Easy Livin', Easy Eye Pads (Wielorazowe płatki pod oczy z silikonu)

Easy Livin', Easy Eye Pads (Wielorazowe płatki pod oczy z silikonu)

Cena PLN 69.00

Przedstawiamy EASY EYE PADS - wielorazowe płatki z silikonu, które są idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek masek pod oko!

Dzięki EASY EYE PADS zadbasz o skórę pod oczami bez potrzeby kupowania kolejnej pary hydrożelowych masek, które każdorazowo generują masę niebiodegradowalnych odpadów- opakowania i płatki.

Nasze płatki działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy na okolice oka lepiej wnika oraz działa intensywniej.

Okluzja w kosmetyce to stworzenie na skórze powłoki przez zastosowanie odpowiedniego kosmetyku lub w tym wypadku dodatkowej warstwy, którą jest płatek pod oko. Dzięki niej składniki odżywcze łatwiej wchłaniają się w głąb skóry oraz zapobiegamy utracie wody z naskórka.

EASY EYE PADS możesz użyć w duecie z dowolnym kremem, serum czy maską do pielęgnacji delikatnej okolicy oczu. Płatki pomogą wygładzić, nawilżyć i odżywić skórę.

Świetnie działają na obrzęk pod oczami. Możesz używać ich codziennie lub jako zabieg przed wielkim wyjściem - efekt jest zawsze NATYCHMIASTOWY!

Wielorazowe płatki są również ekologicznym rozwiązaniem w pielęgnacji - nie generujemy dodatkowych odpadów, które zanieczyszczają środowisko.

EASY EYE PADS po każdym użyciu wystarczy umyć, osuszyć i włożyć do pudełka do przechowywania, w każdej chwili są gotowe do ponownego użycia!

inne
do oczu
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Same przyjemności!

Bardzo lubię używać płatków pod oczy, ale wiadomo - coraz więcej osób poszukuje wielorazowych zamienników różnych produktów, i ja również do takich osób należę. Jestem bardzo zadowolona z płatków Easy Livin'.
Są wykonane z bardzo wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu starczą na lata i łatwo o nie zadbać. Mycie płatków i ich osuszanie jest bardzo łatwe i szybkie. Przychodzą do nas w metalowym, niewielkim pudełku, co ułatwia ich higieniczne przechowywanie (pudełko też można od czasu do czasu łatwo i szybko umyć), a ponadto dzięki temu pudełku można higienicznie włożyć płatki np. do lodówki czy zamrażarki, jeśli chcemy uzyskać efekt chłodzący.
Płatki są cienkie, lekkie, idealnie przylegają do skóry. Nie spadają, nawet jeśli chodzimy w nich po domu i wykonujemy różnego rodzaju czynności. Nie obciążają skóry. Mają też odpowiedni kształt. Można ich użyć z dowolnym kremem czy serum, które nadaje się do używania pod oczy. Można też je włożyć do lodówki czy zamrażarki. W lodówce muszą pobyć pewien dłuższy czas, zanim będą odpowiednio schłodzone, zaś w zamrażarce wystarczy im dosłownie chwila. Niezależnie od metody chłodzenia, same w sobie dość krótko utrzymują chłód. Efekt, jaki uzyskamy na skórze, w dużej mierze zależy od zastosowanego przez nas produktu - nasz własny krem czy serum robi największą robotę, a płatki ją wzmacniają i dodają całemu zabiegowi przyjemności. Podobnie działają hydrożelowe płatki z drogerii, które nie są nasączone żadną esencją - są tylko i wyłącznie płatkiem, pod który np. można zaaplikować własny krem.
Bardzo polecam te płatki.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

i to jest to!

Ale mi się marzyły takie płatki pod oczy. Cena Dieux zwala z nóg, a nasze polskie Easy Livin' wyszło naprzeciw moim oczekiwaniom i stworzyło produkt idealny dla mnie.

Uwielbiam płatki pod oczy, kiedyś lądowały w moim koszyku podczas każdej wizyty w drogerii. Później, kiedy moja świadomość wzrosła, szkoda było mi wydawać tyle kasy na jednorazowy zabieg, który oprócz przyjemności zostawiał po sobie dużo odpadków.

Easy Eye Pads są wykonane z silikonu, dzięki czemu można używać je przez lata. Wystarczy tylko odpowiednio o nie dbać, co nie jest trudne.
Płatki przychodzą do nas w metalowym pudełku, w którym każdorazowo powinny ładować one po użyciu. Metal pomaga też utrzymywać niższą temperaturę płatków, co ma swoje plusy podczas trzymania ich pod oczami. Po każdym użyciu płatki należy umyć w delikatnym żelu do mycia twarzy, osuszyć i schować do pudełka. Warto trzymać je w lodówce.

Płatki można używać z każdym dowolnie wybranym serum lub kremem pod oczy, wszystko zależy od nas. Płatki zwiększają absorbcję składników aktywnych przez cienką skórę pod oczami, dzięki czemu serum/krem działa jeszcze skuteczniej.

Bardzo lubię używać ich i rano, i wieczorem. Łatwo się aplikują, mocno przylegają do skóry i nie zjeżdżają, co zdarza się przy używaniu zwykłych płatków np. hydrożelowych.

Cena w porównaniu do jakości nie ma żadnego znaczenia, bo płatki kupujemy raz i używamy całe życie. Myślę, że pole 'Czy kupisz ten produkt ponownie' jest tutaj niepotrzebne.