Yope, Nawilżające mydło w płynie 'Wanilia i cynamon'

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Do mydła dodaliśmy naturalny ekstrakt ze strączków wanilii i cynamonowej kory. Pierwszy ma działanie przeciwzapalne i odmładzające. Drugi walczy z wolnymi rodnikami i zapobiega rozwojowi bakterii na skórze. Ich aromat pomaga się odprężyć, ale też delikatnie pobudza zmysły. Dużą dawkę gliceryny roślinnej, która nawilża, uelastycznia i wygładza skórę. W składzie są także witamina B5 i alantoina łagodzące podrażnienia i wspomagające regenerację naskórka. Mydło w płynie Wanilia cynamon nie zawiera parabenów, silikonów, barwników, SLES-u i SLS-u.

Bardzo fajne

Kupiłam to mydełko w mojej ulubionej Drogerii Pigment w postaci zapasu o pojemności 500 ml. Głównie pozytywne recenzje i naturalne składniki zachęciły mnie do zakupu. Do tego połączenie zapachowe wanilii i cynamonu brzmi świetnie, więc nie zastanawiałam się dłużej i wrzuciłam je do koszyka.

Moje dłonie są podatne na czynniki wysuszające skórę. Częste mycie naczyń, praca z dokumentacją, wielokrotna dezynfekcja rąk powoduje, że moje ręce po prostu są suche przez co odczuwam pewien dyskomfort. Od mydła oczekuję jedynie tego, aby dobrze myło ręce i nie wysuszało dodatkowo dłoni. Nie przypuszczałam, że dostanę to wszystko wraz z cudownym zapachem, który długo utrzymuje się na skórze.

To mydło sprawuje się świetnie, domywa dłonie, przepięknie pachnie, idealnie się pieni i jest niesamowicie wydajne, mimo iż pojemność jest standardowa. Cena regularna jest dość wysoka, ale warto polować na promocje. Nie wysusza dodatkowo dłoni i jest delikatne dla skóry.

Opakowanie mogłoby mieć większą pojemność. Zdecydowanie wolę kupować zapasy, bo mam wrażenie, że w ten sposób wyrabia się mniej plastiku, ale to pewnie złudzenie. Poza tym mam już swój ulubiony pojemnik na mydło i do niego zawsze wlewam kolejne porcje. Polecam je do przetestowania każdemu, kto ma problem z suchymi dłońmi, ponieważ to mydełko świetnie dba i pielęgnuje rączki. Sama ze względu na wspaniałą jakość kupię je ponownie, gdy znów zobaczę je na promocji.

Fajne mydło z naturalnymi składnikami

Mydło ma przeźroczystą konsystencję i ładny waniliowo korzenny zapach, który jest wyczuwalny na dłoniach. Jest wydajne- jedna mała pompka lekko się pieni, ładnie rozprowadza i wystarczy na dokładne umycie rąk. Mydło nie wysusza skóry dłoni. Bardzo ładne i estetyczne opakowanie. Minusem jest wysoka cena, ale często można kupić produkt w promocji. Lubię to mydło ale pomimo zalet nie jest moim ulubieńcem- preferuje mydła bardziej kremowe.

Ulubione

Uwielbiam to mydło. Bardzo dobrze myje ręce, nie przesusza ich, a na dodatek przepięknie pachnie.
Może i nie pieni sie zbyt mocno, ale dla mnie jest to zbędne.
Dodatkowym plusem jest naturalny skład.
Opakowanie produktu również cieszy oko.

Myje i pielęgnuje

Mydło mieści się w sporej buteleczce z pompką. Grafika na etykiecie wygląda ciekawie. Przyciąga wzrok. W ogóle opakowania kosmetyków Yope wyróżniają się na tle innych. Mydło pięknie pachnie. Ja głównie czuję w nim wanilię. Cynamon jest gdzieś na drugim planie i jest mi go trudniej wyczuć. Mimo wszystko zapach jest bardzo przyjemny i moim zdaniem nadaje się w sam raz na zimę. Mydło ma dobrą konsystencję. Myje dokładnie, ale nie wysusza. Nie powoduje nieprzyjemnego napięcia i podrażnienia. Jestem w trakcie używania już drugiego opakowania. To drugie kupiłam w komplecie z balsamem do rąk i ciała. Taki komplet świetnie dba o piękny wygląd moich dłoni.

świetne, delikatne mydło

Uwielbiam mydła Yope, to najdelikatniejsze i najpiękniej pachnące mydła, jakie znam.
Nie podrażniają skóry, są delikatne i przyjemnie się je stosuje nawet zimą.
Konstystencja jest gęsta, kosmetyk jest wydajny.
Opakowanie jest bardzo ładne, można także dostać mydło w formie re-fill.

Wariant wanilia-cynamon ma subtelny i naturalny zapach, idealny na zimę.

bardzo dobre mydło z dobrym składem

Przede wszystkim mydło od marki YOPE charakteryzuje się świetnym składem produktu - skład naturalny. Mydło znajduje się w opakowaniu z pompką, ale można dokupić uzupełniacze po skończeniu. Podczas stosowania produktu pompka nie zacina się.

Mydło jest konsystencji żelowej ale nie mocno gęstej. Świetnie myje dłonie. Produkt charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Co najważniejsze - mydło nie wysusza dłoni nawet przy częstym używaniu ! Produkt jest bardzo wydajny.

Uwaga: Uzależnia!

