For Your Beauty, Maska żelowa na oczy

For Your Beauty, Maska żelowa na oczy

Pojemność 1 szt

Działa rozluźniająco i uspokajająco. Polecana w przypadku bólów głowy, znużenia oraz zmęczonych oczu. Wystarczy nałożyć na zamknięte powieki na ok. 10 min.

do twarzy
pojedyncze
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Na zmęczone oczy

Maskę zakupiłam w momencie kiedy zarywałam noce a rano budziłam się z zapuchniętymi oczami. Maskę trzymam z lodówce tak aby przed użyciem była schłodzona. W łatwy sposób można ją czyścić. Jest to niedrogi produkt, wielokrotnego użycia który w łatwy sposób może pomóc w zmniejszeniu opuchlizny wokół oczu.

Zalety
*dostępność
*cena
*szybki sposób na zmniejszenie opuchlizny

Maska żelowa na okolicę oczu.

Bardzo przydatny produkt wielekotrotnego użycia i przechowuje to zwykle parę godzin przed użyciem w lodówce aby się schłodziła. Bo wielu godzinach czytania książki lub pracy przed komputerem to cudowny produkt na moje oczy. Przyjemnie chłodzi na długo i wsiuzalnie również atrakcyjne wygląda. Najczęściej maski używałam dla relaksu.

Każdy powinien mieć taką maskę u siebie

Jestem posiadaczką wiecznie podkrążonych oczu więc poszukuję różnych rozwiązań aby z tym walczyć i tak samo często mam lekko opuchniętą skórę pod oczami.
Maska ta jest już kolejną tego typu w mojej kolekcji, niestety często je gubię więc co chwilę kupuję nową.
Mam taką ale różową.
Zawsze wkładam ją na noc do lodówki, nie zamrażalki i rano, po przebudzeniu zanim jeszcze nałoże soczewki kontaktowe to robię sobie taką 15minutową drzemkę i z tą maską i po tym czasie przechodzę do dalszej pielęgnacji. Oczywiście, nie zawsze jest na to czas ale staram się tak działać jak tylko mogę.
☛Dzięki temu schodzi mi opuchlizna i generalnie obrzęki.
☛Cienie są ciut mniej widoczne
☛Skóra widocznie wygląda na taką bardziej wypoczetą

Prosty sposób a w miare skuteczny, nie jest to droga impreza więc polecam każdemu :)

Czas na relaks, nie ma mnie ;)

Wcześniej nie potrzebowałam takich wynalazków, uważałam że są one zbędne i szkoda na nie kasy, lepiej kupić sobie inny drobiazg za ta cenę,jednak z czasem zaczęły robić mi się brzydkie opuchnięcia pod oczami, często dochodziło do pieczenia oczu, praca przy komputerze, różne rodzaje światła , nieprzespane noce. Wtedy sięgnęłam po to cudeńko i dziś nie wyobrażam sobie mojego dnia bez tej maski, zawsze trzymam ją w lodówce w komorze przeznaczonej na warzywa, rano po obudzeniu daje niesamowite uczucie chłodu oraz zmniejsza opuchliznę, również po powrocie z pracy potrafię "odciąć " się od świata zewnętrznego nałożyć ją na powieki i dać ukojenie moim oczom.

Na opuchniecia

Bardzo fajna maska dla osb, które borykaja się z opuchnięciami wokół oczu. Komprez trzymam zawsze w lodówce bo nigdy nie wiem kiedy wstane z opuchnietymi oczami. W ciezszych przypadkach wkladam do zamrazarki. W pierwszym momencie niestety ale jest nieprzyjemne uczucie chlodu, ale zaraz skóra sie przyzyczaja i nastepuje super ulga. Stosuje komprez równiez kiedy jestem bardzo niewyspana i oczy mnie pieką z tegopowodu. Rowniez przynosi fajną ulge i pomaga się obudzić. Do tego duzy plus za to, ze mozna maske załozyc, zapiac z tylu glowy i po prostu z nia wykonywac codzienne czynnosci nie tracac czasu na lezenie.

