Kallos, GoGo, Repair Hair Mask (Regenerująca maska do suchych, łamiących się i uszkodzonych włosów)

Nawilżająca maska do włosów o głęboko regenerującym działaniu. Włókna włosów natychmiast odradzają się, włosy stają się jedwabiste w dotyku, błyszczące, łatwe do uczesania i mocne.
Użytkowanie: nakładamy na umyte, wysuszone ręcznikiem włosy. Pozostawiamy przez dwie minuty w celu zadziałania, a następnie spłukujemy wodą. W przypadku przedostania się do oczu, natychmiast spłukujemy dużą ilością wody.

Kompletnie się nie sprawdziła

Bardzo lubię kosmetyki do włosów Kallos, ale ta odżywka absolutnie nie zdała u mnie egzaminu. Włosy, które z natury są falowane/kręcone, zupełnie nie trzymały skrętu. Dodatkowo były po niej spuszone i szorstkie, niemiłe w dotyku. Z plusów, to na pewno wydajność i cena.

Przeciętniak.

Używam jej razem z szamponem z tej samej serii. Bez rewelacji. Jest niewydajna. Stosuję ją bardziej jako odżywkę, żeby łatwiej mi się rozczesywało włosy. Ma bardzo dziwny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Nie robi nic specjalnego. Kallos ma wiele fajniejsze i tańsze maski.

bardzo fajna maska, ale...

Moja mama używała tej maski, ale nie była zadowolona, więc odziedziczyłam ją w spadku.

Moje odczucia:

Plusy:
Ułatwia rozczesywanie
Wygładza
Ładnie pachnie

Minusy:
Nie regeneruje włosów
Niewydajna

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Dla niewymagających

Maskę kupiłam za ok 3 zł (szaleństwo).
Średnio mi się jej używało, nie robiła kuku, ale też nie jest super odbudowująca.
- zapach delikatny
- wygładza i nabłyszcza włosy
- nie obciąża
- nie plącze włosów
- niestety niewydajna (na mniej, niż 10 użyć)
- mało treściwa

Nie kupię raczej drugi raz, bo zachwyciłam się litrowymi kallosami, które działają u mnie na prawdę dobrze ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Przeciętniak ALE

+Ładny zapach
+Przyjemna konsystencja
+Wygodne opakowanie

-Szybko się zużywa
-Nie wygładza (chyba że bardzo dużo go nałożę ale i tak nie radzi sobie przy rozczesywaniu)
-Nie regeneruje

Trochę to dziwne ale jak go używam to przez chwilę czuję wygładzenie ale to uczucie zaraz znika a włosy jakby pochłaniają ten kosmetyk a mimo to nie wyglądają po nim lepiej.

UWAGA!
Jest coś dzięki czemu chyba nawet kupię go ponownie!
O ile po szamponie sobie nie radzi ten kallos z moimi włosami to jako sam kosmetyk (jako szampon, odżywka i maska w jednym)
*UMYŁ WŁOSY
*WYGŁADZIŁ
*NIE OBCIĄŻYŁ
*ZOSTAWIŁ JE W NAPRAWDĘ FAJNYM STANIE

cudowna!!!

Odzywka jest mega. Tak jak inni pisza przypomina te które są dolaczane do farb. Dzialaja na moje wlosy swietnie (zwlaszcza te z garniera) dlatego od dawna szukalam odzywki tego typu i w koncu znalazłam!:)
Kupilam ja za posrednictwem sklepu internetowego w cenie 4,90 za 200ml. Na poczatku w nia nie wierzylam, ale jednak zamowilam po przeczytaniu opinii na wizazu. I przezylam wielki szok. Trzymam ją zaledwie minutę(czasami okolo 10 jak mam czas),a efekty są powalające:

+zapach jest piękny, utrzymuje się nawet po umyciu włosów
+włosy są lejące, miękkie, jak z reklamy
+.. są uniesione u nasady
+ nie straszne im wilgotne powietrze:)
+zauwazylam, ze po uzyciu tej odzywki nie muszę ich myć codziennie, wlosy zachowują świezosc do nawet 3 dni
+pięknie się układają, jak po wyjściu od fryzjera

Mam ją prawie pół roku, używam średnio raz w tygodniu.
I widzę, że włosy są w o wiele lepszej kondycji niż wcześniej.

Zazwyczaj nie sugeruję się opiniami, bo dla jednej osoby coś co jest idealne, dla innej może być zupełną odwrotnością... ale po raz pierwszy zaryzykowalam i nie załuję. 5zł to nie pieniądz, więc myśle,ze warto zaryzykowac.POLECAM

Używam tego produktu od: pol roku

Fajna

Maseczkę kupiłam naprawę za małe pieniądze.Moje włosy były wtedy na diecie bezproteinowej więc po pierwszym użyciu maski były super gładkie,miękkie,dociążone ogólnie bardzooo ładne.Niestety z każdym innym razem maska nie działała już tak fenomenalnie jak za pierwszym razem, a lekko puszyła włosy. Podsumowując fajna maseczka z proteinami mlecznymi za niewielkie pieniądze ale tylko dla włosów naprawdę spragnionych protein.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Z pewnością sięgnę po nią ponownie

Początkowo nie wiedziałam czego się po niej spodziewać. Niewielka cena, nieznana mi marka...

Zostałam pozytywnie zaskoczona. Maska bardzo fajnie wygładza włosy i to długotrwale. Stają się miękkie w dotyku, błyszczące i bezproblemowo się rozczesują :)

Zalety:

Nie obciąża włosów!

Wydajna

Tania

Działa zgodnie z obietnicą producenta

Wady:

Nie zaważyłam!

Świetna!

Bardzo dobra maska do włosów. Kupiłam ją za jednym zamachem, kupując Placentę. Jest skuteczna. Odżywiła moje włosy, które przeżyły rozjaśnianie z czerni ;)
Zapłaciłam za nią 4,90.
Uzywam równiez szamponu z tej serii, razem się wspaniale uzupełniają, włosy są co raz lepsze.

Zalety:

- skuteczność w działaniu
- cena

Nie stwierdzam wad.

JEST SUPER

Włosy po użyciu tej maski zachowują się podobnie jak po maskach, które są dołączone do farb. Jest to typowa 3-minutówka, ale kiedy ma się czas, nałożyć na dłużej i włoski pod czepek efekt jest SUPER. Ja kupuję kosmetyki KALLOS od jakiegoś czasu w MULTIDROGERII . Za tą maskę zapłaciłam jekieś 6-7 zł. POLECAM...

Używam tego produktu od: PÓŁ ROKU
Ilość zużytych opakowań: 2-3