Miłość od pierwszego użycia. Mydełko cudownie pachnie i pozostawia delikatny, jesienny zapach na rękach. Kupiłam jedno opakowanie i po pierwszym użyciu, zamówiłam kolejne 4... Nie wysusza rąk, dobrze się rozprowadza i spłukuje. Mam tylko jedną uwagę do tego produktu - UZALEŻNIA na maxa :)

Bardzo fajne mydło

Mydło bardzo fajnie oczyszcza skórę rąk, nie wysusza i nie podrażnia, ma piękny zapach i jest bardzo delikatne. Konsystencja jest nieco rzadsza od większości mydeł w płynie natomiast nie na tyle żeby było to wadą (nie jest wodniste). Jest to fajna alternatywa dla standardowych mydeł z SLSem którą bardzo polubiłam, myślę że jeszcze do niego wrócę.

Piątka dla całej marki

Myślę, że nikomu zainteresowanemu tematem polskich kosmetyków nie trzeba przedstawiać marki Yope. Ich mydła do rąk są nieporównywalnie lepsze od innych, a kto się jeszcze o tym nie przekonał powinien szybko to zmienić.

Mydło jest bardzo gęste, a przez to wydajniejsze i wystarcza mi na dłużej niż produkty innych marek. Nie wysusza, ani nie podrażnia. Ma przepiękny zapach, który chwilkę po umyciu dłoni utrzymuje się na skórze. Z pewnością sprawdzę też inne wersje zapachowe.

Ogromny plus dla całej marki za prawdziwie ekologiczną politykę. Poza doskonałymi składami zwracają też uwagę na produkowane przez konsumentów odpady - jeśli chodzi o mydła mamy możliwość dokupienia refilli lub uzupełnienia butelek w specjalnie stworzonych automatach.

Znakomite

Wypróbowałam już kilka produktów z gamy mydeł Yope.

Ten zapach wydał się idealnie pasujący do zimowego klimatu, dlatego go zakupiłam. Tak jak cała reszta mydeł Yope - rewelacja. Zapach przyjemny, choć Werbena jednak bardziej mi się podoba ;)

Fakt, że nie posiada w składzie SLS, konserwantów, nie jest testowane na zwierzętach - bardzo duży plus! Kolejna polska marka udowadniająca, że można robić świetne kosmetyki - z pomysłem, dobrym składem, fajnym opakowaniem.

Dobrze myje, pięknie pachnie apetyczną wanilią i jest łagodne dla alergików.

To moje pierwsze mydło w płynie od Yope - słyszałam o tej marce dużo dobrego, ale jakoś dotąd nie było nam razem po drodze, aż do momentu, w którym poczyniłam zakupy online i kupiłam kilka ich produktów, w tym recenzowane mydełko. Liczyłam na skuteczne, delikatne mydło o pięknym zapachu i dokładnie to otrzymałam, wiem również, że chętnie zapoznam się z resztą oferty Yope, bo naprawdę są to świetne kosmetyki, warte każdych pieniędzy :).

Odnośnie recenzowanego mydła - wybrałam wariant typu refill, a więc wkład do uzupełniania - mam ceramiczny pojemnik na mydło, więc zwykle wybieram wkłady, jest to wygodniejsze i praktyczne. Samo opakowanie jest w porządku - estetyczna szata graficzna (ten królik jest uroczy ;)) i wygodna zakrętka (ułatwia przelanie mydła, ponadto nie trzeba rozcinać opakowania i potem głowić się, jak to przechowywać). Mydło jest żelowe i średnio gęste, wystarczy naprawdę niewiele, by dokładnie umyć ręce i choć nie pieni się zbyt mocno, to jednak oczyszcza świetnie! Również skład zasługuje na pochwałę, brak tutaj agresywnych środków myjących, jest za to gliceryna, allantoina, są ekstrakty z wanilii i cynamonu - moja alergiczna i atopowa skóra naprawdę polubiła się z tym mydłem i nie zareagowała histerycznie, jak to zwykle bywa.
Mydełko przepięknie pachnie i przyznam, że to właśnie zapach skłonił mnie do zakupu, kocham słodkie aromaty, a wanilia i cynamon w wydaniu Yope są grzechu warte - absolutnie nie zgodzę się, że jest to zapach duszący czy mdły, no ludzie, to cudowna, delikatna, waniliowa chmurka z korzennym akcentem! Nie jest to w żadnym razie aromat intensywny czy mdlący, w życiu :).

Co do działania, to tu również nie mam żadnych zarzutów - działanie oczyszczające jest, mydło znakomicie radzi sobie z zapachami kuchennymi, z resztkami kosmetyków (nawet Double Weara usunie!) czy ogólnie z zanieczyszczeniami. Jest przy tym łagodne i nie wysusza skóry ani nie podrażnia jej. Jest dość wydajne, choć mydło generalnie kończy się dosyć szybko, to jednak tu 500 ml starczyło na miesiąc przy dwóch osobach, co uważam za niezły wynik. Cena jest w mojej opinii jak najbardziej na miejscu, zwłaszcza biorąc pod uwagę delikatny, naturalny skład i działanie -bo wierzcie mi, są mydła i mydła ;).

Cóż więcej mogę powiedzieć - jestem naprawdę zadowolona. Zapach tego mydełka jest obłędny i piękny, a samo mydło jest łagodne dla skóry i jednocześnie znakomicie ją oczyszcza, bez żadnych podrażnień. Z pewnością kupię je ponownie, bo cenię sobie naturalne kosmetyki, które działają, jak należy, dbają o moją wrażliwą skórę i przy tym rozpieszczają powonienie. Serdecznie polecam! <3

uwielbiam ten zapach

Uwielbiam wszystkie mydła od Yope. Nie wysuszają moich wrażliwych dłoni i mają najcudowniejszy zapach. Szkoda, że jak na produkty naturalne, nie mają żadnej alternatywy opakowania no waste