Maska żelowa

Ta maska zazwyczaj pomaga mi zniwelować opuchliznę tuż po przebudzeniu. Super chłodzi, co daje miłe uczucie w okolicach oczu (dodatkowo chłód ten długo się utrzymuje). Plus również za design i cenę.

Jestem za

Maskę kupiłam w Rossmannie, długo jej szukałam. Fajnie wygląda, ma mocny rzep, jednak nie dociera do niektórych miejsc twarzy. Ale jest łatwa w użyciu. Daje natychmiastowy efekt. Bardzo miło chłodzi okolice oczu. Mam prace gdzie muszę wytężać wzrok przy świetle jarzeniowym, dlatego używam jej po przyjściu do domu. Lubie ten efekt chłodu.

Jest ok.

Ok, i nic więcej. Maska w dobrej cenie, daję ulgę zmęczonym, opuchniętym oczom. Jest dość wygodna i można długo z niej korzystać. Nadaje się dla migrenowców. Chciałam kupić ją aby usuwała rano opuchliznę jednak tu się nie sprawdziła, nie wiem czy trafiłam na wadliwy produkt, ale u mnie nie pomaga tak dobrze jak na przykład łyżeczki.

Doskonała

Nigdy nie wierzyłam w działanie takich masek, ale postanowiłam spróbować

I z czystym sumieniem mogę powiedzieć że maska jest doskonała. Najczęściej po przebudzeniu moje oczy były zapuchnięte, ta maska doskonale sobie z tym radzi. Wkładam ja na kwadrans do lodówki a później nakładam na oczy - cudowne uczucie i "pobudzenie z rana".
Jest trwała, mam ją od jakiegoś czasu i dalej działa tak samo, nie niszczy się.

Ratunek dla pracocholika

Zawsze sądziłam, że torebki po rumianku lub zimny ogórek załatwią sprawę. Nie koniecznie, przestało być to komfortowe. Upolowałam tą maskę w promocyjnej cenie, więc wydałam 6 zł na coś, co będzie mi latami służyć.
Wkładam ją do lodówki w woreczku foliowym na kilka minut przed aplikacją (nie wchłania zapachów z lodówki). Kładę się z maseczką na około 5 - 10 minut i się relaksuję. Koi biedne, zmęczone oczy, pomaga się zrelaksować i zwolnić chodź na parę minut.

Na obrzęki jak znalazł

Jeśli masz problem z opuchniętymi powiekami, masz alergię to ten produkt jest dla Ciebie. Zimą raczej nie uzywam, ale wiosna czy lato to miesiące kiedy lubię ją stosować. Schładzam w lodówce i zakładam na jakies 20 minut. Żelka jest odpowiednio płynna, nie robią się w niej zadne grudki i sie nie niszczy. Rekomenduje przed włożeniem do lodówki włozyć ją do woreczka bo pochłonie kazdy zapach. Nie polecam tylko osobom z problemem zatok, mozna je przeziębić.

przydatny drobiazg

Mam problem z oczami - zespół suchego oka - zalecane ciepłe okłady i masowanie powiek. Leżenie z cieknącym ręcznikiem na głowie jest uciążliwe i zabiera czas a ta maseczka załatwia sprawę znakomicie. Wkładam do ciepłej wody, zapinam na rzep i jeszcze daję radę założyć na to okulary. Maseczka grzeje a ja w tym czasie zajmuje się innymi sprawami. Na razie używałam tylko na ciepło, na zimno też pewnie się sprawdzi doskonale. Wykonanie jest przyzwoite, jest w sam raz plastyczna, dobrze przylega do twarzy, zapięcie na rzep dobrze trzyma.

Zalety:

- dobrze się sprawdza jako termiczny kompres
- dobrze wyprofilowana, przylega do twarzy
- ma wycięcie na oczy, więc podczas kompresu można robić co się chce

Wady
- nie zauważyłam żadnej

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka