Stara Mydlarnia, Sweet Mango, Bath & Shower Gel (Naturalny żel do kąpieli i pod prysznic)

Cena PLN 25.99

Naturalny żel do kąpieli i pod prysznic z dodatkiem odżywczego ekstraktu z mango doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę w trakcie kąpieli. Bogactwo składników aktywnych zapewnia wszechstronne działanie na skórę. Ekstrakt z mango posiada właściwości antyoksydacyjne, nawilżające i regenerujące oraz stymuluje syntezę kolagenu. Recepturę uzupełniono o prowitaminę B5, która wygładza i nawilża skórę. Orzeźwiający zapach soczystych owoców mango pozostawia uczucie świeżości na długo.

zapachowa
w żelu
>250ml, 100 – 250ml
sucha, tłusta, normalna
żele pod prysznic
nawilżające

Super zapach

Żel pod prysznic zamknięty jest w plastikowej przezroczystej buteleczce o pojemności 250ml
Żel ma przyjemną konsystencje o kolorze żółtym. Obłędnie pachnie mango. Ulubiony żel pod prysznic.
Zapach utrzymuje się długo na skórze.
Zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego. w tym ekstrakt z mango , roślinna glicerynę i prowitaminę B5
Wydajny, gęsty, dobrze się pieni. Dokładnie oczyszcza i odżywia skórę.

Spodobał mi się

Właśnie kończę pierwszą butelkę i z pewnością kupię kolejną. Żel przypadł mi do gustu z kilku powodów. Po pierwsze jest to zapach świeżego mango, który intensywnie otula mnie podczas mycia. Czy zostaje na skórze przez dłuższy czas ciężko mi ocenić, ponieważ i tak zawsze później skórę smaruję balsamem. Natomiast z pewnością jest to jeden z przyjemniejszych zapachów specyfiku pod prysznic, z jakim miałam do czynienia do tej pory. Butelka wydaje się niewielka, większość produktów tego typu ma pojemność większą niż 250 ml, jednak jest dość gęsty i dobrze się pieni, dzięki temu jest też bardzo wydajny. Skóra jest świetnie oczyszczona i odświeżona ale bez nadmiernego ściągnięcia. Butelka ma też fajny, płaski korek dzięki czemu można ją odwrócić i na nim postawić, tak aby zużyć produkt do ostatniej kropelki. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych żeli pod prysznic.