KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 100% osób
  • 27 listopada 2013 o 21:21
    Ratunek w słoiczku
    Używa od:nie określono
    Ratunek dla moich ust. Nie jest tani ale jest to jedyny kosmetyk, który kupię bez względu na cenę. Bez niego moje usta są nawilżone i nie pieką ani nie pękają. Długo utrzymuje się na ustach i jest bardzo wydajny. Z czystym sumieniem poleciłabym go każdemu. Nawet najdroższe balsamy do ust ani pomadki nie dorównują temu cudeńku. Nawet maść z witaminą A nie dorasta mu do pięt. Nie spotkałam jeszcze czegoś podobnego i zapewne nie znajdę. To mój KWC. Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 października 2013 o 19:15
    Rewelacja!
    Używa od:nie określono
    Produkt zalecany jest do skóry spierzchniętej, popękanej, bolącej stóp, dłoni, łokci czy kolan. Muszę powiedzieć, że działa jak żaden inny! Jest cudowny. Pięknie wygładza skórę, naprawia ją. Jest o konsystencji wazelinki, więc do używania bardziej nocnego aniżeli dziennego, ale to dobrze. To właśnie wtedy nasza skóra najbardziej potrzebuje regeneracji! Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie
    _inka
    5 / 5
    14 maja 2012 o 20:22
    taaak!!!!!!
    Używa od:nie określono
    UWIELBIAM! Idealny na przesuszenia Używałam go jako balsamu do ust, można stosować na kolana, łokcie, nawet na ekstremalnie uszkodzone. Opakowanie starcza na bardzo długo.... Minus za opakowanie bo okropny jest ten słoiczek i nakładanie szpatułką. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte
    lolik2
    5 / 5
    12 listopada 2010 o 7:58
    ŚWIETNY!
    Używa od:rok lub dłużej
    Świetny balsam, a właściwie ni to balsam, ni to maść, do skóry szorstkiej, popękanej, z ranami itd. Ma konsystencję baaaardzo gęstą, dołączona jest do niego szpatułka do nakładania (oczywiście paluchem też daje radę :) Kupiłam go, ponieważ poszukiwałam kremu na moje dłonie, które były własnie bardzo popękane (zwłaszcza na kostkach), czasami az ranki mi się robiły. Poza tym ręce mam pora zimową zawsze czerwone. Nie działały żadne kremy sklepowe, nawet te do super suchej skóry. O tym kremie przeczytałam w internecie i to był strzał w dziesiątkę! Po JEDNYM nałożeniu na noc, rano ręce były nie do poznania - zniknęły zaczerwienienia, popękana skóra się zagoiła. Jestem pod wielkiem wrażeniem! Teraz wystarczy, że nałożę balsam na noc, a w dzień normalny krem do rąk i jest miodzio :)

Produkty podobne