Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy z filtrem do ciała

Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica, Silky-Fit Sun Stick SPF 50+ PA++++ Filtr w sztyfcie

4 na 52 opinie
50% kupi ponownie

Porównaj ceny

cocolita.pl
Skin1004 Madagascar Centella Sztyft z Filtrem SPF50+ PA++++ 7g
61,99  zł
notino.pl
SKIN1004 MADAGASCAR CENTELLA HYALU-CICA SZTYFT PRZECIWSŁONECZNY SPF50+ PA++++ 20G
101,00  zł
Hebe
Skin1004 Hyalu-Cica
115,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 22 sierpnia 2024 o 0:03
    Fajna opcja reaplikacji
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Fajna bezpieczna, szybka opcja reapliakcja. Niestety na twarzy zostaje taka dziwna warstwa która bardzo długo się wchłania. Raczej brak zapachu. Ja preferuję jako reaplikacje spray. Produkt zdecydowanie nie jest wydajny. Aby nałożyć odpowiednią ilość tego SPF trzeba użyć bardzo dużo produktu.
    Zalety:
    • ochrona przeciwsłoneczna
    • sposób użycia
    Wady:
    • dziwna warstwa pozostająca na twarzy
    • wydajność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 lipca 2024 o 23:16
    Najlepsza opcja reaplikacji
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kto próbował wprowadzić regularną reaplikację spf do swojej pielegnacji wie jak niesamowicie trudne jest to zadanie. Ja próbowałam już chyba wszystkiego - sztyftów, mgiełek, nakładania spf na gąbeczkę. Niestety każda z tych opcji dotychczas była dla mnie zwyczajnie męcząca. Do czasu odkrycia tego sticka. Tak jak jego kremowa wersja jest ultralekki, bezzapachowy i niesamowicie przyjemny w użyciu. Produkt ładnie przesuwa się po skórze - nie ciągnie jej, nie zostawia smug, nie bieli. Sprawia że używanie go jest czystą przyjemnością. Jest bezzapachowy, zamknięty w plastikowym opakowaniu pozwalającym na wykręcenie dokladnie takiej ilości produktu jakiej potrzebujemy. Dostępny jest w 2 rozmiarach 7g i 20g co sprawia, że idealnie mieści się w torebce To co może zaskoczyć przy pierwszym otwarciu to niebieski kolor sztyftu, jednak w kontakcie z twarzą nie zostawia to żadnych smug
    Zalety:
    • lekkość
    • dostępne rozmiary
    • nie bieli
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.