Nivea, Volume Forming Spray (Modelujący spray dodający objętości)

Nivea, Volume Forming Spray (Modelujący spray dodający objętości)

To ty decydujesz kiedy Twoja fryzura jest gotowa! Odkryj Modelujący Spray Dodający Objętości Nivea®. Innowacyjna formuła 0% alkoholu* z lekkim suchym olejkiem i Eucerit ®: 2x wydłuża czas schnięcia w porównaniu do standardowych lakierów z alkoholem ułatwiając kreowanie fryzury. Dba o zdrowie włosów nie wysuszając ich.

*bez alkoholu etylowego

Rewelacyjny spray do włosów dodający objętości!

Mam długie, cienkie i przez to pozbawione objętości włosy. Modelujący spray Nivea, nie dość, że pięknie pachnie to delikatnie, ale skutecznie modeluje włosy, nie sklejając ich. To właśnie wyróżnia ten produkt na tle innych sprayów. Niby przypomina i działa jak lakier, ale w ogóle ich nie skleja. Ma wyjatkową formułę, dzięki czemu wydłuża czas schnięcia w porównaniu do innych lakierów z alkoholem ułatwiając kreowanie fryzury. Nie wysusza włosów oraz ułatwia modelowanie fryzury. Zwiększa objętość włosów i zapewnia mocne utrwalenie. Produkt zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Stosowałam go przed nałożeniem pianki z tej serii, a efekty uniesienia włosów były widoczne. Włosy są po nim gładkie, miękkie i oczywiście uniesione, pełne objętości. Produkt nie przetluszcza i nie obciąża włosów. Naprawdę polecam.

Dziadostwo

To ani żaden spray dodający objętości, ani lakier. To zwykłe dziadostwo które nie robi nic poza dawaniem świeżym włosom efektu tłustych włosów. Kupiłam w Rossmannie za 15 zł, nie warte to swojej ceny.

Nie wiedziałam jak go używać początkowo

Bardzo dobry produkt którego ja akurat używam jako zamiennika lakieru...bo jak na kondycję moich włosów aż tak nie skleja mi włosów a daje się ułożyć fryzurę...będzie to dobry produkt dla osób które potrzebują mocnego utrwalenia

Super - ratunek dla cienkich, pozbawionych objętości włosów!

To jeden z najlepszych produktów do stylizacji o działaniu zwiększającym objętość, jaki miałam okazję do tej pory używać. W zasadzie od zawsze moje włosy są długie, cienkie i brakuje im objętości. Opis produktu wydał się na tyle obiecujący, że rozpoczęłam używanie sprayu z przeświadczeniem, że produkt mnie nie zawiedzie. I nie zawiódł. Działanie jest wyraźnie widoczne - włosy zdecydowanie zyskują na objętości, wyglądają jakby było ich więcej. Co ważne, produkt nie powoduje sklejania się pasm włosów (nie ma "skorupy") i bez problemu można je rozczesać. Ponadto sam zapach produktu - klasyka Nivea. Podsumowując działanie produktu mnie zadowala, mogę polecić go każdej osobie o cienkich, pozbawionych objętości włosów.

Nie wiem...

Nie wiem co myśleć o tym produkcie, z jednej strony nie robi krzywdy z drugiej nie ma dla mnie wow. Mam długie włosy i trudne do zmuszenia do czegoś. Możliwe, że ja oczekiwałam za dużo. Nie jest to zły produkt ale chyba nie dla mnie :( za to primer polecam ????

Coś w stylu lakieru do włosów

Jestem posiadaczką włosów cienkich i skłonnych do szybkiego przeciążenia oraz przetłuszczania.
Zapach jak w pozostałych produktach z tej serii bardzo mi odpowiada. Z tym kosmetykiem chyba podjęłam najwięcej prób i miałam wobec niego największe oczekiwania.
Pomyślałam "kurcze, może to będzie coś co zastąpi tapirowanie i lakierowanie włosów". Tu się jednak pomyliłam. Już przy pierwszym użyciu miałam wrażenie, że używam zwykłego lakieru do włosów tyle że o lepszym zapachu. Po dokładniejszym przyjrzeniu zauważyłam że jednak to co się rozpyla jest bardziej mokre niz zwykły lakier.  Niestety po krótkiej chwili skleja włosy bardzo podobnie i umyte nawet chwilę wcześniej stają się dziwnie sztuczne w dotyku. Z jednej strony wiadomo - włosy gładkie i miękkie będą leżeć i jakoś trzeba je podnieść czyli usztywnić ale... Coś mi jednak w tym nie pasuje. Bo one jakoś tej objętości i uniesienia nie dostają. Może jakieś 0.5cm się uniosą ale nie na długo i to nie jest to czego się spodziewałam.    oprócz lekkiego usztywnienia i zdecydowanego

pozytywne zaskczenie

Jestem posiadaczką kręconych włosów, które nie lubią się z wieloma produktami do stylizacji. Ten jednak stanął na wysokości zadania i wykazał dokładnie takie działanie, jakie obiecuje producent, a więc dodał fryzurze wspaniałej objętości. Do tego pięknie podbija skręt i utrwala fryzurę na wiele godzin, chętnie sięgnę po niego ponownie!

Średni

Spray sprawdził się u mnie najmniej gdyż bardzo skleja moja włosy i moim zdaniem nie widać na nich żadnych efektów. Lecz z czasem testowania produktu pomału zaczynam się do niego przekonywać. Używam go bardzo rzadko, ale po nałożeniu naprawdę małej ilości i dokładnej stylizacji efekt jest zaakceptowania. :)

Coś tu nie do końca zagrało

Ten spray to najsłabsze ogniwo z całej serii Volume. Skleja włosy i wyglądają nieestetycznie. Dodatkowo obciąża moje przetłuszczające włosy. Nie polubiliśmy się.
Ma fajne opakowanie i miły zapach. Poza tym nie zachwycił mnie niestety.

Nie wiem jak go ocenić

Jeśli chodzi o dodawanie objętości to faktycznie można było nim uzyskać fajny efekt. Niestety nie do końca rozpracowałam jak go używać, żeby zawsze dobrze wyglądał. Często produktu było po prostu za dużo w jednym miejscu, włosy niestety były po nim szorstkie i sztywne, wydawały się nie być takie świeże jak po prostu po wysuszeniu ich. Myślę, że produkt nie jest całkiem zły, ale trzeba go wyczuć.

Lekka formuła

Spray nie tylko dodaje objętości, ale także idealnie modeluje włosy, pozwalając zachować trwałość fryzury na dłużej, co jest przydatne szczególnie przy niesprzyjającej pogodzie. Nie pozostawia na głowie skorupy ani nie skleja włosów. Dobrze utrwala. Opakowanie wygodne a zapach bardzo przyjemny.

Używa produktu od: próbka

Volume Forming Spray

Na początku wydawało mi się że ten produkt jest podobny do suchego szamponu, którego również używałam przed stylizacją włosów. Faktycznie dodaje objętości u nasady i ten efekt utrzymuje się na dość długo.