Loton, Provit, Maska odbudowująca z ceramidami

Loton, Provit, Maska odbudowująca z ceramidami

Maska, dzięki zawartości ceramidów poprawia spoistość komórek włosowych, zwiększa odporność na promieniowanie UV oraz poprawia wygląd włosów czyniąc je gładszymi. Maska chroni każdy rodzaj włosów przed niekorzystnym działaniem środowiska, jak również stymuluje właściwe nawilżenie włosów i naskórka, zapobiegając w ten sposób ich przedwczesnemu starzeniu się.

Zawiodłam się na niej

Szczerze mówiąc przed kupnem tej maski nie czytałam żadnych opinii na jej temat. Kupnem zachęciła mnie cena no i jej "obietnice", które zachęcały do kupna. Od pewnego czasu szukałam maski. Uczę się na fryzjerkę i na praktykach miałam do czynienia z różnego typu maskami i jakoś mogę porównać. Efektu po użyciu jakiego szałowego nie było, włosy tylko minimalnie były w lepszym stanie, ale po 2-3 użyciu już wcale nie było widać różnicy. Zostawał sam zapach na włosach, ale to za mało, by spełniać rolę maski, tym bardziej po tym co producent nam obiecywał. Zawiodłam się zawartością, bo maska strasznie leista, no i wydawało się że będzie jej znacznie więcej , niestety dno słoiczka pojawiło się bardzo szybko. Maska mało wydajna, starcza przy moim stosowaniu mniej więcej na ok 5-6 myć...
Plusy:
+ cena
+zapach
+włosy się dobrze po niej rozczesują
Minusy:
-wydajność
-nie spełnia swojej roli
-słoiczek niepotrzebnie sprawia wrażenie większego niż jest na prawdę, bo dla mnie to zwykłe oszustwo!

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

Nic specjalnego

Kupiłam ten produkt dzięki dobrym recenzjom na Wizażu. Jednak u mnie ta maska kompletnie się nie sprawdziła.

Po pierwsze: wydajność. Mam długie włosy i lubię też nałożyć sobie porządną ilość maski. Te opakowanie starczyło mi dosłownie na 4, 5 użyć.
Po drugie: nie robi nic specjalnego z włosami. Zupełnie nie poprawiła ich stanu, ale też nie zrobiła im krzywdy. Czasami miałam wrażenie lekkiego przesuszenia. Na co mi produkt, który nie ma żadnych właściwości?

Z rzeczy mniej ważnych to nie podobało mi się opakowanie, jest tak dziwnie zaprojektowane, że wydaje się, że maski jest więcej. Poza tym maska ma nieciekawy zapach.

U mnie ten produkt kompletnie się nie sprawdził. Dwie gwiazdki daję za to, że przynajmniej nie straciłam na nim majątku. Osobiście nie polecam.

Masakra

Kompletnie mnie rozczarowała ta maska. Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii, a także moje włosy potrzebowały jakiegoś nawilżenia i regeneracji po ciągłym farbowaniu.
Maska pachnie dość intensywnie, ale przyjemnie. Ma konsystencję leistą przez co nawet nie wydajną , ale w przypadku tak okropnego produktu to plus!
Opakowanie wygląda jakby maska miała z 200ml. W rzeczywistości jest jej "trochę" mniej.
Kompletnie nic nie robi z włosami, a nawet gorzej. powoduje wysuszenie i puch na włosach!!!! Lepsze włosy mam już po umyciu samym szamponem! Zadnej odbudowy, nawilżenia, o przeciwdziałaniu starzeniu się włosów nawet nie będę wspominać bo to tylko chwyt marketingowy.
Polecam nie wydawać pieniędzy.

raczej nie dla mnie

Włosy wyglądają po niej całkiem ładnie- miękkie, wygładzone, ale...

-nie regeneruje, efekt jest jednorazowy
-mam wrazenie jakby była sztuczna, taka napakowana chemią i stąd ten brak regeneracji tylko chwilowy zachwyt...
-naprawdę czułam się jakbym czymś pokryła włosy, ja lubię gdy są lekkie i czyste

Szukałam czegoś co wzmocni moje włosy, bedzie dla nich "zdrowe", więc przestawiłam się na kosmetyki organiczne, ale jeśli ktoś lubi tego typu kosmetyki to ok.

sciema

po pierwsze primo - oszustwo wizualne... dol opakowania wyciety tak zeby wygladalo na wiecej ale jest mniej;/
starcza na jakies 3-4 aplikacje...niewydajny
- nie ma mowy o zadnym nawilzeniu, o regeneracji nie wspomne
- nadaje ladny wyglad do nastepnego mycia.. nic poza tym

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1cale

zero odbudowy - tylko ułatwia rozczesywanie!

Kupiłam po przeczytaniu recenzji na wizażu! I najpierw myślałam że się sprawdzi no ale po jakimś czasie wiedziałam już że coś Mi nie pasuje w niej! Mam jasne, cienkie, średniej długości włosy , które potrzebują nawilżenia i regeneracji! Owszem po użyciu tej maski włosy lepiej się rozczesuje ale nie zauważyłam żeby regenerowała czy odżywiała włosy! Dosłownie takie nic!

Zresztą pierwszy raz w życiu tak Mi włosy zaczęły wypadać! :/ Zmieniłam tylko maskę! i używam jej już ok 2 miesięcy! właśnie Mi się skończyła i mam w zapasie kupioną jeszcze jedną! ale raczej jej już nie otworzę i zakupie inną bo wszystko wskazuje na to że to wina tej maski! Włosy zaczęły Mi tak wypadać gdy używałam jej ok miesiąca ... myślałam że to minie, ale niestety spotęgowało się :( Nigdy nie miałam problemu z wypadającymi włosami a tu niestety zaczęłam mieć- przecież musi być tego jakiś powód - wszystko prócz maski do włosów pozostało bez zmian i mam wrażenie że to przez te odżywkę !

