EcoTools, Bamboo Blush Brush 1201 (Pędzel do różu)

EcoTools, Bamboo Blush Brush 1201 (Pędzel do różu)

Pojemność 1 szt

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

przyjemny

Miękki pędzel nadający się do produktów w kamieniu oraz sypkich. Bardzo dobrze nabiera w moim przypadku puder. Jest miękki i przyjemny w dotyku. Sprawnie rozprowadza się nim puder na twarzy. Mam go baardzo długo i wcale się nie niszczy mimo dosyć częstego prania włosia. Skuwka dobrze trzyma, włosie nie odkształca się.

Ulubiony pędzel do wielu zadań

Mam ten pędzel od ponad 5 lat i ciągle bardzo go lubię. Świetnie sprawdza się do różu, ale również do konturowania bronzerem oraz do docieplania nim twarzy. Bardzo dobrze maluje się nim policzki, dzięki fajnie przyciętemu włosiu. Dodatkowo włoski z niego nie wypadają, a myję go bardzo często. Dla mnie świetny produkt.

Kochaniutki

Pędzel jest bardzo milusi, w użytkowaniu sprawdza się idealnie, bardzo wygodny, super rozprowadza róż i rozświetlacz. Bardzo dobrze wykonany i trwały pędzel i cena też nie wygórowana polecam

Bardzo fajny pędzel

Bardzo lubię pędzle od Ecotools, były to jedne z moich pierwszych nabytków tego rodzaju i wysoko postawiły poprzeczkę następcom :)
Jakość syntetycznego włosia jest naprawdę świetna.
Łatwo i przyjemnie wykonuje się makijaż tym pędzlem, używałam do nakładania pudru, różu/ bronzera czy podkładu mineralnego.
Dobre współpracuje z kosmetykami sypkimi, nie tworzy smug czy plam, a jeśli już powstaną przypadkiem, da się je ładnie rozblendować.
Co mnie najbardziej zadziwia, pędzel służy mi już ponad 5 lat i włosie ani trochę na tym nie ucierpiało. Puścił jedynie klej łączący trzonek z nasadką pędzla.
Miałam inne pędzle z podobnej półki cenowej, które wytrzymały duuuużo krócej. Tego używam do dziś. Najstarszy w kolekcji :)

mój ulubiony do pudru

To mój ulubiony pędzel do pudru. Używam go już trzeci rok i absolutnie nic się z nim nie dzieje choć piorę go naprawdę bardzo często. Włosie jest mięciutkie, puszyste, skuwka trzyma bardzo dobrze. Nie widziałam żeby poleciał z niego choć jeden włos, wciąż wygląda jak nowy.
Bardzo ładnie i równomiernie rozprowadza puder, nie tworzy plam., nie drapie twarzy. W tej cenie jest idealny i nie planuję zamieniać go na nic innego. Polecam.

Bardzo fajny

Używam tego pędzla od kilkuat i jest moim ulubionym do różu lub bronzera.
Przez te lata jego stan się nie zmienił a używam go codziennie i myję regularnie. Włoski nie wypdają, sądelikatne dla skóry twarzy i idealnie rozporwadzją produkt.
Ma bardzo ładny wygląd i był niedrogi.
Zdecydowanie polecam.

Uniwersalny

Bardzo dobry pędzel. Mój codzienny makijaż ogranicza się do podkładu +lekkiego różu i do tego służy mi już drugi rok. Od wielkiego dzwonu nadaje się do bronzera czy pudru prasowanego. Nie wypadają z niego włoski, bardzo łatwo się go czyści i jest miękki. Przy nakładaniu różu nie ściera mi podkładu co jest ogromnym plusem. Ma idealną wielkość-nie jest ani za wąski ani za szeroki.

Niska cena na długie lata

Uwielbiam ten pędzel .
Jest to mój pierwszy pędzel do makijażu .
Kupiłam go w 2013 i do tej pory mi bardzo dobrze służy .
Włosie jest nadal takie same jak na początku , nie zmieniło się przy częstym myciu oraz nie wypada .
Jeżeli ktoś szuka idealnego pędzla to gorąco polecam ten .

Udany prezent

Dostałam kilka pedzelkow na urodziny. Od dawna polowalam na jakieś porządne pedzelki jednak nie trafilam na takie.

Za to pędzelki eco tools sa znakomite! Delikatne,mięciutkie nie wypada z nich włosie. Super się je trzyma w ręce, nabieraja odpowiednią ilość produktu

Nie koniecznie do różu

Pędzle tej firmy są w przystępnych cenach i w przyzwoitej jakości wykonania.
Ten pędzel nie odbiega od ich standardów.
Nie koniecznie stosuję go do różu, wolę inne pędzle z mojej kolekcji nr Hakuro H24, ale ten pędzel świetnie mi się sprawuje jako pędzel do pudru (mam małą twarz) i do bronzera do ocieplania twarzy.
Ma bardzo przyjemne, miękkie włosie które nie wypada, a trzonek trzyma się na miejscu mimo częstego mycia.
Gorąco polecam

Miłość od pierwszego użycia.

Otrzymałam go w prezencie od koleżanki, która wiedziała, że chce pędzle i że nie mam o nich żadnego pojęcia.
Bardzo fajnie się go użytkuje,
bardzo poręczny,
idealna szerokość dla moich kości policzkowych
kosmetyk nie zostaje na pędzlu jak to ma miejsce w przypadku tańszych pędzli,
mam od 2-ch lat,
włoski nie wypadają, nie kłują
dobrze się go czyści,

Używam go do bronzera

Mam już ponad 4 lata, myty był już setki razy. Włosie jest nadal mięciutkie, gęste, nie odkształciło się, idealnie rozciera bronzer. Jest to pędzel wielozadaniowy. Sprawdzi się do pudru, różu, bronzera czy rozświetlacza. Łatwo się myję, bardzo szybko schnie.
Uwielbiam.

Mam go już kilka lat i jego stan jest idealny, podejrzewam, ze zostanie ze mną na jeszcze bardzo długo.