Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Cudo

Pedzel można brać w ciemno, używam go już od dwóch tygodni i juz wiem, że nigdy nie wrócę do gąbeczek typu Beauty Blender.
Podkład nałożony tym pędzlem (w małej ilości), a następnie wklepany delikatnie, lecz dokładnie, palcami, o wiele dłużej ładnie prezentuje się bez żadnych poprawek, niż po nałożeniu samymi palcami i wklepaniu.
Pędzel jest wytrzymały, nie gubi włosia, odpowiednio wyważony, poziom trudności czyszczenia go zależy od pokładu. Revlon zmywa się zwykłym szamponem.
Polecam, można brać w ciemno, przy tym pędzlu H50 nie jest w ogóle potrzebny.

Długo ze sobą będziemy!

Pierwszy i jedyny pędzel do podkładu jaki na razie posiadam. Jako posiadaczka tłustej cery używam matujących i zastygających podkładów, które bałabym się dotykać gąbką (a zawsze kiedy używałam jej nawet do tych mniej sztywnych, to i tak żałowałam z wieeelu powodów), więc jestem zdecydowanie fanką pędzlów w makijażu. I zdecydowaną sceptyczką gąbek.

Mam go już parę lat i jest w bardzo dobrym stanie. Myję go zwykłym mydłem w płynie, czasem użyję jakiejś odżywki jak czuję się miłosierna. Domywa się z pokładu i trzyma się dobrze, nie widzę żadnych problemów np. z włosiem. A zdaję sobie sprawę, że to używanie takich podkładów jak np. Revlon Colorstay albo niemycie go przez ponad tydzień jeśli go nie potrzebuję mogłoby mu utrudniać życie... ;) Nawet teraz gdy przejeżdżam nim po swojej dłoni (a jest brudny z używania go 2 dni temu) jestem pod wrażeniem jak przyjemne to uczucie. Miły i miękki, ale gdy go wypiorę to oczywiście jest jeszcze lepszy. I co najważniejsze czysty. Z powodów mojego lenistwa ostatnio zrozumiałam, że nakładanie podkładu zupełnie czystym pędzlem robi wielką różnicę. xD

Pracuje mi się z nim bardzo dobrze odkąd wszystko ogarnęłam. Pomalowanie całej twarzy nie zajmuje dużo czasu nawet jeśli jest mały - teoretycznie rzecz biorąc mniejszy pędzel powinien zjeść mniej podkładu! Jest mały, więc można nim precyzyjnie dojechać np. w zakątki nosa czy okolic przy oczach (chociaż osobiście czasem mam problemy z wyglądem podkładu na nosie więc po prostu wklepuję palcem). Można go też bez problemu używać do np. pudru albo konturowania.

Cena jest przyzwoita, jakość naprawdę porządna, wygląd elegancki i minimalistyczny. Szkoda tylko, że dostępność stacjonarna nienajlepsza. Widziałam pędzle tej marki tylko w Drogeriach Polskich, ale po jakimś czasie nawet stamtąd zniknęły.

Świetne

Świetny pędzel. Delikatne miękkie włosie,które nie podrażnia, ergonomiczny kształt. Jako poznałam firmę Hakuro to stwierdziła, że innych pędzli używać już nie chcę. Są bardzo trwałe. Dzięki niemu podkład jest idealnie rozprowadzony na twarzy. Prosty a zarazem elegancki design pędzli.

Dobry pędzel, lepszego chyba się nie znajdzie

Pędzel jest bardzo solidnie wykonany. Swój mam już ze 2 lata i wygląda jak nowy. Włosie jest bardzo dobrze zbite, łatwo nakłada się nim produkty, nie mam także problemów z domywaniem go, nie traci kształtu a włosie nie wypada. Zupełnie nie mam się do czego przyczepić.

Jak za taką cenę na prawdę warto !

Moim zdaniem ta jakoś pędzla za taką cenę to jakaś pomyłka. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mam pędzle lepszej jakości ale wielokrotnie droższe. Posiadam ten pędzel 2 i pół roku i piorę go bardzo często a mimo to nic się z nim nie dzieje.

Plusy:
+ cały czas jest jak nowy
+włosie nie wypada
+nie zmienia kształtu
+niska cena
+efekt jaki da się nim uzyskać jest na prawdę naturalny

Jedyna wada to brak stacjonarnego zakupu.