Plusy:
+ włosy się dobrze rozczesuje po niej
+ dostępność
+ wydajność
+ konsystencja

+/- cena... opakowanie ma 125ml - to nie jest dużo, a za te jakość odżywka nie jest warta nawet 5 zł
+/- zapach... taki sobie... szału nie robi!

Minusy:
- działanie... zero odżywienia czy regeneracji włosów
- włosy po miesięcznym stosowaniu zaczęły Mi wypadać :/ ... pierwszy raz Mnie to spotkało w życiu!
- opakowanie... plastikowe - oszukane, chodzi Mi o to że wydaje się że maska ma jakieś 250ml-500ml a tu tylko 125ml gdyż tak jest skrojone opakowanie!
- pojemność... dostępne tylko 125ml
- nie spełnia obietnic producenta!

Nie polecam! Nie dosyć że nie pomaga to jeszcze szkodzi! :/

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Średniak do którego się nie wraca

Maskę kupiłam pod wpływem recenzji KWC, niestety nie spełniła moich oczekiwań, dziełaniem przypominała mi lekką odżywkę ułatwiającą rozczesywanie. Nie zauważyłam odbudowy ani poprawy kondycji włosów. Po prostu - zużyłam i więcej do niej nie wrócę ani nie polece nikomu.

Używam tego produktu od: używałam ok 1roku temu

DLA MNIE TO PRODUKT DOSKONAŁY !!!

Wspaniały produkt !

Moje włosy są po niej mięciutkie, nie obciążone i bardzo łatwo je rozczesać !

Dodatkowe plusy to zapach no i jest taniutka a jak pięknie działa ! :)

Nie ma mowy o elektryzujących się włosach, nie ma "siana " na głowie tylko piękny połysk :)
Włosy są nawilżone a końcówki zregenerowane :)

Cudo, polecam :)

dobra

Plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze się rozprowadza
+ włosy po jej użyciu są miłe w dotyku i wyglądają na zdrowsze
+ włosy błyszczą się
+ dobrze regeneruje (przynajmniej wyglądają na zregenerowane)
+ ładne opakowanie
+ nie obciąża włosów
+ włosy nie przetłuszczają się tak szybko
+ cena
Minusy:
- zbyt małe opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

SUPER EKSTRA :) Mój KWC :)

Maskę zauważyłam kiedyś przypadkiem na wizażu - zdziwiłam się, że mimo, iż ma kilka komentarzy, są to same 5 :)
Naszukałam się jej po sklepach, nawet pisałam do producenta o możliwości zakupu online - na szczęście przyszło mi do głowy, żeby zajrzeć do Natury i tam ją znalazłam :D

PLUSY
- śliczny, cudowny zapach, dający uczucie świeżości - bardzo długo trzyma się na włosach, co dla mnie jest plusem,
- konsystencja w sam raz - nie spływa z włosów i łatwo się ją rozprowadza,
- wydajna,
- włosy po jej użyciu są NAPRAWDĘ zregenerowane - sypkie, gładkie, lśniące... moja napuszona, przesuszona prostownicą i suszarką czupryna dawno nie miała się lepiej,
- cena w porównaniu do efektów - ok.

Jak dla mnie malutki minus - za opakowanie... trochę za małe jak dla mnie i ciągle muszę biegać po nowe - takie 500 ml byłoby w sam raz :)

Dokończę ten wariant i będę testowała maskę z jedwabiem, bo na pewno warto :)

Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2 opakowania

niezastąpiona, ukochana

Przyznam się bez bicia, że na początku nie bylam jakoś bardzo entuzjastycznie nastawiona do tej maski. Pomyślalam ot, zwykla jednak za 7 zl czemu by nie spróbować?

Moje wlosy pozostawiają wiele do życzenia. Wiecznie napuszone, szorstkie, przesuszone, sianowate a dodatkowo przetluszczające się u nasady. Do tego po kilku(nastu) zabiegach rozjaśniających, dekoloryzujących (schodzilam z czerni do średniego blondu), po kilkunastu farbowaniach. Ponadto suszarka codziennie idzie w ruch, zdarza mi się użyć prostownicy. Jak latwo się domyślić bardzo dużo wydaję na produkty do wlosów, bo co jak co, ale chcialabym je choć troszkę zregenerować.

Efekty zauważalne są już po pierwszym użyciu. Zdecydowanie ta maska powalila mnie na kolana. Gdy po wysuszeniu wlosów spojrzalam w lustro - oniemialam. Nawilżone, lekkie, sypkie, lśniące wlosy. Cudownie się ukladaly, po prostu MARZENIE.

Chyba wykupię ją w hurtowych ilościach. ;)

Naprawdę bardzo polecam ją innym użytkowniczkom, żaluję tylko że nie jest dostępna w takich drogeriach jak np. rossmann, jednak warto poszukać jej w sklepach a nawet zamówić na allegro - nie ma rady, nie zawiedziecie się.

Bardzo dobra!

Mało znana marka, a szkoda.

Same plusy:
+++Świetnie nawilża, włosy są po niej piękne
+++Cudownie pachnie!
+++Kosztuje niewiele
+++Skład jest w porządku

Można ją kupić w Carrefourze.

Edit: do zniszczonych włosów spisuje się rewelacyjnie. Moje włosy ogólnie uwielbiają ceramidy.

Wersja z jedwabiem też jest cudowna, tylko niestety zamiast wspaniałego zapachu jak ta, śmierdzi brudnymi skarpetkami :D