Organique, Anti - Age, Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Organique, Anti - Age, Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Intensywnie pielęgnująca maska do włosów o bogatym składzie i pięknym zapachu, jest przeznaczona szczególnie dla włosów farbowanych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Oparta na innowacyjnej formule, dostarcza włosom blasku, wzmocnienia i ochrony, nie powodując ich przeciążenia. Tworzy na włosach regenerujący, jedwabisty okład.
Oleje arganowy i winogronowy intensywnie odżywiają korzeń włosa oraz działają przeciwstarzeniowo.
Dzięki połączeniu działania jedwabiu i perły, maska odbudowuje, wygładza łodygi włosów nadając im połysk, miękkość, piękny i zdrowy wygląd. Bogata w witaminy i mikroelementy perła działa ponadto jak naturalny filtr UV, chroniąc kolor i zapobiegając przesuszeniu włosów.

Warto

Maska pomogła mi kiedy miałam naprawdę zniszczone i słabe włosy. Włosy wyglądały dużo lepiej już po pierwszym użyciu, lepiej się rozczesywały, zaczęły się ładnie układać. Z każdym kolejnym użyciem byłam coraz bardziej zadowolona. Uważam, że ten produkt jest wart swojej ceny, ma dobry skład, bardzo ładne opakowanie, przepiękny zapach i fajną konsystencję.

Świetna!

Wszystko tutaj zagrało! Zapach, konsystencja, działanie. Cena dosyć wysoka, ale skład jest świetny, a efekty na włosach jeszcze lepsze - stają się od razu bardziej nawilżone, delikatnie dociążone, odżywione i wygładzone. Świetnie sprawdza się nawet przy przeciążonych zabiegami chemicznymi włosach.

Fajna

Maska bardzo przyjemna w użyciu. Fajna konsystencja, cudowny winogronowy zapach. Włosy po użyciu pachniały przez cały dzień, były gładkie lśniące, odżywione. Nie obciąża, nie podrażnia. Włosy bardzo fajnie się rozczesują.
Jak poradziła sobie z moimi cienkimi, pozbawionymi życia włosami to naprawdę jest dobrze !
Słoiczek ładny, elegancki, wygodny w użyciu.

Bardzo dobrze!

Pachnie super. Jest niewielka, ale bardzo gęsta, mała ilość wystarczy, żeby nałożyć ją na długie włosy. Warto przytrzymać dłużej ,wtedy kosmyki są nawilżone i pełne blasku. Polecam!

niby dobra, ale nie do końca

Maskę otrzymałam w prezencie, oczekiwałam od niej sporo, w sumie cena jak za taki słoiczek ok 45zł to dość wysoka cena niestety. Pachnie przepięknie, zapach winogronowy utrzymuje się nawet po spłukaniu odżywki co czasem mnie drażni, jest dość ciężka, gęsta co za tym idzie bardzo wydajna, odżywia włosy, faktycznie są po niej wygładzone, jednakże w moim przypadku za bardzo dociążone, nie wiem czy może źle jej nie nakładam ale żadna inna maska mi ich tak nie dociąża. Nie wiem czy tylko w moim przypadku tak jest że gdy nałożę maskę na skórę głowy to włosy bo niej okropnie wypadają, więc nie ma jak wspomóc "korzenia włosa" chyba,że to ta pomoc.

Najlepsza maska!

Maska stała się moją miłością, zakochałam się w niej! Jest najlepsza i dzięki niej moje włosy, które non stop farbuje są mega odżywione! Polecam wszystkim którzy wypróbowali już wszystkiego i nic nie jest w stanie pomóc włosom, ta maska nada się idealnie. Gwarantuje!

wyjątkowa

Zużyłam już kilka opakowań tej maski i naprawdę ciężko mi trafić na coś lepszego od niej. Maska ślicznie pachnie, ma przyjemną maślaną konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach i DZIAŁA!
Włosy po jej użyciu sa wyraźnie ładniejsze - błyszczą, łatwo się rozczesują, są miękkie w dotyku i nawilżone.
Maska ma w składzie kilka dobroczynnych składników, więc wierzę, że stosowana regularnie może rzeczywiście poprawić ich kondycję.
Lubię założyć ją pod folię i posiedzieć z nią około godziny, to takie moje SPA dla włosów.
Maska jest bardzo wydajna, a opakowanie umożliwia zużycie jej do końca.

