Linda, Delikatne mydło w płynie (różne rodzaje)

Linda, Delikatne mydło w płynie (różne rodzaje)

Mydło Linda zostało stworzone tak, aby delikatnie pielęgnować skórę dłoni. Formuła wzbogacona o naturalny ekstrakt z pomarańczy oraz kompleks witamin zapewnia efekt miękkiej i gładkiej skóry. Linda Moisture Care Formula zapewnia odpowiednie nawilżenie i chroni przed przesuszaniem, a przy tym doskonale oczyszcza skórę i nie powoduje podrażnień.

Skóra
normalna
mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
>250ml

Mogłoby pachnieć ciut mocniej, poza tym nie mam się do czego przyczepić

Mydło dostępne jest w dwóch wariantach: pojemnik z pompką albo worek z zapasem. Wyjątkowo zakupiłam wariant z pompką, bo zazwyczaj przelewam mydło do własnego pojemnika. Pompka pod koniec opakowania zaczęła się trochę zacinać, ale nie powodowało to jakiegoś większego dyskomfortu.

Mydło pieni się dość mocno. Jak dla mnie stopień pienienia jest wystarczający.
Konsystencja jest moim zdaniem idealna, nie jest zbyt wodniste, ani zbyt płynne. Taki akuratny płynny żel.

Zapach mango jest wyczuwalny podczas mycia rąk, jednak mam wrażenie, że początkowo czułam ten zapach intensywniej, a wraz z upływem czasu używania tego mydła, zapach był coraz mniej wyczuwalny. Mój nos się przyzwyczaił i przestał rejestrować? Być może. Niemniej zapach mógłby być ciut bardziej intensywny.

Według deklaracji producenta mydło zapewnia odpowiednie nawilżenie i chroni moją skórę przed przesuszeniem. Oczywiście, takie deklaracje możemy włożyć między bajki. Woda zawsze wysusza. I nie ma takiej opcji żeby mydło zniwelowało właściwości wysuszające wody. Skóra dłoni po umyciu rąk jest przesuszona dokładnie tak samo, jak przy każdym innym mydle. I dokładnie tak samo wymaga aplikacji kremu do rąk. No ale nie oszukujmy się, cudów w tym zakresie nie oczekiwałam i takie deklaracje traktuję z dużym przymrużeniem oka.