Elle, Soft Touch Matt Finish, Triple Wave Curler (Falownica do włosów)

Elle, Soft Touch Matt Finish, Triple Wave Curler (Falownica do włosów)

Lokówka wyposażona jest w element grzejny PTC z powłoką ceramiczną, co pozwala na szybkie i bezpieczne nagrzanie lokówki. Dzięki temu, że falownica działa w zakresie 110-240V ~50/60 Hz 85 W, możesz używać jej w dowolnym miejscu na świecie.
Włącznik On/Off oraz wskaźnik LED gwarantują pełną kontrolę nad procesem stylizacji, a maksymalna temperatura 190 stopni Celsjusza +/- 10% zapewnia idealne ułożenie Twoich włosów.
Lokówka posiada trzy beczki o wielkości 25 mm, dzięki czemu możesz tworzyć różne rodzaje loków i fal, uzyskując efektowne i trwałe fryzury. Jej wielkość to 345 x 100 x 90 mm, co sprawia, że są bardzo poręczne i łatwe w przechowywaniu.

lokówki

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

to mój genialny nabytek

To mój zakup roku! Nie spodziewałam się, że będę aż tak zadowolona.

Lokówka jest mega łatwa w użytkowaniu. Na moich długich i gęstych włosach można w bardzo szybki sposób osiągnąć fale, które trzymają się przez długi czas.
Moje włosy jest trudno zakręcić, bo są niskoporowate i bardzo proste, a to na mnie działa.
Ma długi kabel, co jest mega atutem.
Podoba mi się ten produkt i to były świetnie wydane pieniądze- niecałe 60 zł w Action.
Nie niszczy włosów przy odpowiednim użyciu.
Naprawdę polecam

Na zdjęciu efekt.