Fajna, ale czy warta swojej ceny..?

U mnie sprawdziła się w porządku, ale z drugiej strony w sumie nie jakoś szałowo.. Wygładza, nadaje blask włosom, sprawia że są sypkie i ładnie się prezentują. Ale z drugiej strony podobny efekt dają nieco tańsze maski.. Jestem z niej zadowolona, ale raczej nie kupię ponownie ze względu na wysoką cenę.

Dobra lecz nie rewelacyjna

Miałam bardzo wysokie oczekiwania co do tego produktu.
Maska jest bardzo przyjemna, stosowałam raczej jako odżywkę na kilka minut.
Włosy były lśniące i nawilżone, jednak podobne efekty widziałam po innych drogeryjnych produktach.

Super zapach.
Duzy plus za skład, stosunek ceny do jakości, opakowanie.
Niedostępna w mniejszych miastach.

Best ever

Najlepsza maska jaką kiedykolwiek stosowałam. Włosy, cienkie, rozjaśnione. Przesuszone a skóra głowy tłusta. Mix niedookiełznania. A jednak dała radę, włosy nawilzone, miękkie, elastyczne, ale głowa nie obciążona. Do tego super skład, naturalny kosmetyk. I oszałamiający zapach winogron! polecam

Wlosy zniszczone

Swieta maska o slodkim zapachu zielonego winogrona. Perfekcyjnie sie sprawdza przy wlosach rozjasnianych, mocno nawilza i wlosy sa lsniace. Dodatkowo jak to produkt Organique nie zawiera chemii ciezkiej, wiec sama przyjemnosc z uzywania.

Dla mnie nie jest idealna

Kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu, jak również po wnikliwej lekturze opinii na wszelkich włosowych blogach, które ostatnio tak lubię czytać i mają dla mnie duże znaczenie.

Maseczka ma piękne opakowanie. O jego elegancji i stylowości wiele już tu pisano, więc ja pozostanę przy tychże dwóch zdaniach. Najważniejsze i tak jest działanie.

Pokusiłam się o wypróbowanie tej maseczki, ponieważ zgodnie z opisem, mam włosy zniszczone (przynajmniej na 1/3 długości) i ogólnie farbowane, jestem po rozjaśnianiu. Również zgodnie z opisem pragnęłam uzyskać ochronę, wzmocnienie i połysk włosów.

Niestety nie do końca sprawdza się u mnie filozofia tej znakomitej eko firmy. Coś, co zawarte jest w maseczce, powoduje puszenie moich włosów. Nie chodzi o olej arganowy, bo moje włosy go lubią. Nie chodzi też zapewne o olej z pestek winogron, on też jest lubiany przez moje włosięta. Przyczyną puszenia jest albo pyłek perłowy, albo proteiny jedwabiu, albo- i tu jestem najbardziej skłonna znaleźć winowajcę tego puszenia- sól morska, to prawdopodobnie coś, co zaszkodziło moim włosom.

Nakładałam tę maskę na 5 minut, na 15-20, różnie, ale zawsze było widać lekkie spuszenie, martwi mnie to, ponieważ bardzo na ten produkt liczyłam.

Mam w planie kolejne podejścia do tej maski, bo nie wierzę, że ona może mi zaszkodzić! Konkretnie mam na uwadze dodawanie półproduktów, np. gliceryny, miodu, przede wszystkim oleju spożywczego (tłoczonego na zimno) i wtedy może efekty będą lepsze. Jeśli coś się poprawi, będę edytować tę recenzję, obiecuję:)

Ilość zużytych opakowań: 1/5 z opakowania 150 ml, maska jest wydajna