Bardzo dobry pędzel do podkładu mineralnego

Nakładam nim sypki podkład mineralny i do tego celu sprawdza się bardzo fajnie.
Wcześniej używałam do aplikacji podkładu mineralnego pędzli o podobnej wielkości włosia, ale z krótszymi rączkami - nie były dla mnie tak wygodne jak ten.
Lubię to, że włosie jest zbite i niezbyt duże. Owszem, aby nałożyć podkład trzeba się trochę namachać, ale myślę że regularna wersja H50 byłaby dla mnie za mało precyzyjna.
Pędzel ma bardzo mięciutkie włosie, nic nie drapie. Wygląda na porządnie zrobiony, ale przyznaję że używam go dopiero od 2 tygodni.
Mogę polecić:)

Must Have

Pędzel idealny, testowałam go do podkładu mineralnego i płynnego, w obu przypadkach sprawował się świetnie. Nie zostawia smug; sprawia, że podkład ładnie wtapia się w skórę i wygląda bardzo naturalnie. Włosie pędzla jest mięciutkie i milutkie, trudno zrobić sobie nim krzywdę - moja wrażliwa skóra nie reaguje żadnym zaczerwienieniem. Solidna rączka, fajnie się pierze. Nie dostrzegłam ani jednej wady tego pędzla. Dla niektórych osób może być za mały, lecz moim zdaniem to najlepszy rozmiar - łatwo nim dotrzeć w trudne okolice typu skrzydełka nosa, powieki. Jakość adekwatna do ceny, a nawet lepsza.

Zdecydowanie tak!

Posiadam ten pędzel od 4 lat. Jest to mój pierwszy i na razie jedyny pędzel do podkładu. Dobre zbicie i miękkie wykończenie pozwalają na odpowiednie rozprowadzanie podkładu.

mój pierwszy

Nie mam porównania z innymi pędzlami do podkładów, ten jest moim pierwszym. Gąbek nie lubię. Odkąd go mam zastanawiam się dlaczego tyle lat nakładałam podkłady palcami. Mam ochotę przetestować inne firmy ale póki co to mój faworyt :) Nakładam nim tylko produkty płynne.

Zalety:
+mięciutkie, dobrze zbite włosie
+nie chłonie zbyt dużo produktu
+idealnie się myje (używam zwykłego mydła typu Biały Jeleń)
+nie gubi włosia
+ślicznie rozprowadza podkład

Wady:
lubię pędzle z krótkimi rączkami - ten jak dla mnie ma za długą. Jak się zdenerwuję to ją upiłuję :)

Moje MH

Używam go już od kilku lat, nie pamiętam dokładnie od ilu, ale myślę że 5 conajmniej. Używam, piorę, używam, piorę i tak w kółko. Pędzel wygląda cały czas idealnie, nie gubi włosków, nie odkleił mi się jeszcze, a już po tylu latach ma prawo. Lubię go używać i mimo że gąbkami też lubię nakładać podkład, to jednak coś w tym pędzlu jest że chętnie do niego wracam. Mam kilka różnych pędzli Hakuro i żaden mi się nie zniszczył. Dobre wykonanie, cena jest ok.

bardzo lubię

Dzięki temu jest precyzyjny i z łatwością dociera do każdego miejsca na twarzy( okolice oka czy skrzydełka nosa). Nie drapie twarzy, jest przyjemny w dotyku. Radzi sobie z kazdym, nawet bardzo ciężkim podkładem. Największą zaletą jest to, że rozprowadza produkt równomiernie bez pozostawiania smug i wchłaniana dużej ilości produktów.
Precyzyjny, dobry również przy buziach nieco drobniejszych.
Solidnie wykonany, po czasie nie odkształcił się, nie zaobserwowałam by zgubił jakies włoski. Po niektórych cięższych podkładach trudno jest mi go domyć, jednak po większych bojach jestem w stanie to zrobić. Warto zmoczyć pędzel przed aplikacja wtedy pochłania mniej podkładu.

Jedyny pędzel, który mam od 5-6 lat!

To jedyny pędzel, spośród wszystkich które mam w swojej kolekcji, z którego jestem w 100% zadowolona. Mam go od 5-6 lat i codziennie przed nałożeniem makijażu go myję. Myłam go specjalnymi środkami do mycia pędzli oraz szamponami. Nigdy nie wypadały z niego włosy, nadal jest mięciutki, górne włosie nie stępiło się (nie jest szorstki) włoski nie plączą się. W dodatku idealnie nakłada podkład, bo włosie nie wpija kosmetyku.
W ciągu tych lat jedynie się rozszerzył co ja uważam za plus, bo odkąd włoski rozeszły się delikatnie na boki - lepiej mi się nakłada makijaż.

Idealny pod względem długości i grubości trzonka.

Ciężko powiedzieć czy kupię go ponownie bo nic nie wskazuje, że w najbliższym czasie będę musiała wymienić go na nowy :)