobie z używaniem go.
Łatwo się go domywa, szybko wysycha. Bardzo długo go używam i dalej jest w dobrym stanie.
Jak potrzebuję mocniejszego efektu to sięgam zawsze po pędzel ponieważ jak nakładamy gąbką podkład to jest delikatniejszy efekt.
Dużo szybciej też mi się pracuje pędzlem niż gąbką więc jak jestem leniwa to pędzel ten mi pomaga :)

Ten i żaden inny!

Nie wyobrażam sobie nakładania podkładu innym pędzlem. Posiada gęste włosie, płynne podkłady nie wsiąkają do środka pędzla. Używam go kilka lat, myję co kilka dni i nic się z nim nie dzieje, włosy nie wypadają, nie mierzwią się, nadal wygląda jak nowy. Świetny pędzel za niewielka cenę.

Średni

Mam różne pędzle hakuro i większość sprawdza się świetnie ale ten akurat nie jest moim idolem. Owszem nakłada się nim super ale już po kilku czyszczeniach ( bardzo delikatnych i w specjalnych środkach) zaczęły wychodzić włoski a potem to już było coraz gorzej, aż któregoś razu się poprostu rozsypal. Czytałam wiele dlaczego tak jest, myślałam że gdzieś popełniam błąd czyszcząc i zauważyłam, że wielu ma z nim ten sam problem. Także, włosie miękkie i przyjemne do nakładania kosmetyku ale trwałość marna.

Dobry pędzel ;)

Jest to bardzo solidny pędzel ze zbitym włosiem. Włoski nie wypadają i mimo że jest ich dużo, to są bardzo miękkie. Trzonek jest drewniany. Fajnie sprawdza się do nakładania i rozprowadzania podkładów płynnych na twarz. Pędzel nie zostawia śladów, nie smuży, daje naturalny efekt. Dobrze i szybko można nim wyblendować podkłady. Super pędzel dla osób lubiących ten sposób aplikowania podkładów.

uwielbiam

Otrzymałam w prezencie pod choinkę. Od tamten pory nie wyobrażam sobie nakładanie podkładu na twarz czymkolwiek innym. Próbowałam dłońmi, beauty blenderem oraz innymi cudami. Dopiero ten pędzel sprawił, że nakładanie podkładu stało się dla mnie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Jest mięciutki, nie pije podkładu. Super daje rade na sucho jak i na mokro.Wizualnie jest zgrabny i zmieści się do każdej kosmetyczki. Cena również nie jest jakaś wygórowana jak na jego jakość (włosie nie wypada). Mimo wielokrotnego "prania" nadal jest w idealnym stanie. Polecam !

Totalny bubel

Kupiłam ten pędzel jakiś czas temu. Przez krótki okres czasu nakładałam nim płynny podkład jednak efekt średnio mi się podobał (podkład nie wtapiał się ładnie w skórę) więc przerzuciłam się więc na gąbeczkę. Ostatnio kupiłam sobie podkład mineralny więc pędzel z powrotem wrócił do obiegu. Efekt jaki dawał przy podkladzie mineralnym był ładny i naturalny. Podkład wtapiał się w skórę i utrzymywał się na niej dość długo, jednak pędzel bardzo szybki zaczął linieć. W ciągu jednego dnia potrafiło z niego wypaść nawet 12 włosków. Dodam że pędzel myje bardzo delikatnie i ostrożnie woda nie miała prawa dostać się do skuwki. Pędzel był i jest przechowywany poza łazienką w miejscu suchym. Wcześniej naprawdę rzadko go używałam dlatego nie wiem dlaczego mógłby się tak zniszczyć. Nie mam zarzutów co do nakładania podkładu mineralnego ale po co kupować pędzel który ma żonę zaraz rozlecieć.